шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники Hator Hyperpunk Truepods

Ціни67Опис Відгуки2Обговорення1Корисне2
Купити навушники Hator Hyperpunk Truepods за ціною від 877 грн.
Відео 1Фото 5

Характеристики та опис Hator Hyperpunk Truepods

Вага (г): 4; Захист від вологи: IPX4; Вхід зарядки: USB-C; Бездротова зарядка; Час роботи (музика) (год): 5; AAC; Шумозаглушення: ANC; Діаметр динаміка (мм): 10; Частотний діапазон (Гц): 10 – 20000; Імпеданс (Ом): 32; Затримка звуку (мс): 40; Радіус дії (м): 10; Версія Bluetooth: Bluetooth v5.3; Тип підключення: бездротові
Рейтинг моделі: 3 з 5 (2 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
2
0
Підключення та конструкція
Конструкціявнутрішньоканальні
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.3
Радіус дії10 м
Характеристики
Ігровий режим (низький input lag)
Затримка звуку40 мс
Імпеданс32 Ом
Частотний діапазон10 – 20000 Гц
Діаметр динаміка10 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Шумопоглинання мікрофонаENC
Функції та можливості
ШумозаглушенняANC
Підтримка кодеківAAC
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників30 мАгод
Ємність батареї кейса400 мАгод
Час зарядки1.1 год
Час роботи (музика)5 год
Час роботи (з кейсом)25 год
Бездротова зарядка
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Сенсорне управління
Захист від вологиIPX4
Вага4 г
Комплектаціясиліконові насадки 3 пари
кейс-зарядка
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
За повну вартість не рекомендую, при ціні до 900 грн можна розглядати.
21 грудня 2023, 22:17 #
Переваги:Наявність бездротової зарядки, вологозахисту корпусу, компактний розмір навушників, надійно сидять у вухах, адекватна автономність, їх часто продають зі знижкою. Добре підходять для електронної музики.

Недоліки:1. Довго заряджаються (кейс+ навушники): 1 год 50 хв від порту USB 3.0 ноутбука, 1 год 54 хв від зарядного блоку 5 в 2 А, а от від бездротової зарядки так повністю і не зарядились за 3 год 30 хв.
2. Неінформативність індикатору під час зарядки rtqce - блимає кілька разів червоним при постановці на зарядку, потім нічого не показує, і вже коли кейс повністю заряджений - буде світитись зеленим.
3. Якщо кейс розряджений і ви в нього вставите навушники в яких іще є доволі робочий рівень заряду, відсотків 40-50, а потім дістанете їх - навушники не працюватимуть. Тому треба заряджати кейс одразу як тільки індикатор починає блимати червоним при відкритті кришки.
4. Майже постійний високочастотний писк в навушниках.
5. Жахливий прозорий режим який занадто сильно підсилює оточуючі звуки та додає багато штучних, яких насправді немає.
5. Своєрідні амбюшури - які накручуються на навушники.

Коментар:Навушники від українського бренду які викликають подвійні емоції: начебто і національного виробника підтримуєш, начебто і непоганий продукт, але при цьому він сирий, потребує доробок і багато нюансів вбивають задоволення від користування.
Детально про все розповів у відео - https://youtu.be/ijUjBqpXhT0

Автор:Олександр Котелевський  пользуюсь Hator Hyperpunk Truepods кілька місяців

За свою ціну 750грнна час написання відгуку, мабуть, все таки вони гарні.
4 грудня 2024, 21:44 #
Переваги:Змінні амбішури, зміна режимів без шумодава, прозорий режим, шумодав.

Недоліки:Не якісний клей на яких тримаються сітки в амбішурах та в навушниках, через місяць зявився скол на корпусі кейса від навушників. Не інформативний датчикабо може це не датчик, незнаю як воно зветься не зрозуміло скільки відсотків зарядилось, коли він на грані вже відключеннякейс, не навушники.

Коментар:Навушники Були б нормальні якщо б не деякі АЛЕ

Автор:Nabiks  пользуюсь Hator Hyperpunk Truepods кілька місяців

Огляд Hator Hyperpunk Truepods: бюджетні TWS-навушники із шумозаглушенням, захис
Hator Hyperpunk Truepods
від 877  до 1 701 грн.
Hator Бездротові навушники Hator Hyреrpunk Truepods Black (HTA-430)
MTA.ua (Київ)
999 грн.
← купити
Навушники HATOR Hyреrpunk Truepods Black (HTA-430) HTA-430
Artline.ua (Київ)
1 299 грн.
← купити
Навушники HATOR Hyреrpunk Truepods (HTA430) Black Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Навушники Hator Hyperpunk Truedots ANC SyncHUB Black (HTA430) HTA430
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Навушники Hator Hyреrpunk Truepods SyncHUB Black (HTA430) HTA430
Itbox.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнiтура Hator Hyреrpunk Truedots SyncHUB Black (HTA430) HTA430
Click.ua (Київ)
896 грн.
← купити
Гарнітура HATOR Hyреrpunk Truepods Black (HTA430) HTA430
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Навушники Hator Hyrerpunk Truepods SyncHUB Black (HTA430)
Цифра (Київ)
← купити
Навушники Hator Hyrerpunk Truepods SyncHUB Black (HTA430)
Stls.store (Київ)
← купити
Hator HTA430
Mallprix.com (Київ)
← купити
Навушники Hator Hyреrpunk Truepods SyncHUB Black (HTA430) HTA430
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Навушники HATOR Hyреrpunk Truepods (HTA-430) Black HTA-430
Telemart.ua (Київ)
← купити
Навушники TWS Hator Hyреrpunk Truepods Black (HTA-430) HTA430
Saren.com.ua (Львів)
1 469 грн.
← купити
Навушники TWS Hator Hyреrpunk Truepods Black (HTA-430)
Semtech.com.ua (Луцьк)
1 465 грн.
← купити
Гарнітура Hator Hyреrpunk Truepods (HTA-430) Black HTA430
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Навушники Hator Hyреrpunk Truepods Black (HTA-430) HTA-430
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Навушники Hator Hyреrpunk Truepods SyncHUB Black (HTA430) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Ігрова гарнітура HATOR Hyреrpunk Truepods (HTA430) black, SyncHUB
Gamehub.com.ua (Київ)
← купити
Навушники Hator Hyреrpunk Truepods SyncHUB Black (HTA430) HTA430
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові TWS Hator Hyperpunk Truepods SyncHUB Bluetooth Black (HTA-430)
Кібернетики (Київ)
1 160 грн.
← купити
Гарнітура ігрова HATOR Hyреrpunk Truepods (HTA430) black
Citrus.ua (Київ)
← купити
Навушники HATOR Hyrerpunk Truepods Black (HTA-430)
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 185 грн.
← купити
HATOR Hyреrpunk Truepods SyncHub Black (HTA430) HTA430
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Hator Hyреrpunk Truepods (HTA430) HyреrpunkTruepods(HTA430)
COMFY.ua (Київ)
877 грн.
← купити
Bluetooth-гарнiтура Hator Hyреrpunk Truedots SyncHUB Black (HTA430) UA HTA430
Sota.store (Київ)
← купити
Навушники HATOR TWS Hyреrpunk Truepods Black (HTA430)
MAUDAU (Київ)
1 111 грн.
← купити
Hator HATOR Hyреrpunk Truepods (HTA-430) Black hta-430
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Навушники HATOR TWS Hyреrpunk Truepods Black (HTA430) HTA430
Compx.ua (Київ)
← купити
Навушники Hator Hyреrpunk Truepods Black-Grey (HTA430)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники HATOR Hyреrpunk Truepods Black (HTA430) HTA430
Artline.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники TWS Hator Hyperpunk Truepods (HTA-430) Black
Кібернетики (Київ)
← купити
Навушники TWS Hator Hyреrpunk Truepods Black (HTA-430) HTA430
Zaua.store (Львів)
1 462 грн.
← купити
Навушники TWS Hator Hyреrpunk Truepods Black (HTA-430)
Redprice.sale (Львів)
← купити
Навушники TWS Hator Hyреrpunk Truepods Black (HTA-430)
Timesport.com.ua (Львів)
1 459 грн.
← купити
Навушники TWS Hator Hyреrpunk Truepods Black (HTA-430)
Tomdom.in.ua (Львів)
1 468 грн.
← купити
Бездротові Bluetooth 5.3 навушники з мікрофоном HATOR HTA430B TWS Hyrrpunk Truepods SyncHUB Black-Gray
MAUDAU (Київ)
1 445 грн.
← купити
Навушники Hator Hyреrpunk Truepods SyncHUB Black (HTA430)
MAUDAU (Київ)
1 131 грн.
← купити
Навушники бездротові Hator Hyrrpunk Truedots (HTA-430) чорні
MAUDAU (Київ)
1 437 грн.
← купити
Навушники Hator Hyреrpunk Truepods SyncHUB Black (HTA430)
MAUDAU (Київ)
1 015 грн.
← купити
Навушники Hator Hyrerpunk Truepods SyncHUB Black (HTA430) (17135)
Rozetka.ua (Київ)
1 277 грн.
← купити
Bluetooth-гарнiтура Hator Hyреrpunk Truedots SyncHUB Black (HTA430)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Hator Hyrerpunk Truepods SyncHUB Black (HTA430)
Rozetka.ua (Київ)
1 230 грн.
← купити
Bluetooth-гарнiтура Hator Hyреrpunk Truedots SyncHUB Black (HTA430)
Rozetka.ua (Київ)
1 064 грн.
← купити
Навушники Hator Hyреrpunk Truepods SyncHUB Black (HTA430)
Rozetka.ua (Київ)
1 240 грн.
← купити
Навушники Hator Hyреrpunk Truepods SyncHUB Black (HTA430)
Rozetka.ua (Київ)
1 303 грн.
← купити
Навушники Hator Hyrerpunk Truepods SyncHUB Black (HTA430)
Rozetka.ua (Київ)
1 289 грн.
← купити
Bluetooth-Навушники Hator Hyреrpunk Truedots SyncHUB Black (HTA430)
Rozetka.ua (Київ)
1 306 грн.
← купити
Навушники Hator Hyреrpunk Truepods SyncHUB Black (HTA430)
Rozetka.ua (Київ)
1 279 грн.
← купити
Навушники Hator Hyrerpunk Truepods SyncHUB Black (HTA430)
Rozetka.ua (Київ)
1 200 грн.
← купити
Навушники TWS Hator Hyrerpunk Truepods SyncHUB Black (HTA430)
Rozetka.ua (Київ)
1 209 грн.
← купити
Навушники TWS Hator Hyrerpunk Truepods Black (HTA-430)
Rozetka.ua (Київ)
1 402 грн.
← купити
Навушники Hator Hyperpunk Truedots, Black/Grey, Bluetooth 5.4, вбудований мікрофон, радіус дії до 10 м, час роботи до 5 год
Rozetka.ua (Київ)
1 499 грн.
← купити
Навушники Hator Hyrerpunk Truepods SyncHUB Black (HTA430) (241206)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Hator Hyrerpunk Truepods Black (hta-430)
Rozetka.ua (Київ)
1 344 грн.
← купити
Навушники Hator Hyреrpunk Truepods SyncHUB [116660]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові Bluetooth 5.3 навушники з мікрофоном HATOR HTA430B TWS Hyrerpunk Truepods SyncHUB Black-Gray
Rozetka.ua (Київ)
1 561 грн.
← купити
Bluetooth-гарнiтура Hator Hyреrpunk Truedots SyncHUB Black (HTA430)
Rozetka.ua (Київ)
1 239 грн.
← купити
Навушники Hator Hyреrpunk Truepods SyncHUB Black
Rozetka.ua (Київ)
1 509 грн.
← купити
Навушники HATOR TWS Hyреrpunk Truepods Black (HTA430)
Rozetka.ua (Київ)
1 326 грн.
← купити
Навушники Hator Hyреrpunk Truepods SyncHUB Black (HTA430) Hator HTA430 921826
Rozetka.ua (Київ)
1 199 грн.
← купити
Бездротові навушники Hator Hyреrpunk Truedots (HTA-430) чорні
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові Hator Hyреrpunk Truedots Black (HTA-430)
Rozetka.ua (Київ)
1 259 грн.
← купити
Навушники вакуумні Bluetooth Hator Hyrerpunk Truedots SyncHUB Black (HTA430)
Rozetka.ua (Київ)
1 338 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура Hator Hyrerpunk Truedots SyncHUB Black (HTA430)
Rozetka.ua (Київ)
1 270 грн.
← купити
Навушники Hator Hyреrpunk Truepods SyncHUB Black (HTA430)
Rozetka.ua (Київ)
1 351 грн.
← купити
Бездротові навушники Hator Hyperpunk Truedots SyncHUB Bluetooth 5.4 IPX4 Black/Silver (HTA430)
Rozetka.ua (Київ)
1 701 грн.
← купити
Навушники Hator Hyреrpunk Truepods SyncHUB Black (HTA430)
Rozetka.ua (Київ)
1 488 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hator Hyperpunk Truepods, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Hator Hyperpunk Truepods. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Hator Hyperpunk Truepods у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія