шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити кущоріз Skil 0630 CA за ціною від 3539 грн.
Фото 11

Характеристики та опис Skil 0630 CA

Комплектний акумулятор: немає; Довжина шини (мм): 200; для трави; Насадки: для кущів; Джерело живлення: акумулятор; Тип: для кущів/трави
Тип
для кущів/трави
Джерело живлення
акумулятор
Насадки
для кущів
для трави
Довжина шини
200 мм / для кущів; 120 мм / мм (ширина) /
Крок зубів
8 мм
Частота ходу
1050 об/хв
Комплектний акумулятор
немає
Акумуляторна платформа
Skil PWRCore 20
Напруга батареї
18 В
Сумісні акумулятори
BR1E3101AA, BR1E3102AA, BR1E3103AA, BR1E3130AA, BR1E3104AA
Зарядний пристрій
без зарядного пристрою
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 539  до 8 234 грн.
Кущоріз Skil 0630 CA Li-Ion 20V (Без АКБ та ЗП) (GV1E0630CA) GV1E0630CA
Brain.com.ua (Київ)
3 539 грн.
← купити
Кущоріз Skil 0630 CA Li-Ion 20V (Без АКБ та ЗП) (GV1E0630CA) GV1E0630CA
Itbox.ua (Київ)
← купити
Ножиці для трави та кущів акумуляторні SKIL 0630 CA (11073300101)
АЛЛО (Київ)
← купити
Ножиці для трави та кущів акумуляторні Skil 0630 CA (11073300101)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кущоріз Skil 0630 CA Li-Ion 20V, 2,5Ah (GV1E0630CA+BC1E3110A) GV1E0630CA+BC1E3110A
Brain.com.ua (Київ)
6 238 грн.
← купити
Кущоріз Skil 0630 CA Li-Ion 20V, 2,5Ah (GV1E0630CA+BC1E3110A) GV1E0630CA+BC1E3110A
Itbox.ua (Київ)
← купити
Ножиці для трави та кущів акумуляторні, SKIL 0630 CA 11073300101 (GV1E0630CA)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кущоріз Skil 0630 CA Li-Ion 20V, 2,5Ah (GV1E0630CA+BC1E3110A)
Rozetka.ua (Київ)
6 942 грн.
← купити
Кущоріз Skil 0630 CA Li-Ion 20V (Без АКБ та ЗП) (GV1E0630CA)
Rozetka.ua (Київ)
4 244 грн.
← купити
Кущоріз Skil 0630 CA Li-Ion 20V (Без АКБ та ЗП) (GV1E0630CA) Skil GV1E0630CA 977167
Rozetka.ua (Київ)
4 671 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Skil 0630 CA, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кущоріз Skil 0630 CA. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кущоріз Skil 0630 CA у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія