шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни15Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити каструля Edenberg EB-8044 за ціною від 584 грн.
Фото 3

Характеристики та опис Edenberg EB-8044

Країна походження бренду: Польща; Ручки: бакелітові; Матеріал кришки: скло; Матеріал: литий алюміній; отвір для пари; носик для зливу; сумісність з індукцією;яне (мармур, граніт); Антипригарне покриття: кам'єм (л): 1.3; Макс. об' Комплектація: Макс. розмір (см): 16; Тип: ківш
Колір
Тип
ківш
Розмір
16 см
Об'єм
1.3 л
Антипригарне покриття
кам'яне (мармур, граніт)
Функції та можливості
сумісність з індукцією
носик для зливу
отвір для пари
Матеріал
литий алюміній
Матеріал кришки
скло
Ручки
бакелітові
Країна походження бренду
Польща
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  550 грн.    до  900 грн.

від 584  до 1 200 грн.
Ківш Edenberg з кришкою з антипригарним мармуровим покриттям 1,3 л (EB-8044)
Rozetka.ua (Київ)
1 200 грн.
← купити
Ківш із кришкою Edenberg EB-8044 чорний 16 см 1.3 л
Rozetka.ua (Київ)
841 грн.
← купити
Ківш із кришкою Edenberg EB-8044 1.3 л 16 см 4491577
Rozetka.ua (Київ)
720 грн.
← купити
Ківш зі скляною кришкою гранітне антипригарне покриття 1.3 л Edenberg EB-8044
Rozetka.ua (Київ)
623 грн.
← купити
Ківш-каструля з гранітним покриттям 1.3 л (EB-8044)
Rozetka.ua (Київ)
655 грн.
← купити
Ківш із кришкою Edenberg 1.3 л з мармуровим покриттям (EB-8044)
Rozetka.ua (Київ)
650 грн.
← купити
Ківш Edenberg EB-8044 1.3 л 16 см з мармуровим покриттям і кришкою (EB-8044)
Rozetka.ua (Київ)
789 грн.
← купити
Ківш із кришкою Edenberg 1.3 л з мармуровим антипригарним покриттям 16см (EB-8044)
Rozetka.ua (Київ)
680 грн.
← купити
Ківш Edenberg EB-8044 з гранітним покриттям і кришкою 1,3 л
Rozetka.ua (Київ)
893 грн.
← купити
Ківш 1.3 л Edenberg з мармуровим покриттям і кришкою 16 см (EB-8044)
Rozetka.ua (Київ)
628 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Edenberg EB-8044, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каструля Edenberg EB-8044. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каструля Edenberg EB-8044 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія