шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари10+
Купити ДБЖ GEAR GU-2000PS за ціною від 10120 грн.
Фото 4

Характеристики та опис GEAR GU-2000PS

Вага (кг): 15; Розміри (мм): 230x130x380; Форма вихідного сигналу: чиста синусоїда (PSW); Номінальна вихідна потужність (Вт): 1600; Пікова вихідна потужність (ВА): 2000; Діапазон вхідної напруги (В): 165 – 275; Вхідна напруга: 1 фаза (230 В); Час перемикання на батарею (мс): 10; Час роботи при повному навантаженні (хв): 20
Тип
інтерактивне
Форм-фактор
звичайний (Tower)
Час роботи при повному навантаженні
20 хв
Час перемикання на батарею
10 мс
Вхідна напруга
1 фаза (230 В)
Діапазон вхідної напруги
165 – 275 В
Пікова вихідна потужність
2000 ВА
Номінальна вихідна потужність
1600 Вт
Форма вихідного сигналу
чиста синусоїда (PSW)
Розміри (ВхШхГ)
230x130x380 мм
Вага
15 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  8750 грн.    до  12500 грн.

від 10 120  до 13 199 грн.
Пристрій безперебійного живлення GEAR GU-2000PS
Itbox.ua (Київ)
10 675 грн.
← купити
Пристрій безперебійного живлення GEAR GU-2000PS
Brain.com.ua (Київ)
← купити
GEAR 2000VA/1600W LCD (GU-2000PS) 2000VA/1600WLCD(GU-2000PS)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Пристрій безперебійного живлення GEAR GU-2000PS
Q-techno.com.ua (Київ)
10 575 грн.
← купити
Пристрій безперебійного живлення GEAR GU-2000PS
icom.net.ua (Київ)
10 120 грн.
← купити
Gear Джерело безперебійного живлення Gear 2000VA/1600W LCD (GU-2000PS)
MTA.ua (Київ)
13 199 грн.
← купити
GEAR GU-2000PS
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
ДБЖ Gear 1600 Вт/2000ВА LCD Black (GU-2000PS)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Джерело безперебійного живлення GEAR, 2000VA/1600W LCD, лінійний інтерактивний
Rozetka.ua (Київ)
11 700 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати GEAR GU-2000PS, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: дбж GEAR GU-2000PS. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на дбж GEAR GU-2000PS у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія