шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари10+
Купити wi-Fi адаптер GL.iNet Slate Plus за ціною від 3995 грн.
Відео 1Фото 10

Характеристики та опис GL.iNet Slate Plus

Вага (г): 181; Габарити (мм): 118x84x33; Робоча температура (°C): 0 °C ~ +40; Живлення від USB-C; WPA2; WEP; Стандарти безпеки: WPA; підтримка DMZ; підтримка DDNS; підтримка VPN; файл-сервер; DHCP-сервер; мережевий екран (Firewall); репітер; режим моста; NAT; резервування каналу; Dual WAN;ять: 128 МБ
Колір
Тип пристрою
роутер
Вхід даних (WAN-port)
Ethernet (RJ45)
Wi-Fi
3G-модем (USB)
4G (LTE) модем (USB)
Стандарти Wi-Fi
Wi-Fi 3 (802.11g)
Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Кількість LAN портів
2 порти
Wi-Fi антен
2 шт.
Тип антен
зовнішня
Функції та можливості
NAT
режим моста
репітер
мережевий екран (Firewall)
Додатково
DHCP-сервер
файл-сервер
підтримка VPN
підтримка DDNS
підтримка DMZ
Стандарти безпеки
WPA
WEP
WPA2
Габарити
118x84x33 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 995  до 7 427 грн.
GL-iNet Маршрутизатор GL-iNet Slate Plus (GL-A1300)
MTA.ua (Київ)
5 899 грн.
← купити
VPN-роутер GL.iNet Slate Plus (GL-A1300)
Routersua.com (Одеса)
3 995 грн.
← купити
Маршрутизатор GL-iNet Slate Plus (GL-A1300)
Soho.com.ua (Київ)
5 979 грн.
← купити
GL.iNet GL-A1300 — Wi-fi маршрутизатор 802.11n 2.4/5 ГГц (Вітрина) GL-A1300/sale
Comtrade.ua (Київ)
5 999 грн.
← купити
Wi-Fi роутер GL.iNet Slate Plus (GL-A1300)
MAUDAU (Київ)
6 199 грн.
← купити
Wi-Fi роутер GL.iNet Slate Plus (GL-A1300) NW66698
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
5 848 грн.
← купити
VPN роутер GL.iNet Slate Plus GL-A1300
Rozetka.ua (Київ)
4 410 грн.
← купити
Wi-Fi роутер GL.iNet Slate Plus (GL-A1300)
Rozetka.ua (Київ)
7 427 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати GL.iNet Slate Plus, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: wi-fi адаптер GL.iNet Slate Plus. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на wi-fi адаптер GL.iNet Slate Plus у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія