шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники Hator Hyperpunk 3X Wireless

Ціни74Опис Відгуки5Обговорення1Корисне1
Купити навушники Hator Hyperpunk 3X Wireless за ціною від 1649 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Hator Hyperpunk 3X Wireless

Вага (г): 250; Вхід зарядки: USB-C; Час роботи (музика) (год): 70; LDAC; Регулювання гучності; Мобільний застосунок; Діаметр динаміка (мм): 40; Чутливість (дБ): 115; Частотний діапазон (Гц): 10 – 44000; Потужність (мВт): 30; Імпеданс (Ом): 16; Затримка звуку (мс): 20; Hi-Res; Знімний кабель; Довжина кабелю (м): 1.3
Рейтинг моделі: 3 з 5 (5 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
32
0
Підключення та конструкція
Призначенняігрові
Конструкціянакладні, закриті
повнорозмірні Over-Ear
Тип підключеннякомбіновані
ПідключенняUSB-A та USB-C
Bluetooth v5.4
радіоканал
Штекерпрямий
Підведення кабелюодносторонній
Довжина кабелю1.3 м
Тип кабелюкруглий
Знімний кабель
Характеристики
Hi-Res Audio
Ігровий режим (низький input lag)
Затримка звуку20 мс
Імпеданс16 Ом
Потужність30 мВт
Частотний діапазон10 – 44000 Гц
Чутливість115 дБ
Діаметр динаміка40 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонзнімний на дужці
Чутливість-42 дБ
Відключення мікрофона
Гнучка конструкція
Функції та можливості
Мобільний застосунок / HATOR SyncHUB /
Регулювання гучності
Підтримка кодеківLDAC
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників750 мАгод
Час зарядки2 год
Час роботи (музика)70 год
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Матеріал амбушюртекстиль
Вага250 г
Комплектаціядодатковий кабель
донгл USB-C
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
3
2
0
непокупайте
4 травня 2026, 16:10 #
Переваги:ціна
текстиль

Недоліки:пластмасові кріплення зламалися за 3 місяці

Коментар:навіть 1 року не пройшло, а вже зламалися

Автор:Artem  пользуюсь Hator Hyperpunk 3X Wireless кілька місяців

звичайна модель, нічого особливого
24 січня 2026, 15:12 #
Переваги:Гарний звук як для навушників за 50$ є різні режими підключення (блютуз,рідоканал,провод).

Недоліки:Погано сидять на голові при дуже сильний рухах можуть звалитись.Відвалилися пластикові позначки лівого і правого вуха. Можуть під час носіння поміняти розмір і приходиться підтягувати їх. Конструкція обода виглядає не надійною

Коментар:За свій бюджет піде але є шанс що будуть якісь проблеми в майбутньому

Автор:den_ kor

Була б гарна модель, якщоб не жахливі кріплення (вилка) яка тримая динаміки
Вчора, 21:19 #
Переваги:мікрофон, непоганий звук і ергономіка. Гатор виконує гарантійні обов'язки, а ремонтувати за гарантією, ви їх будете що три місяці.

Недоліки:дужка біля вух ламається, нема варіантів що вона у вас виживе, 2 тижні, 2 місяці - вона з обох сторін трісне і здохне.

Коментар:Купив їх в екзе, ліва і права дужка лопнули за 2 тижні. Відправив через магазин у Київ до Гатору, через два тижні повернули, відремонтували. корстувався ще 2 місяці, вже подумав що тепер буду норм. А ОСЬ ХЕР, знову лопнули в тому ж місці. НЕ КУПЛЯЙТЕ НІ В ЯКОМУ РАЗІ ЦЮ МОДЕЛЬ. Поважайте, себе, купіть щось на металевій суцільній дужці і вилках.

Автор:Andy  пользуюсь Hator Hyperpunk 3X Wireless кілька місяців

Показано 3 з 5 відгуків
ще 2 відгуки
від 1 649  до 2 999 грн.
Ігрова гарнітура HATOR Hyperpunk 3X Hi-Res (ESH14) Wireless Black
Portativ.ua (Київ)
1 899 грн.
← купити
Hator Накладні навушники Hator HYPERPUNK 3X Hi-Res wireless (ESH14) Black
MTA.ua (Київ)
← купити
Навушники HATOR Hyperpunk 3X Wireless Black (ESH14) ESH14
Artline.ua (Київ)
← купити
Ігрова гарнітура Hator Hyperpunk 3X Hi-Res Wireless (Black) (ESH14) (UA) ESH14
Jabko.ua (Львів)
← купити
Гарнітура Hator Hyperpunk 3X Wireless Black (ESH14) ESH14
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Ігрові навушники Hator Hyperpunk 3X Wireless Black (ESH14)
Touch (Дніпро)
2 199 грн.
← купити
Bluetooth-гарнiтура Hator Hyperpunk 3X Wireless Black (ESH14) ESH14
Click.ua (Київ)
← купити
Навушники Hator Hyperpunk 3X Wireless Black (ESH14) ESH14
Itbox.ua (Київ)
← купити
Ігрова гарнітура HATOR HYPERPUNK 3X Hi-Res (ESH14) wireless black ESH14
ШО (Київ)
2 299 грн.
← купити
Гарнітура HATOR HYPERPUNK 3X Hi-Res Вlack (ESH14) ESH14
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Навушники Hator Hyperpunk 3X Hi-Res Wireless Black (ESH14)
Цифра (Київ)
← купити
Навушники Hator Hyperpunk 3X Hi-Res Wireless Black (ESH14)
Stls.store (Київ)
← купити
Hator ESH14
Mallprix.com (Київ)
← купити
Навушники Hator Hyperpunk 3X Wireless Black (ESH14) ESH14
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Навушники HATOR Hyperpunk 3X Wireless (ESH14) Black ESH14
Telemart.ua (Київ)
← купити
Hator Hyperpunk 3X Wireless Black (ESH14)
Tehnomart.com (Київ)
1 776 грн.
← купити
Ігрова гарнітура Hator Hyperpunk 3X Hi-Res Wireless Black (ESH14) Hyperpunk 3X Hi-Res Wireless Black (ESH14)
Denika.ua (Харків)
← купити
Hator HYPERPUNK 3X Hi-Res (ESH14) wireless black HYPERPUNK3XHi-Res(ESH14)wirelessblack
COMFY.ua (Київ)
← купити
Ігрова гарнітура HATOR HYPERPUNK 3X Hi-Res (ESH14) wireless black ESH14
XStore.ua (Київ)
1 649 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Hator Hyperpunk 3X Hi-Res Wireless Black (ESH14)
Semtech.com.ua (Луцьк)
2 013 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Hator Hyperpunk 3X Hi-Res Wireless Black (ESH14) ESH14
Openshop.ua (Київ)
2 140 грн.
← купити
Навушники Hator Hyperpunk 3X Wireless (ESH14) Black ESH14
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Навушники Hator Hyperpunk 3X Wireless Black (ESH14) ESH14
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Навушники Hator Hyperpunk 3X Wireless Black (ESH14) UA ESH14
Sota.store (Київ)
1 919 грн.
← купити
Навушники Hator Hyperpunk 3X Wireless Black (ESH14)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Навушники Hator Hyperpunk 3X Wireless Black (ESH14) ESH14
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Навушники ігрові Hator Hyperpunk 3X Hi-Res Black (ESH14)
Кібернетики (Київ)
← купити
Ігрова гарнітура HATOR HYPERPUNK 3X Hi-Res (ESH14) wireless black
Mobicase.net (Київ)
← купити
HATOR Hyperpunk 3X Hi-Res Black (ESH14)
AKS.ua (Київ)
← купити
Навушники Hator Hyperpunk 3X Wireless Black (ESH14) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Гарнітура ігрова HATOR HYPERPUNK 3X Hi-Res (ESH14) wireless black
Citrus.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Hator Hyperpunk 3X Hi-Res Wireless Black (ESH14)
Timesport.com.ua (Львів)
2 007 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном HATOR Hyperpunk 3X Hi-Res Wireless Black (ESH14)
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 964 грн.
← купити
Ігрова гарнітура HATOR HYPERPUNK 3X Hi-Res (ESH14) wireless black
Gamehub.com.ua (Київ)
← купити
Навушники Hator Hyperpunk 3x Wireless Black (esh14)
Tviy-Dim.com (Київ)
1 787 грн.
← купити
Ігрові навушники бездротові з мікрофоном HATOR ESH-14 Wireless HYPERPUNK 3-X Hi-Res Black
MAUDAU (Київ)
2 083 грн.
← купити
Hator HATOR Hyperpunk 3X Wireless Black (ESH14) esh14
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Bluetooth Stereo HATOR Hyperpunk 3X Hi-Res Wireless ESH14 Black UA MO-109664
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 869 грн.
← купити
Ігрова гарнітура HATOR Hyperpunk 3X Hi-Res Wireless Black (ESH14) ESH14
Compx.ua (Київ)
← купити
Навушники Hator Hyperpunk 3X 2026 Wireless Black (ESH14)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Hator Hyperpunk 3X Hi-Res Wireless Black (ESH14)
Zaua.store (Львів)
2 010 грн.
← купити
Навушники Hator Hyperpunk 3X Wireless Black (ESH14)
MAUDAU (Київ)
2 071 грн.
← купити
Навушники Hator Hyperpunk 3X Wireless Black (ESH14)
MAUDAU (Київ)
2 093 грн.
← купити
Навушники Hator Hyperpunk 3X Wireless Black (ESH14)
MAUDAU (Київ)
1 895 грн.
← купити
Навушники Hator Hyperpunk 3X Wireless Black (ESH14)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Hator Hyperpunk 3X Wireless Black (ESH14) (17225)
Rozetka.ua (Київ)
2 303 грн.
← купити
Bluetooth-гарнiтура Hator Hyperpunk 3X Wireless Black (ESH14)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники HATOR Hyperpunk 3X Wireless Black (ESH14)
Rozetka.ua (Київ)
2 148 грн.
← купити
Bluetooth-гарнiтура Hator Hyperpunk 3X Wireless Black (ESH14)
Rozetka.ua (Київ)
1 962 грн.
← купити
Навушники Hator Hyperpunk 3X Wireless Black (ESH14)
Rozetka.ua (Київ)
2 210 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура Hator Hyperpunk 3X Wireless Black (ESH14) ( 25604 )
Rozetka.ua (Київ)
2 365 грн.
← купити
Навушники Hator Hyperpunk 3X Wireless Black (ESH14)
Rozetka.ua (Київ)
2 320 грн.
← купити
Bluetooth-гарнiтура Hator Hyperpunk 3X Wireless Black (ESH14)
Rozetka.ua (Київ)
2 335 грн.
← купити
Ігрові навушники Hator Hyperpunk 3X Wireless Black (ESH14) [153872]
Rozetka.ua (Київ)
2 899 грн.
← купити
Навушники Hator Hyperpunk 3X Wireless Black (ESH14)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Hator Hyperpunk 3X Hi-Res Wireless Black (ESH14)
Rozetka.ua (Київ)
2 298 грн.
← купити
Навушники Hator Hyperpunk 3X Wireless Black (ESH14) (340646)
Rozetka.ua (Київ)
2 351 грн.
← купити
Навушники Hator Hyperpunk 3x Wireless Black (esh14)
Rozetka.ua (Київ)
2 453 грн.
← купити
Навушники Hator Hyperpunk 3X 2026 Wireless Black (ESH14)
Rozetka.ua (Київ)
2 999 грн.
← купити
Навушники Hator Hyperpunk 3X Wireless [143064]
Rozetka.ua (Київ)
2 379 грн.
← купити
Бездротові ігрові навушники з мікрофоном HATOR ESH-14 Wireless HYPERPUNK 3-X Hi-Res Black
Rozetka.ua (Київ)
2 251 грн.
← купити
Bluetooth-гарнiтура Hator Hyperpunk 3X Wireless Black (ESH14)
Rozetka.ua (Київ)
2 355 грн.
← купити
Ігрові навушники Hator Hyperpunk 3X Wireless Black
Rozetka.ua (Київ)
2 499 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура Hator Hyperpunk 3X Wireless Black (ESH14) ( 20100 )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрова гарнітура HATOR Hyperpunk 3X Hi-Res Wireless Black (ESH14)
Rozetka.ua (Київ)
2 506 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Hator Hyperpunk 3X Wireless Black (ESH14)
Rozetka.ua (Київ)
2 194 грн.
← купити
Навушники Hator Hyperpunk 3X Wireless Black (ESH14) Hator ESH14 922181
Rozetka.ua (Київ)
2 279 грн.
← купити
Навушники бездротові Hator Hyperpunk 3X Wireless Black (ESH14)
Rozetka.ua (Київ)
2 289 грн.
← купити
Навушники Hator Hyperpunk 3X 2026 Wireless Black (ESH14)
Rozetka.ua (Київ)
2 699 грн.
← купити
Навушники Hator Hyperpunk 3X Wireless (ek06475)
Rozetka.ua (Київ)
2 410 грн.
← купити
Навушники Hator Hyperpunk 3X Wireless Black (ESH14)
Rozetka.ua (Київ)
2 406 грн.
← купити
Бездротові навушники Hator Hyperpunk 3X Wireless Hi-Res BT 5.4 + USB-ресивер 40мм 750mAh Black (ESH14)
Rozetka.ua (Київ)
2 822 грн.
← купити
Ігрова гарнітура HATOR Hyperpunk 3X Hi-Res wireless Black (ESH14)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Hator Hyperpunk 3X Wireless Black (ESH14)
Rozetka.ua (Київ)
2 557 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hator Hyperpunk 3X Wireless, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Hator Hyperpunk 3X Wireless. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Hator Hyperpunk 3X Wireless у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія