шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники Hator Hyperpunk 3 USB

Ціни82Опис Відгуки2Обговорення1Корисне5
Купити навушники Hator Hyperpunk 3 USB за ціною від 1429 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Hator Hyperpunk 3 USB

Вага (г): 240; Регулювання гучності; Мобільний застосунок; Діаметр динаміка (мм): 40; Чутливість (дБ): 115; Частотний діапазон (Гц): 10 – 44000; Потужність (мВт): 30; Імпеданс (Ом): 16; Hi-Res; Довжина кабелю (м): 1.3; Підведення кабелю: односторонній; Версія Bluetooth: Bluetooth; USB: USB-A та USB-C
Рейтинг моделі: 4 з 5 (2 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
1
Підключення та конструкція
Призначенняігрові
Конструкціянакладні, закриті
повнорозмірні Over-Ear
Тип підключеннякомбіновані
ПідключенняUSB-A та USB-C
Bluetooth / для дзвінків /
Штекерпрямий
Підведення кабелюодносторонній
Довжина кабелю1.3 м
Тип кабелюкруглий
Характеристики
Звук7.1 (віртуальний)
Hi-Res Audio
Імпеданс16 Ом
Потужність30 мВт
Частотний діапазон10 – 44000 Гц
Чутливість115 дБ
Діаметр динаміка40 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонзнімний на дужці
Чутливість-38 дБ
Шумопоглинання мікрофонаENC
Відключення мікрофона
Гнучка конструкція
Функції та можливості
Мобільний застосунок / HATOR SyncHUB /
Регулювання гучності
Інше
Матеріал амбушюртекстиль
Вага240 г
Комплектаціядодатковий кабель
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Загалом я дуже задоволений покупкою, гарнітура реально топчик!
7 березня 2025, 02:22 #
Переваги:Легка, якісна, чудовий звук

Недоліки:Поки не бичив

Коментар:Користуюсь вже понад тиждень і можу сказати, що гарнітура за свій прайс просто прекрасна! Звук - бомба, особливо в іграх, позиціювання набагато краще ніж в моєї старої, хоч та теж була 7.1, різниця колосальна, тепер в КС луплю на звук крізь стіни, як ПРО! Для музики та фільмів навушники теж підходять, на відміну від багатьох інших ігрових гарнітур, якість звуку перевищує очікування. Мікрофон - просто крутезний, ще й відсікає навколишній шум. Конструкція досить вдала, гарнітура легка, але відчувається міцною й надійною. Тканинні амбушури приємні й не погано ізолюють зовнішній шум. Органи управління зручно розташовані на лівому навушнику. Є можливість приймати телефонні дзвінки під час гри. Можна, навіть, використовувати як bluetooth гарнітуру, якщо під'єднати до павербанка.

Автор:Максим

с такими косяками, за такие деньги - не советую
8 січня 2026, 23:24 #
Переваги:* Звук адекватный,
* микрофон хороший,
* с отключенным микрофоном тыловые шумодавы работают примерно как громкая связь на телефоне, достаточно адекватный звук, основной микрофон можно не подключать даже,
* может по блютус подключаться к телефону и работать как гарнитура, параллельно воспроизводя звук и с телефона и с компа

Недоліки:* качество сборки,
* самопроизвольные отключения

Коментар:* когда сидят на голове ужасно срышни скримы и трески при любом движении механизмов наушников, косании кабеля и т.д.
* люфтящий коннектор (тип С люфтит ... это что-то новенькое) в чашке уха
* периодически произвольно сами отключаются (комп перестаёт их видеть) через пару десятков секунд сами подключаются обратно, бывает по несколько раз надень, бывает что по несколько дней всё нормально

брал за 2030 грн на старте выхода поколения, в феврале 2025 года, пожалел (из-за качества сборки и отвалов постоянных), с таким качеством им цена гривен 700 потолок

если бы не эти косяки то уши стоили бы каждой копейки

Автор:Сергей Закордонец (トヤマトカナワ)  пользуюсь Hator Hyperpunk 3 USB кілька місяців

від 1 429  до 3 018 грн.
Ігрова гарнітура HATOR Hyperpunk 3 Hi-Res (ESH10) Black
Portativ.ua (Київ)
1 899 грн.
← купити
Hator Накладні навушники Hator HYPERPUNK 3 Hi-Res USB7.1 Black (ESH10)
MTA.ua (Київ)
1 449 грн.
← купити
Навушники HATOR HYPERPUNK 3 Hi-Res USB (ESH10) black ESH10
Artline.ua (Київ)
1 599 грн.
← купити
Навушники HATOR Hyреrpunk 3 Hi-Res (ESH10) Black Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Ігрова гарнітура Hator Hyperpunk 3 Hi-Res (Black) (ESH10) (UA) ESH10
Jabko.ua (Львів)
← купити
Гарнітура Hator Hyperpunk 3 USB Black (ESH10) ESH10
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Гарнiтура Hator Hyperpunk 3 USB Black (ESH10) ESH10
Click.ua (Київ)
← купити
Навушники Hator Hyреrpunk 3 Hi-Res USB 7.1 Black (ESH10) ESH10
Itbox.ua (Київ)
← купити
Гарнітура HATOR HYPERPUNK 3 Hi-Res USB 7.1 Black (ESH10) ESH10
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Навушники Hator Hyrerpunk 3 Hi-Res Usb 7.1 Black (ESH10)
Цифра (Київ)
← купити
Навушники Hator Hyrerpunk 3 Hi-Res Usb 7.1 Black (ESH10)
Stls.store (Київ)
← купити
Hator ESH10
Mallprix.com (Київ)
← купити
Навушники Hator Hyреrpunk 3 Hi-Res USB 7.1 Black (ESH10) ESH10
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Hator Hyperpunk 3 USB 7.1 Hi-Res Black (ESH10)
Redprice.sale (Львів)
3 012 грн.
← купити
Навушники HATOR Hyperpunk 3 USB (ESH10) Black ESH10
Telemart.ua (Київ)
← купити
Навушники Hator Hyреrpunk 3 Hi-Res USB 7.1 Black (ESH10)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
← купити
Навушники з мікрофоном Hator Hyperpunk 3 USB 7.1 Hi-Res Black (ESH10) Hyperpunk 3 USB 7.1 Hi-Res Black (ESH10)
Denika.ua (Харків)
← купити
Навушники з мікрофоном Hator Hyperpunk 3 USB 7.1 Hi-Res Black (ESH10)
Semtech.com.ua (Луцьк)
1 944 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Hator Hyperpunk 3 Usb 7.1 Hi-Res Black (ESH10) ESH10
Openshop.ua (Київ)
1 838 грн.
← купити
HATOR Hyperpunk 3 USB 7.1 Hi-Res Black (ESH10)
Tehnomart.com (Київ)
1 477 грн.
← купити
Гарнітура Hator Hyperpunk 3 USB (ESH10) Black ESH10
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Навушники Hator Hyреrpunk 3 Hi-Res USB 7.1 Black (ESH10) ESH10
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Навушники Hator Hyреrpunk 3 Hi-Res USB 7.1 Black (ESH10) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
1 537 грн.
← купити
Ігрова гарнітура HATOR HYPERPUNK 3 Hi-Res (ESH10) USB7.1 black, Bluetooth phone calls, SyncHUB
Mobicase.net (Київ)
← купити
Навушники Hator Hyреrpunk 3 Hi-Res USB 7.1 Black (ESH10)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Навушники Hator Hyреrpunk 3 Hi-Res USB 7.1 Black (ESH10) ESH10
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Навушники ігрові Hator Hyperpunk 3 USB 7.1 Hi-Res Black (ESH10)
Кібернетики (Київ)
← купити
Hator Hyperpunk 3 USB ESH10 Чорний
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
2 731 грн.
← купити
Гарнітура ігрова HATOR Hyреrpunk 3 Hi-Res (ESH10) black
Citrus.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерна гарнітура Hator Hyperpunk 3 USB 7.1 Hi-Res Black (ESH10) ESH10
XStore.ua (Київ)
← купити
Навушники HATOR HYPERPUNK 3 Hi-Res (ESH10) USB7.1 black
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Навушники Hator Hyperpunk 3 USB 7.1 Hi-Res Black (ESH10)
Tehnomarket.ua (Вінниця)
1 949 грн.
← купити
Навушники HATOR Hyperpunk 3 USB 7.1 Hi-Res Black (ESH10)
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 664 грн.
← купити
Гарнiтура Hator Hyperpunk 3 USB Black (ESH10) UA ESH10
Sota.store (Київ)
← купити
Навушники Hator Hyperpunk 3 usb Black (esh10)
Tviy-Dim.com (Київ)
1 616 грн.
← купити
Гарнiтура Hator Hyperpunk 3 USB Black (ESH10)
Gamehub.com.ua (Київ)
1 429 грн.
← купити
Hator Hyperpunk 3 USB Black (ESH10) Hyperpunk3USBBlack(ESH10)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Ігрові навушники з мікрофоном HATOR ESH-10B HYPERPUNK 3 USB 7.1 Hi-Res SyncHUB Black
MAUDAU (Київ)
1 994 грн.
← купити
Hator HATOR HYPERPUNK 3 Hi-Res Black (ESH10) esh10
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Ігрова гарнітура HATOR Hyperpunk 3 Hi-Res USB 7.1 Black (ESH10) ESH10
Compx.ua (Київ)
← купити
Навушники Hator Hyperpunk 3 USB Black (ESH10R)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Hator Hyperpunk 3 USB 7.1 Hi-Res Black (ESH10)
Tomdom.in.ua (Львів)
3 018 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Hator Hyperpunk 3 USB 7.1 Hi-Res Black (ESH10)
Redprice.sale (Львів)
1 941 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Hator Hyperpunk 3 USB 7.1 Hi-Res Black (ESH10)
Timesport.com.ua (Львів)
1 938 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Hator Hyperpunk 3 USB 7.1 Hi-Res Black (ESH10)
Tomdom.in.ua (Львів)
1 947 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Hator Hyperpunk 3 USB 7.1 Hi-Res Black (ESH10) ESH10
Saren.com.ua (Львів)
1 948 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Hator Hyperpunk 3 USB 7.1 Hi-Res Black (ESH10)
Timesport.com.ua (Львів)
3 009 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Hator Hyperpunk 3 USB 7.1 Hi-Res Black (ESH10) ESH10
Zaua.store (Львів)
← купити
Навушники Hator Hyperpunk 3 USB Black (ESH10) ESH10
Sota.store (Київ)
2 115 грн.
← купити
Навушники Hator Hyperpunk 3 USB 7.1 Hi-Res Black (ESH10)
MAUDAU (Київ)
← купити
Навушники Hator Hyреrpunk 3 Hi-Res USB 7.1 Black (ESH10)
MAUDAU (Київ)
1 811 грн.
← купити
Навушники Hator Hyреrpunk 3 Hi-Res USB 7.1 Black (ESH10)
MAUDAU (Київ)
1 887 грн.
← купити
Навушники Hator Hyреrpunk 3 Hi-Res USB 7.1 Black (ESH10)
MAUDAU (Київ)
1 713 грн.
← купити
Гарнітура Hator Hyperpunk 3 Hi-Res USB7.1 Black (ESH10)
MAUDAU (Київ)
1 834 грн.
← купити
Навушники Hator Hyrerpunk 3 Hi-Res USB 7.1 Black (ESH10) (17119)
Rozetka.ua (Київ)
2 217 грн.
← купити
Гарнiтура Hator Hyperpunk 3 USB Black (ESH10)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Hator Hyrerpunk 3 Hi-Res USB 7.1 Black (ESH10)
Rozetka.ua (Київ)
1 897 грн.
← купити
Навушники Hator Hyperpunk 3 USB 7.1 Hi-Res Black (ESH10)
Rozetka.ua (Київ)
2 299 грн.
← купити
Гарнiтура Hator Hyperpunk 3 USB Black (ESH10)
Rozetka.ua (Київ)
1 737 грн.
← купити
Навушники Hator Hyреrpunk 3 Hi-Res USB 7.1 Black (ESH10)
Rozetka.ua (Київ)
2 016 грн.
← купити
Гарнітура Hator Hyperpunk 3 USB Black (ESH10) 22670
Rozetka.ua (Київ)
1 999 грн.
← купити
Навушники Hator Hyреrpunk 3 Hi-Res USB 7.1 Black (ESH10)
Rozetka.ua (Київ)
2 222 грн.
← купити
Навушники Hator Hyrerpunk 3 Hi-Res USB 7.1 Black (ESH10)
Rozetka.ua (Київ)
2 138 грн.
← купити
Навушники Hator Hyperpunk 3 USB Black (ESH10)
Rozetka.ua (Київ)
2 109 грн.
← купити
Ігрові навушники Hator Hyреrpunk 3 Hi-Res USB 7.1 Black (ESH10) [126748]
Rozetka.ua (Київ)
2 099 грн.
← купити
Навушники Hator Hyреrpunk 3 Hi-Res USB 7.1 Black (ESH10)
Rozetka.ua (Київ)
2 059 грн.
← купити
Навушники Hator Hyrerpunk 3 Hi-Res USB 7.1 Black (ESH10)
Rozetka.ua (Київ)
2 082 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Hator Hyperpunk 3 USB 7.1 Hi-Res Black (ESH10)
Rozetka.ua (Київ)
1 935 грн.
← купити
Навушники Hator Hyrerpunk 3 Hi-Res USB 7.1 Black (ESH10) (241195)
Rozetka.ua (Київ)
2 247 грн.
← купити
Ігрові навушники з мікрофоном HATOR ESH-10B HYPERPUNK 3 USB 7.1 Hi-Res SyncHUB Black
Rozetka.ua (Київ)
2 154 грн.
← купити
Гарнiтура Hator Hyperpunk 3 USB Black (ESH10)
Rozetka.ua (Київ)
1 983 грн.
← купити
Гарнітура Hator Hyperpunk 3 USB Black (ESH10)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрова гарнітура HATOR Hyperpunk 3 Hi-Res USB 7.1 Black (ESH10)
Rozetka.ua (Київ)
2 113 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном HATOR Hyperpunk 3 USB 7.1 Hi-Res Black (ESH10)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Hator Hyреrpunk 3 Hi-Res USB 7.1 Black (ESH10) Hator ESH10 921822
Rozetka.ua (Київ)
1 919 грн.
← купити
Навушники Hator Hyреrpunk 3 Hi-Res USB 7.1 Black (ESH10)
Rozetka.ua (Київ)
2 029 грн.
← купити
Гарнітура Hator Hyperpunk 3 USB Black (ESH10)
Rozetka.ua (Київ)
2 063 грн.
← купити
Навушники Hator Hyреrpunk 3 Hi-Res USB 7.1 Black (ESH10)
Rozetka.ua (Київ)
2 293 грн.
← купити
Гарнітура Hator Hyperpunk 3 Hi-Res USB7.1 Black (ESH10)
Rozetka.ua (Київ)
2 224 грн.
← купити
Навушники ігрові Hator Hyperpunk 3 Hi-Res USB-A 1.3м + 1м 40мм Black (ESH10)
Rozetka.ua (Київ)
2 586 грн.
← купити
Игровая гарнитура HATOR Hyperpunk 3 USB7.1 Hi-Res Black (ESH10)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Hator Hyреrpunk 3 Hi-Res USB 7.1 Black (ESH10)
Rozetka.ua (Київ)
2 431 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hator Hyperpunk 3 USB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Hator Hyperpunk 3 USB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Hator Hyperpunk 3 USB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія