шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни14Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити wi-Fi адаптер GL.iNet Puli за ціною від 6195 грн.
Відео 2Фото 5

Характеристики та опис GL.iNet Puli

Вага (г): 224; Габарити (мм): 120x74x28; Робоча температура (°C): 0 °C ~ +40; Живлення від USB-C; Вбудований акумулятор; WPA3; WPA2; WEP; Стандарти безпеки: WPA; підтримка VPN; DHCP-сервер; NAT; Bluetooth: Bluetooth;ять: 128 МБ; Flash-пам'ять: 128 МБ; Оперативна пам' Тактова частота (ГГц): 0.65
Колір
Тип пристрою
роутер
Вхід даних (WAN-port)
Ethernet (RJ45)
SIM-карта
Стандарти Wi-Fi
Wi-Fi 3 (802.11g)
Wi-Fi 4 (802.11n)
Кількість LAN портів
1 порт
Wi-Fi антен
2 шт.
Тип антен
внутрішня
Функції та можливості
Bluetooth
NAT
Додатково
DHCP-сервер
підтримка VPN
Стандарти безпеки
WPA
WEP
WPA2
WPA3
Габарити
120x74x28 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 6 195  до 11 000 грн.
GL-iNet 3G/4G роутер GL-iNet Puli (GL-XE300-EU)
MTA.ua (Київ)
6 799 грн.
← купити
WiFi 4G LTE-маршрутизатор GL.iNet Puli (GL-XE300-EU) CAT4 / CAT6 з акумуляторною батареєю 5000mAh 73-01009
Triniti-sb.com.ua (Київ)
7 899 грн.
← купити
WiFi 4G LTE-маршрутизатор GL.iNet Puli (GL-XE300-EU) CAT4 / CAT6 з акумуляторною батареєю 5000mAh 73-01009
icom.net.ua (Київ)
← купити
4G LTE VPN-роутер GL.iNet Puli (GL-XE300)
Routersua.com (Одеса)
6 195 грн.
← купити
4G (LTE) -модем GL.iNet Puli GL-XE300 VPN WireGuard TOR
Easybay.com.ua (Київ)
8 392 грн.
← купити
WiFi 4G LTE-маршрутизатор GL.iNet Puli (GL-XE300-EU) CAT4 / CAT6 з акумуляторною батареєю 5000mAh (73-01009)
MAUDAU (Київ)
← купити
Маршрутизатор GL.iNet Puli 4G LTE / N300 / акумулятор 5000mAh / 100 Мбіт/с
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативний 4G Wi-Fi маршрутизатор GL-iNet GL-XE300 |VPN||Cat.6||5000mAh|
Rozetka.ua (Київ)
9 811 грн.
← купити
WiFi 4G LTE-маршрутизатор GL.iNet Puli (GL-XE300-EU) CAT4 / CAT6 з акумуляторною батареєю 5000mAh (73-01009)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
WiFi 4G LTE-маршрутизатор GL.iNet Puli (GL-XE300-EU) CAT4/CAT6 з акумуляторною батареєю 5000mAh
Rozetka.ua (Київ)
9 873 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати GL.iNet Puli, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: wi-fi адаптер GL.iNet Puli. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на wi-fi адаптер GL.iNet Puli у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія