шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити ДБЖ GEAR GU-850PLUS6 за ціною від 3255 грн.
Фото 4

Характеристики та опис GEAR GU-850PLUS6

Вага (кг): 4.3; Розміри (мм): 100х160х295; Форма вихідного сигналу: подібна до синусоїди (апроксимована); Номінальна вихідна потужність (Вт): 510; Пікова вихідна потужність (ВА): 850; Діапазон вхідної напруги (В): 165 – 275; Вхідна напруга: 1 фаза (230 В); Час перемикання на батарею (мс): 10; Час роботи при повному навантаженні (хв): 20
Тип
резервне
Форм-фактор
звичайний (подовжувач)
Час роботи при повному навантаженні
20 хв
Час перемикання на батарею
10 мс
Вхідна напруга
1 фаза (230 В)
Діапазон вхідної напруги
165 – 275 В
Пікова вихідна потужність
850 ВА
Номінальна вихідна потужність
510 Вт
Форма вихідного сигналу
подібна до синусоїди (апроксимована)
Розміри (ВхШхГ)
100х160х295 мм
Вага
4.3 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2500 грн.    до  4000 грн.

від 3 255  до 3 599 грн.
Пристрій безперебійного живлення GEAR GU-850PLUS6
Itbox.ua (Київ)
3 275 грн.
← купити
GEAR GU-850PLUS6
Mallprix.com (Київ)
3 299 грн.
← купити
Пристрій безперебійного живлення GEAR GU-850PLUS6
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Пристрій безперебійного живлення GEAR GU-850PLUS6
Comtrading.ua (Київ)
3 401 грн.
← купити
Пристрій безперебійного живлення gear gu-850plus6
Tviy-Dim.com (Київ)
3 450 грн.
← купити
Пристрій безперебійного живлення GEAR GU-850PLUS6
icom.net.ua (Київ)
3 255 грн.
← купити
GEAR UPS 850VA, 510W, AVR, 8Schuko USB+RJ45 (GU-850PLUS6) UPS850VA,510W,AVR,8SchukoUSB+RJ45(GU-850PLUS6)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Gear Джерело безперебійного живлення Gear UPS 850VA, 510W, AVR, 8Schuko, plastic case USB + RJ45 (GU-850PLUS6)
MTA.ua (Київ)
3 599 грн.
← купити
GEAR GU-850PLUS6
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
ДБЖ Gear 510Вт/850ВА Black (GU-850PLUS6)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати GEAR GU-850PLUS6, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: дбж GEAR GU-850PLUS6. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на дбж GEAR GU-850PLUS6 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія