шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити ДБЖ GEAR GU-1000PS за ціною від 7510 грн.
Фото 4

Характеристики та опис GEAR GU-1000PS

Вага (кг): 9.5; Розміри (мм): 170x140x345; Форма вихідного сигналу: чиста синусоїда (PSW); Номінальна вихідна потужність (Вт): 800; Пікова вихідна потужність (ВА): 1000; Діапазон вхідної напруги (В): 165 – 275; Вхідна напруга: 1 фаза (230 В); Час перемикання на батарею (мс): 10; Час роботи при повному навантаженні (хв): 20
Тип
інтерактивне
Форм-фактор
звичайний (Tower)
Час роботи при повному навантаженні
20 хв
Час перемикання на батарею
10 мс
Вхідна напруга
1 фаза (230 В)
Діапазон вхідної напруги
165 – 275 В
Пікова вихідна потужність
1000 ВА
Номінальна вихідна потужність
800 Вт
Форма вихідного сигналу
чиста синусоїда (PSW)
Розміри (ВхШхГ)
170x140x345 мм
Вага
9.5 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  6250 грн.    до  9250 грн.

від 7 510  до 8 590 грн.
Пристрій безперебійного живлення GEAR GU-1000PS
Itbox.ua (Київ)
7 909 грн.
← купити
GEAR GU-1000PS
Mallprix.com (Київ)
7 842 грн.
← купити
Пристрій безперебійного живлення GEAR GU-1000PS
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Пристрій безперебійного живлення GEAR GU-1000PS
icom.net.ua (Київ)
7 510 грн.
← купити
GEAR 1000VA/800W LCD (GU-1000PS) 1000VA/800WLCD(GU-1000PS)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Gear Джерело безперебійного живлення Gear 1000VA/800W LCD (GU-1000PS)
MTA.ua (Київ)
8 199 грн.
← купити
GEAR GU-1000PS
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
ДБЖ Gear 800 Вт/1000ВА LCD Black (GU-1000PS)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Джерело безперебійного живлення GEAR, 1000VA/800W LCD, лінійний інтерактивний
Rozetka.ua (Київ)
8 590 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати GEAR GU-1000PS, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: дбж GEAR GU-1000PS. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на дбж GEAR GU-1000PS у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія