шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити wi-Fi адаптер GL.iNet Opal за ціною від 2095 грн.
Відео 4Фото 8

Характеристики та опис GL.iNet Opal

Вага (г): 145; Габарити (мм): 118x85x30; Робоча температура (°C): 0 °C ~ +40; Живлення від USB-C; WPA2; WEP; Стандарти безпеки: WPA; підтримка DMZ; підтримка VPN; файл-сервер; DHCP-сервер; мережевий екран (Firewall); репітер; режим моста; NAT; резервування каналу; Dual WAN;ять: 128 МБ; Flash-пам'
Колір
Тип пристрою
роутер
Вхід даних (WAN-port)
Ethernet (RJ45)
Wi-Fi
3G-модем (USB)
4G (LTE) модем (USB)
Стандарти Wi-Fi
Wi-Fi 3 (802.11g)
Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Кількість LAN портів
2 порти
Wi-Fi антен
2 шт.
Тип антен
зовнішня
Функції та можливості
NAT
режим моста
репітер
мережевий екран (Firewall)
Додатково
DHCP-сервер
файл-сервер
підтримка VPN
підтримка DMZ
Стандарти безпеки
WPA
WEP
WPA2
Габарити
118x85x30 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 095  до 3 290 грн.
GL-iNet Маршрутизатор GL-iNet Opal (GL-SFT1200)
MTA.ua (Київ)
2 249 грн.
← купити
WiFi 5 маршрутизатор GL.iNet Opal (GL-SFT1200-EU) бездротовий туристичний 73-01008
Triniti-sb.com.ua (Київ)
2 499 грн.
← купити
VPN-роутер GL.iNet Opal (GL-SFT1200)
Routersua.com (Одеса)
2 095 грн.
← купити
WiFi 5 маршрутизатор GL.iNet Opal (GL-SFT1200-EU) гігабітний дводіапазонний портативний (73-01008)
MAUDAU (Київ)
← купити
Маршрутизатор GL.iNet Opal Wi-Fi 5 / AC1200 / 1 Гбіт/с
Rozetka.ua (Київ)
← купити
WiFi 5 маршрутизатор GL.iNet Opal (GL-SFT1200-EU) гігабітний дводіапазонний портативний (73-01008)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативний Wi-Fi роутер GL.iNet Opal (GL-SFT1200)
Rozetka.ua (Київ)
3 290 грн.
← купити
GL.iNet GL-SFT1200 Opal WiFi Роутер 5 ГГц + 2.4 ГГц OpenWrt WireGuard VPN
Rozetka.ua (Київ)
2 449 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати GL.iNet Opal, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: wi-fi адаптер GL.iNet Opal. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на wi-fi адаптер GL.iNet Opal у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія