шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити рюкзак Gregory Wander 70 за ціною від 10604 грн.
Фото 13

Характеристики та опис Gregory Wander 70

Вага (г): 1590; Габарити (см): 69x32x33; Матеріал: нейлон; кишені на поясному ремені; кишеня для пляшки; краб-кишеня; Кишені: верхня кишеня: верхня кишеня; виведення питної системи; Конструкція: фронтальне відкривання; поясний ремінь; бічні стяжки; грудна стяжка; регулювання спинки по висоті; вентиляція спини
Колір
Призначення
похідний
Основне призначення
для жінок
Загальний об'єм
70 л
Тип спинки
анатомічна
жорстка спинка
вентиляція спини
регулювання спинки по висоті
грудна стяжка
бічні стяжки
поясний ремінь
Конструкція
виведення питної системи
Кишені
верхня кишеня
краб-кишеня
кишеня для пляшки
кишені на поясному ремені
Габарити
69x32x33 см
Вага
1590 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  9250 грн.    до  12500 грн.

від 10 604  до 12 508 грн.
Підлітковий туристичний рюкзак Gregory Wander 70 Youth Fiery Red (111475/7413) 111475/7413
Bagfactory.com.ua (Київ)
10 604 грн.
← купити
Рюкзак Gregory Wander 70 Youth Червоний (1053-111475 7413)
MAUDAU (Київ)
← купити
Рюкзак Gregory Wander 70 Youth Чорний (1053-111475/0614)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Рюкзак Gregory Wander 70 Youth Чорний (1053-111475 0614)
MAUDAU (Київ)
← купити
Рюкзак Gregory Wander 70 Youth Червоний (1053-111475/7413)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Рюкзак Gregory Wander 70 Fiery Red
Rozetka.ua (Київ)
12 508 грн.
← купити
Рюкзак Gregory Wander 70 Shadow Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Gregory Wander 70, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: рюкзак Gregory Wander 70. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на рюкзак Gregory Wander 70 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія