шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни20Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити каструля Edenberg EB-8140 за ціною від 2299 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Edenberg EB-8140

Країна походження бренду: Польща; Ручки: металеві; Матеріал кришки: скло; Матеріал: литий алюміній; отвір для пари; воронка для приправ; використання в духовці; миття в посудомийці; сумісність з індукцією;яне (мармур, граніт); Антипригарне покриття: кам'єм (л): 6.8; Макс. об'єм (л): 2.3; Мін. об'
Колір
Тип
набір посуду
Основних предметів
3 шт.
Комплектація
3 каструлі
3 кришки
накладки на ручки
Розмір
20 см
24 см
28 см
Об'єм
2.3 л
4.5 л
6.8 л
Антипригарне покриття
кам'яне (мармур, граніт)
Функції та можливості
сумісність з індукцією
миття в посудомийці
використання в духовці
воронка для приправ
отвір для пари
Матеріал
литий алюміній
Матеріал кришки
скло
Ручки
металеві
Країна походження бренду
Польща
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2500 грн.    до  3400 грн.

від 2 299  до 3 659 грн.
Набір каструль 6пр (2.3л/4.5л/6.8л) eb-8140 тмedenberg
Tviy-Dim.com (Київ)
3 218 грн.
← купити
Набір каструль Edenberg EB-8140 8 предметів
Rozetka.ua (Київ)
2 958 грн.
← купити
Набір каструль Edenberg EB-8140 8 предметів 4541676
Rozetka.ua (Київ)
2 890 грн.
← купити
Набір каструль з мармуровим покриттям Edenberg EB-8140 з 6 предметів
Rozetka.ua (Київ)
2 577 грн.
← купити
Набір каструль Edenberg EB-8140 8 предметів з алюмінію з мармуровим антипригарним покриттям та скляними кришками (2.3 л, 4.5
Rozetka.ua (Київ)
3 210 грн.
← купити
Набір каструль EDENBERG з антипригарним мармуровим покриттям 8 предметів (EB-8140)
Rozetka.ua (Київ)
2 481 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg 6 предметів із мармуровим покриттям 2.3, 4.5, 6.8л кругла форма (EB-8140)
Rozetka.ua (Київ)
2 299 грн.
← купити
Набір каструль Edenberg EB-8140 з мармуровим покриттям 2.3/4.5/6.8 л 6 предметів (EB-8140)
Rozetka.ua (Київ)
2 899 грн.
← купити
Набір каструль Edenberg EB-8140 8 предметів сірий
Rozetka.ua (Київ)
2 968 грн.
← купити
Набір каструль Edenberg з мармуровим покриттям антипригарним 2.3/4.5/6.8л (EB-8140)
Rozetka.ua (Київ)
2 325 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Edenberg EB-8140, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каструля Edenberg EB-8140. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каструля Edenberg EB-8140 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія