шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (підключення)

Каталог /

Навушники Hoco EA4 Cloud

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити навушники Hoco EA4 Cloud за ціною від 513 грн.
Фото 11

Характеристики та опис Hoco EA4 Cloud

Вхід зарядки: USB-C; Час роботи (музика) (год): 6; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Радіус дії (м): 10; Версія Bluetooth: Bluetooth v5.3; Тип підключення: бездротові; Конструкція: відкриті (open ear)
Підключення та конструкція
Конструкціявідкриті (open ear)
завушне кріплення
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.3
Радіус дії10 м
Характеристики
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Функції та можливості
Голосовий асистентApple Siri
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників60 мАгод
Ємність батареї кейса500 мАгод
Час зарядки1.5 год
Час роботи (музика)6 год
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Сенсорне управління
Комплектаціякейс-зарядка
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  700 грн.    до  750 грн.

від 513  до 995 грн.
Бездротові навушники HOCO EA4 Cloud open true wireless sleep BT headset Black 6942007623612
Comtrading.ua (Київ)
777 грн.
← купити
Навушники бездротові Hoco TWS EA4 відкриті білий
MAUDAU (Київ)
683 грн.
← купити
Бездротові TWS навушники Hoco EA4 відкриті milky white
Rozetka.ua (Київ)
594 грн.
← купити
Бездротові TWS навушники Hoco EA4 відкриті, BT5.3, 60mAh, 500mAh, 6h black
MAUDAU (Київ)
829 грн.
← купити
Бездротові Bluetooth навушники Hoco EA4 Відкриті TWS BT5.3 60/500mAh 30h на телефон Android/Samsung/Iphone Білий
Rozetka.ua (Київ)
513 грн.
← купити
Бездротові Bluetooth навушники Hoco EA4 Відкриті TWS 30h White
Rozetka.ua (Київ)
995 грн.
← купити
Бездротові Bluetooth навушники Hoco EA4 Cloud |TWS навушники, відкритого типу, Bluetooth 5.3, 60/500mAh, LED-індикатор рівня
Rozetka.ua (Київ)
945 грн.
← купити
Бездротові TWS навушники Hoco EA4 відкритий білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники TWS HOCO Cloud EA4 Black (6942007623612)
Rozetka.ua (Київ)
880 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco EA4 Cloud, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Hoco EA4 Cloud. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Hoco EA4 Cloud у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія