шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни17Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити каструля Fissman Elegance 5492 за ціною від 2315 грн.

Характеристики та опис Fissman Elegance 5492

Країна походження бренду: Данія; Ручки: металеві; Матеріал кришки: скло; Матеріал: сталь; шкала літражу; багатошарове дно; отвір для зливу; отвір для пари; носик для зливу; миття в посудомийці; сумісність з індукцією; Антипригарне покриття: немає; Глибина (см): 10;єм (л): 3.1; Макс. об' Комплектація: Макс. розмір (см): 20
Колір
Тип
каструля
Розмір
20 см
Об'єм
3.1 л
Глибина
10 см
Антипригарне покриття
немає
Функції та можливості
сумісність з індукцією
миття в посудомийці
носик для зливу
отвір для пари
отвір для зливу
багатошарове дно
шкала літражу
Матеріал
сталь
Матеріал кришки
скло
Ручки
металеві
Країна походження бренду
Данія
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2700 грн.    до  3600 грн.

від 2 315  до 4 708 грн.
Каструля Fissman Elegance 20x10 см / 3.1 л (5492)
Stls.store (Київ)
2 489 грн.
← купити
Кастрюля с крышкой Fissman Elegance 3,1 л 5492
Induction-ua.com (Київ)
2 315 грн.
← купити
Каструля з нержавіючої сталі Fissman Elegance 3.1 л (FS 5492) 005492
Volod.in.ua (Київ)
← купити
Каструля Fissman Elegance 3.1 л (5492 F)
Rozetka.ua (Київ)
2 488 грн.
← купити
Кастрюля Fissman Elegance 3.1л з нержавіючої сталі (1392)
Rozetka.ua (Київ)
3 114 грн.
← купити
Каструля Fissman Elegance 3.1л з нержавіючої сталі
Rozetka.ua (Київ)
4 231 грн.
← купити
Каструля Fissman ELEGANCE 20x10 см / 3,1 л зі скляною кришкою (5492)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кастрюля Fissman Elegance 3.1л з нержавіючої сталі (55659)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Каструля Fissman Elegance 3.1л з нержавіючої сталі (FN-5492)
Rozetka.ua (Київ)
2 948 грн.
← купити
Каструля з нержавіючої сталі Elegance 3.1л DP86347 Fissman
Rozetka.ua (Київ)
4 220 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Fissman Elegance 5492, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каструля Fissman Elegance 5492. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каструля Fissman Elegance 5492 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія