шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни15Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити кущоріз Ego CHT2001E за ціною від 4299 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Ego CHT2001E

Вага (кг): 0.95; Час роботи (хв): 70; Ємність (Агод): 2; Комплектний акумулятор: 1 шт.; Довжина шини (мм): 200; для трави; Насадки: для кущів; Джерело живлення: акумулятор; Тип: для кущів/трави
Тип
для кущів/трави
Джерело живлення
акумулятор
Насадки
для кущів
для трави
Довжина шини
200 мм / для кущів /
Крок зубів
8 мм
Частота ходу
2400 об/хв
Комплектний акумулятор
1 шт.
Напруга батареї
12 В
Ємність акумулятора
2 Агод
Модель акумулятора
CBA0240
Час роботи
70 хв
Зарядний пристрій
зарядний тип пристрою CCH0450E
Рівень шуму
70 дБ
Вага
0.95 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 299  до 6 002 грн.
Кущоріз акумуляторний EGO CHT2001E, 1 акб 12 В 2.0 Ah
Tools.net.ua (Київ)
5 499 грн.
← купити
Кущоріз акумуляторний EGO CHT2001E 260033011
Royko.com.ua (Київ)
5 087 грн.
← купити
Кущоріз акумуляторний EGO CHT2001E 81572
Smart-buy.com.ua (Бровари)
4 899 грн.
← купити
Ножиці акумуляторні EGO CHT2001E 81572
Motoblok.biz (Київ)
← купити
Акумуляторні садові ножиці EGO CHT2001E
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Ножиці для кущів і трави акум. CHT2001E 12В, лезо для кущів - 20см, ніж для трави - 11,5см, з батар.2А*год
Dinastiya.com.ua (Київ)
← купити
Ego CHT2001E 12В (0260033011) CHT2001E12В(0260033011)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Кущоріз акумуляторний EGO CHT2001E
MAUDAU (Київ)
← купити
EGO Кущоріз EGO CHT2001E Gray
MTA.ua (Київ)
4 299 грн.
← купити
Ножиці EGO CHT2001E 12В для кущів і трави (0260033011)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ego CHT2001E, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кущоріз Ego CHT2001E. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кущоріз Ego CHT2001E у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія