шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити рюкзак Gregory Wander 50 за ціною від 9488 грн.
Фото 13

Характеристики та опис Gregory Wander 50

Вага (г): 1520; Габарити (см): 65x31x29; Матеріал: нейлон; кишені на поясному ремені; кишеня для пляшки; краб-кишеня; Кишені: верхня кишеня: верхня кишеня; виведення питної системи; Конструкція: фронтальне відкривання; поясний ремінь; бічні стяжки; грудна стяжка; регулювання спинки по висоті; вентиляція спини
Колір
Призначення
похідний
Основне призначення
для жінок
Загальний об'єм
50 л
Тип спинки
анатомічна
жорстка спинка
вентиляція спини
регулювання спинки по висоті
грудна стяжка
бічні стяжки
поясний ремінь
Конструкція
виведення питної системи
Кишені
верхня кишеня
краб-кишеня
кишеня для пляшки
кишені на поясному ремені
Габарити
65x31x29 см
Вага
1520 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  8750 грн.    до  12000 грн.

від 9 488  до 12 508 грн.
Підлітковий туристичний рюкзак Gregory Wander 50 Youth Shadow Black (111474/0614) 111474/0614
Bagfactory.com.ua (Київ)
9 488 грн.
← купити
Рюкзак Gregory Wander 50 Youth (1053-111474 0614)
MAUDAU (Київ)
← купити
Рюкзак Gregory Wander 50 Youth (1053-111474/0614)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Рюкзак Gregory Youth Wander 50 Blue (1053-149328 1652)
MAUDAU (Київ)
10 604 грн.
← купити
Рюкзак Gregory Wander 50 Shadow Black
Rozetka.ua (Київ)
11 198 грн.
← купити
Рюкзак Gregory Youth Wander 50 Blue
Rozetka.ua (Київ)
12 508 грн.
← купити
Рюкзак Gregory Youth Wander 50 Blue (1053-149328/1652)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Gregory Wander 50, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: рюкзак Gregory Wander 50. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на рюкзак Gregory Wander 50 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія