шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (підключення)

Каталог /

Навушники Hoco EQ27 Fun

Ціни26Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити навушники Hoco EQ27 Fun за ціною від 617 грн.
Відео 6Фото 9

Характеристики та опис Hoco EQ27 Fun

Вхід зарядки: USB-C; Час роботи (музика) (год): 6; Шумозаглушення: ANC; Онлайн перекладач; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Радіус дії (м): 10; Версія Bluetooth: Bluetooth v5.4; Тип підключення: бездротові; Конструкція: внутрішньоканальні
Підключення та конструкція
Конструкціявнутрішньоканальні
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.4
Радіус дії10 м
Характеристики
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Шумопоглинання мікрофонаENC
Функції та можливості
Онлайн перекладач
ШумозаглушенняANC
Голосовий асистентApple Siri
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників40 мАгод
Ємність батареї кейса320 мАгод
Час роботи (музика)6 год
Час роботи (без шумозниження)7 год
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Сенсорне управління
Комплектаціясиліконові насадки
кейс-зарядка
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 617  до 1 195 грн.
Hoco Бездротові навушники Hoco EQ27 Fun ANC + ENC smart AI translation headset (APP) Metal Gray
MTA.ua (Київ)
619 грн.
← купити
Hoco EQ27 Fun ANC Metal Gray
AKS.ua (Київ)
617 грн.
← купити
Навушники бездротові Hoco EQ27 Fun smart AI translation headset ANC+ENC до 28h темно сірі
MAUDAU (Київ)
878 грн.
← купити
Навушники TWS HOCO EQ27, Bluetooth 5.4, перекладач, шумозаглушення, чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 194 грн.
← купити
Бездротові навушники вкладки Bluetooth Hoco EQ27 Fun із зарядним кейсом Темно-сірі
MAUDAU (Київ)
873 грн.
← купити
Бездротові навушники Bluetooth ANC+ENC Hoco EQ27 Fun
Rozetka.ua (Київ)
1 099 грн.
← купити
Безпровідні навушники в кейсі з функцією перекладу за допомогою штучного інтелекту та ANC+ENC HOCO EQ27 Сірий
Rozetka.ua (Київ)
750 грн.
← купити
Навушники HOCO Fun smart AI translation headset EQ27 |BT5.4, ANC+ENC, 7/28h, AI| Black
Rozetka.ua (Київ)
943 грн.
← купити
Навушники HOCO Fun smart AI translation headset EQ27 |BT5.4, ANC+ENC, 7/28h, AI|
Rozetka.ua (Київ)
971 грн.
← купити
Бездротові TWS навушники HOCO EQ27 Fun ANC+ENC+smart AI translation (Metal gray) (243495)
Rozetka.ua (Київ)
689 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco EQ27 Fun, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Hoco EQ27 Fun. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Hoco EQ27 Fun у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія