шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити каструля Fissman Prime 5513 за ціною від 1329 грн.

Характеристики та опис Fissman Prime 5513

Країна походження бренду: Данія; Ручки: металеві; Матеріал кришки: скло; Матеріал: сталь; багатошарове дно; отвір для пари; миття в посудомийці; сумісність з індукцією; Антипригарне покриття: немає;єм (л): 3.6; Макс. об' Комплектація: Макс. розмір (см): 20; Тип: каструля
Колір
Тип
каструля
Розмір
20 см
Об'єм
3.6 л
Антипригарне покриття
немає
Функції та можливості
сумісність з індукцією
миття в посудомийці
отвір для пари
багатошарове дно
Матеріал
сталь
Матеріал кришки
скло
Ручки
металеві
Країна походження бренду
Данія
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1600 грн.    до  2000 грн.

від 1 329  до 2 422 грн.
Каструля Fissman Prime 20x11.5 см / 3.6л (5513)
Stls.store (Київ)
1 709 грн.
← купити
Кастрюля Fissman Prime 20 x 11,5 см 3,6 л 5513
Induction-ua.com (Київ)
1 589 грн.
← купити
Каструля з нержавіючої сталі Fissman Prime 3.6 л (FS 5513) 005513
Volod.in.ua (Київ)
← купити
Кастрюля Fissman Prime 3.6л з нержавіючої сталі (1386)
Rozetka.ua (Київ)
2 137 грн.
← купити
Каструля Fissman PRIME 20x11,5 см / 3,6л зі скляною кришкою (5513)
Rozetka.ua (Київ)
1 329 грн.
← купити
Кастрюля Fissman Prime 3.6л з нержавіючої сталі (55653)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Каструля Fissman Prime 3.6л з нержавіючої сталі (FN-5513)
Rozetka.ua (Київ)
2 032 грн.
← купити
Кастрюля Fissman Prime 3.6л з нержавіючої сталі
Rozetka.ua (Київ)
2 422 грн.
← купити
Кастрюля Fissman Prime 3.6л з нержавіючої сталі (176291)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Каструля з нержавіючої сталі Fissman Prime з індукційним дном і скляною кришкою 20х11.5см/3.6 л (5513)
Rozetka.ua (Київ)
1 946 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Fissman Prime 5513, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каструля Fissman Prime 5513. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каструля Fissman Prime 5513 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія