шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (підключення)

Каталог /

Навушники Hoco EA1 Spectrum

Ціни63Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити навушники Hoco EA1 Spectrum за ціною від 478 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Hoco EA1 Spectrum

Захист від вологи: IPX5; Вхід зарядки: USB-C; Час роботи (музика) (год): 10; Регулювання гучності; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Радіус дії (м): 10; Версія Bluetooth: Bluetooth v5.3; Тип підключення: бездротові; Конструкція: відкриті (open ear); Призначення: для активного спорту
Підключення та конструкція
Призначеннядля активного спорту
Конструкціявідкриті (open ear)
завушне кріплення
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.3
Радіус дії10 м
Характеристики
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Функції та можливості
Регулювання гучності
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників90 мАгод
Ємність батареї кейса500 мАгод
Час роботи (музика)10 год
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Дисплейінформаційний
Захист від вологиIPX5
Комплектаціянасадки додаткової фіксації
кейс-зарядка
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 478  до 1 317 грн.
Hoco EA1 Spectrum Milky White
AKS.ua (Київ)
478 грн.
← купити
Бездротові TWS навушники Hoco EA1 Spectrum Milky White
MAUDAU (Київ)
533 грн.
← купити
Бездротові TWS навушники Hoco EA1 Spectrum Milky White IS-000000691263
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
725 грн.
← купити
Навушники HOCO Spectrum true wireless BT headset EA1 | BT5.3, 90/500mAh, 10h | 5021261
Rozetka.ua (Київ)
1 081 грн.
← купити
Hoco EA1 Spectrum Gray
AKS.ua (Київ)
← купити
Бездротові TWS навушники Hoco EA1 Spectrum Gray
MAUDAU (Київ)
← купити
Навушники Hoco EA1 Spectrum true wireless BT headset бездротові до 10 годин сірі
MAUDAU (Київ)
1 032 грн.
← купити
Навушники Hoco Spectrum true wireless BT headset EA1 BT5.3, 90/500mAh, 10h
MAUDAU (Київ)
← купити
Навушники бездротові Hoco TWS EA1 відкриті чорний
MAUDAU (Київ)
1 138 грн.
← купити
Навушники бездротові Hoco TWS EA1 відкриті білий
MAUDAU (Київ)
788 грн.
← купити
Навушники бездротові Hoco TWS EA1 відкриті сірий
MAUDAU (Київ)
← купити
Бездротові TWS навушники Hoco EA1, відкриті, BT5.3, 90mAh, 500mAh, 10h, black
MAUDAU (Київ)
1 087 грн.
← купити
Бездротові навушники TWS Hoco EA1, відкриті, BT5.3, 90mAh, 500mAh, 10h, gray
MAUDAU (Київ)
999 грн.
← купити
Бездротові TWS навушники Hoco EA1, відкриті, BT5.3, 90mAh, 500mAh, 10h, milky white
MAUDAU (Київ)
← купити
Бездротові TWS навушники Hoco EA1 Spectrum Milky White IS-000000691262
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Навушники HOCO Spectrum true wireless BT headset EA1 | BT5.3, 90/500mAh, 10h | 5021262
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники HOCO EA1 Spectrum TWS Bluetooth 5.3 з кейсом та LED-індикатором заряду Сірі
Rozetka.ua (Київ)
1 317 грн.
← купити
Навушники HOCO EA1 Spectrum TWS Bluetooth 5.3 з кейсом та індикатором заряду Білі
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові TWS навушники Hoco EA1, відкриті, BT5.3, 90mAh, 500mAh, 10h, milky white
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові TWS навушники Hoco EA1, відкриті, BT5.3, 90mAh, 500mAh, 10h, black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові TWS навушники Hoco EA1, відкриті, BT5.3, 90mAh, 500mAh, 10h, gray
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові TWS навушники Hoco EA1, відкриті, BT5.3, 90mAh, 500mAh, 10h, black
Rozetka.ua (Київ)
963 грн.
← купити
Бездротові TWS навушники Hoco EA1, відкриті, BT5.3, 90mAh, 500mAh, 10h, gray
Rozetka.ua (Київ)
885 грн.
← купити
Бездротові TWS навушники Hoco EA1, відкриті, BT5.3, 90mAh, 500mAh, 10h, milky white
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники HOCO Spectrum true wireless BT headset EA1 |BT5.3, 90/500mAh, 10h| Milky white
Rozetka.ua (Київ)
1 043 грн.
← купити
Навушники HOCO Spectrum true wireless BT headset EA1 |BT5.3, 90/500mAh, 10h| Grey
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові TWS навушники Hoco EA1 Spectrum Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники HOCO Spectrum true wireless BT headset EA1 |BT5.3, 90/500mAh, 10h|
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові TWS навушники HOCO EA1 Spectrum (Milky White) (192249)
Rozetka.ua (Київ)
589 грн.
← купити
Навушники HOCO Spectrum true wireless BT headset EA1 |BT5.3, 90/500mAh, 10h| сірі
Rozetka.ua (Київ)
931 грн.
← купити
Навушники HOCO Spectrum true wireless BT headset EA1 |BT5.3, 90/500mAh, 10h| білі
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові TWS навушники Hoco EA1 Spectrum Milky White
Rozetka.ua (Київ)
669 грн.
← купити
Бездротові TWS навушники Hoco EA1 Spectrum Milky White
Rozetka.ua (Київ)
1 029 грн.
← купити
Бездротові TWS навушники Hoco EA1 Spectrum Gray
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові TWS навушники Hoco EA1 відкриті grey
Rozetka.ua (Київ)
680 грн.
← купити
Бездротові TWS навушники Hoco EA1 відкриті black
Rozetka.ua (Київ)
1 058 грн.
← купити
Бездротові TWS навушники Hoco EA1 відкриті milky white
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові Bluetooth навушники Hoco EA1 Відкриті TWS із кліпсою BT5.3 90/500mAh 10h на телефон Android/Samsung/Iphone Бежеви
Rozetka.ua (Київ)
603 грн.
← купити
Бездротові Bluetooth навушники Hoco EA1 Відкриті TWS із кліпсою BT5.3 90/500mAh 10h для телефону Android/Samsung/Iphone Чорн
Rozetka.ua (Київ)
997 грн.
← купити
Бездротові Bluetooth навушники Hoco EA1 Відкриті TWS із кліпсою BT5.3 90/500mAh 10h для Android/Samsung/Iphone Сірий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові TWS навушники Hoco EA1 Spectrum Milky White
Rozetka.ua (Київ)
645 грн.
← купити
Бездротові TWS навушники Hoco EA1 Spectrum Milky White
Rozetka.ua (Київ)
574 грн.
← купити
Бездротові TWS навушники Hoco EA1 Spectrum Gray
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Bluetooth HOCO EA1 TWS, до 10 годин роботи White
Rozetka.ua (Київ)
1 095 грн.
← купити
Бездротові навушники Bluetooth HOCO EA1 TWS, до 10 годин роботи Grey
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Bluetooth HOCO EA1 TWS, до 10 годин роботи Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові Bluetooth навушники Hoco EA1 Spectrum |TWS навушники відкритого типу, Bluetooth 5.3, 90/500mAh, USB Type-C, LED д
Rozetka.ua (Київ)
989 грн.
← купити
Бездротові Bluetooth навушники Hoco EA1 Spectrum + Подарунок захисний чохол UGREEN ударостійкий кейс для навушників |TWS нав
Rozetka.ua (Київ)
1 139 грн.
← купити
Бездротові навушники Hoco EA1 Spectrum Bluetooth 5.3 Молочний білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Hoco EA1 Spectrum Bluetooth 5.3 Сірий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові Bluetooth навушники Hoco EA1 Spectrum + Подарунок захисний чохол UGREEN ударостійкий кейс для навушників | TWS на
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові TWS навушники Hoco EA1 відкритий білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові TWS навушники Hoco EA1 відкриті сірий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові TWS навушники Hoco EA1 відкриті чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники bluetooth бездротові TWS Hoco EA1 Spectrum Milky White
Rozetka.ua (Київ)
809 грн.
← купити
Бездротові навушники Bluetooth з мікрофоном HOCO EA1 TWS навушники відкритого типу BT5.3, 90/500mAh, Type-C, до 10 годин роб
Rozetka.ua (Київ)
895 грн.
← купити
Навушники з кейсом HOCO EA1 Spectrum true wireless Bluetooth 5.3 з індикатором заряду Сірий
Rozetka.ua (Київ)
1 159 грн.
← купити
Навушники з кейсом HOCO EA1 Spectrum true wireless Bluetooth 5.3 з індикатором заряду Білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові спортивні навушники Hoco EA1 Spectrum BT5.3, 90/500mAh сірий
Rozetka.ua (Київ)
1 199 грн.
← купити
Бездротові спортивні навушники Hoco EA1 Spectrum BT5.3, 90/500mAh молочний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові TWS навушники Hoco EA1, відкриті, BT5.3, 90mAh, 500mAh, 10h, milky white
Rozetka.ua (Київ)
951 грн.
← купити
Бездротові TWS навушники Hoco EA1, відкриті, BT5.3, 90mAh, 500mAh, 10h, gray
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові TWS навушники Hoco EA1, відкриті, BT5.3, 90mAh, 500mAh, 10h, black
Rozetka.ua (Київ)
1 030 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco EA1 Spectrum, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Hoco EA1 Spectrum. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Hoco EA1 Spectrum у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія