шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни4Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити каструля Fissman Forde 14439 за ціною від 887 грн.

Характеристики та опис Fissman Forde 14439

Країна походження бренду: Данія; Ручки: бакелітові; Матеріал кришки: скло; Матеріал: алюміній; отвір для пари; сумісність з індукцією; Антипригарне покриття; Вага (г): 808; Товщина стінок (мм): 2.5; Глибина (см): 8;єм (л): 1.5; Макс. об' Діаметр дна (см): 13; Комплектація: Макс. розмір (см): 16
Колір
Тип
ківш
Розмір
16 см
Діаметр дна
13 см
Об'єм
1.5 л
Глибина
8 см
Товщина стінок
2.5 мм
Вага
808 г
Антипригарне покриття
+
Функції та можливості
сумісність з індукцією
отвір для пари
Матеріал
алюміній
Матеріал кришки
скло
Ручки
бакелітові
Країна походження бренду
Данія
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 887  до 1 116 грн.
Ківш Fissman Forde 16x8 см 1.5 л з кришкою (14439)
Stls.store (Київ)
954 грн.
← купити
Ковш с крышкой Fissman Forde 1,5 л 14439
Induction-ua.com (Київ)
887 грн.
← купити
Ківш антипригарний Fissman Forde 1.5 л (FS 14439) 014439
Volod.in.ua (Київ)
← купити
Кухонний ковш Fissman Forde з індукційним дном з алюмінію з антипригарним покриттям TouchStone 16х8см/1.5л(14439)
Rozetka.ua (Київ)
1 116 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Fissman Forde 14439, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каструля Fissman Forde 14439. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каструля Fissman Forde 14439 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія