шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни36Опис Відгуки  Обговорення  Корисне7Аксесуари
Купити плеєр FiiO Snowsky Echo Mini за ціною від 3336 грн.
Відео 47Фото 11

Характеристики та опис FiiO Snowsky Echo Mini

Вага (г): 55; Розміри (мм): 80x54x14; Оновлення прошивки;єм для зарядки: USB-C; Роз' Час роботи (аудіо), год: 15; Ємність акумулятора (мАгод): 1100; роздільна здатність (пікс.): 320x170; дисплей ("): 1.99; Bluetooth; Підтримує аудіоформати: WMA, MP3, OGG, M4A;яті: microSD; Тип карт пам'ять (ГБ): 8
Колір
Вбудована пам'ять
8 ГБ
Bluetooth
+
діагональ дисплея
1.99 "
Оновлення прошивки
Розміри (ВхШхТ)
80x54x14 мм
Вага
55 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 336  до 7 490 грн.
Аудіоплеєр FiiO SnowSky Echo Mini black
Newsmag.com.ua (Дніпро)
3 380 грн.
← купити
Аудіоплеєр FiiO Snowsky ECHO Mini Black
Portativ.ua (Київ)
3 390 грн.
← купити
Hi-Res плеєр FiiO Snowsky Echo Mini Black
Tomdom.in.ua (Львів)
4 710 грн.
← купити
Аудіоплеєр FiiO SnowSky Echo Mini black
Tviy-Dim.com (Київ)
3 465 грн.
← купити
FiiO FiiO Snowsky ECHO Mini Black
Era-in-ear.com (Київ)
← купити
Hi-Res плеєр FiiO Snowsky ECHO Mini Black
Cyberdream.com.ua (Дніпро)
3 590 грн.
← купити
Аудіоплеєр FiiO SnowSky Echo Mini black
MAUDAU (Київ)
3 533 грн.
← купити
Аудіоплеєр FiiO SnowSky Echo Mini blue ZP-00000008401
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 381 грн.
← купити
Fiio SnowSky Echo Mini – Hi-Fi Аудіоплеєр: Ретро-Шик, Подвійний CS43131 та Bluetooth 5.3
Rozetka.ua (Київ)
3 880 грн.
← купити
Аудіоплеєр FiiO SnowSky Echo Mini gray
Newsmag.com.ua (Дніпро)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати FiiO Snowsky Echo Mini, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: плеєр FiiO Snowsky Echo Mini. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на плеєр FiiO Snowsky Echo Mini у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія