шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (підключення)

Каталог /

Навушники Hoco W68 Calma

Ціни83Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити навушники Hoco W68 Calma за ціною від 546 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Hoco W68 Calma

Вага (г): 216; Вхід зарядки: USB-C; Час роботи (музика) (год): 32; Шумозаглушення: ANC; Регулювання гучності; Мобільний застосунок; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Радіус дії (м): 10; Версія Bluetooth: Bluetooth v6.0; Тип підключення: бездротові; поворотні чаші; повнорозмірні Over-Ear; Конструкція: накладні, закриті
Підключення та конструкція
Конструкціянакладні, закриті
повнорозмірні Over-Ear
поворотні чаші
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v6.0
Радіус дії10 м
Характеристики
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Функції та можливості
Мобільний застосунок
Регулювання гучності
ШумозаглушенняANC
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників400 мАгод
Час зарядки1.5 год
Час роботи (музика)32 год
Час роботи (без шумозниження)45 год
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Матеріал амбушюртекстиль
Вага216 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 546  до 1 284 грн.
Бездротові Bluetooth навушники HOCO EW68 із зарядним кейсом, ANC+ENC (Білий)
Instor.com.ua (Дніпро)
599 грн.
← купити
Hoco Бездротові навушники Hoco EW68 ANC + ENC White
MTA.ua (Київ)
559 грн.
← купити
Бездротові навушники Hoco EW68 ANC + ENC White
Soho.com.ua (Київ)
649 грн.
← купити
Навушники Hoco EW68 White
Цифра (Київ)
546 грн.
← купити
Навушники Hoco EW68 White
Stls.store (Київ)
← купити
Бездротові накладні навушники HOCO W68 Calma ANC noise-canceling BT headphones(App) Metal Gray 6942007674003
Comtrading.ua (Київ)
937 грн.
← купити
Hoco W68 Calma Metal Grey
AKS.ua (Київ)
669 грн.
← купити
Беспроводные накладные наушники HOCO W68 Calma ANC noise-canceling BT headphones(App) Silver 6942007674010
Allbattery.ua (Харків)
770 грн.
← купити
Накладні бездротові навушники Hoco W68 Calma ANC (App) Silver
MAUDAU (Київ)
882 грн.
← купити
HOCO Hoco W68 Calma ANC Silver (6942007674010) 6942007674010
Kvshop.com.ua (Київ)
847 грн.
← купити
Бездротові накладні навушники HOCO W68 Calma ANC noise-canceling BT headphones(App) Silver (6942007674010) K-36910
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
832 грн.
← купити
Бездротові накладні навушники HOCO W68 Calma ANC noise-canceling BT headphones(App) Silver (6942007674010)
Rozetka.ua (Київ)
865 грн.
← купити
Hoco Накладні навушники Hoco W68 Calma ANC Silver
MTA.ua (Київ)
689 грн.
← купити
Hoco Накладні навушники Hoco W68 Calma ANC Metal Gray
MTA.ua (Київ)
← купити
Бездротові накладні навушники HOCO W68 Calma ANC noise-canceling BT headphones(App) Silver 6942007674010
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Hoco W68 Calma Silver
AKS.ua (Київ)
← купити
Беспроводные накладные наушники HOCO W68 Calma ANC noise-canceling BT headphones(App) Metal Gray 6942007674003
Allbattery.ua (Харків)
← купити
Hoco EW68 ANC White
AKS.ua (Київ)
555 грн.
← купити
Накладні бездротові навушники Hoco W68 Calma ANC (App) Metal gray
MAUDAU (Київ)
← купити
Бездротові вакуумні навушники в кейсі Hoco EW68 300 mAh, BT V5.4 Білий
MAUDAU (Київ)
738 грн.
← купити
HOCO Hoco W68 Calma ANC Metal Gray (6942007674003) 6942007674003
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Бездротові накладні навушники HOCO W68 Calma ANC noise-canceling BT headphones(App) Metal Gray (6942007674003) K-36911
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Бездротові накладні навушники HOCO W68 Calma ANC noise-canceling BT headphones(App) Metal Gray (6942007674003)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові вакуумні Bluetooth-навушники до 4 години роботи Hoco EW68 із зарядним кейсом для Android та iPhone Білий
Rozetka.ua (Київ)
890 грн.
← купити
Бездротові накладні навушники HOCO W68 Calma ANC noise-canceling BT headphones(App) Metal Gray
Rozetka.ua (Київ)
1 104 грн.
← купити
Бездротові накладні навушники HOCO W68 Calma ANC noise-canceling BT headphones(App) Silver
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові накладні навушники HOCO W68 Calma ANC noise-canceling BT headphones(App) Silver (6942007674010)
Rozetka.ua (Київ)
1 070 грн.
← купити
Бездротові накладні навушники HOCO W68 Calma ANC noise-canceling BT headphones(App) Metal Gray (6942007674003)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові накладні навушники HOCO W68 Calma ANC noise-canceling BT headphones(App) Metal Gray (6942007674003)
Rozetka.ua (Київ)
1 007 грн.
← купити
Бездротові накладні навушники HOCO W68 Calma ANC noise-canceling BT headphones(App) Silver
Rozetka.ua (Київ)
1 053 грн.
← купити
Бездротові накладні навушники HOCO W68 Calma ANC noise-canceling BT headphones(App) Metal Gray (6942007674003)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові накладні навушники HOCO W68 Calma ANC noise-canceling BT headphones(App) Silver
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова Стерео Гарнітура Hoco W68 ANC (APP)
Rozetka.ua (Київ)
910 грн.
← купити
Бездротова Стерео Гарнітура Hoco W68 ANC (APP) Темно-сірий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники HOCO W68 Calma ANC noise-canceling BT6.0 headphones (App) AUX, 32/45h, Type-C, 400mAh, grey
Rozetka.ua (Київ)
933 грн.
← купити
Навушники HOCO W68 Calma ANC noise-canceling BT6.0 headphones (App) AUX, 32/45h, Type-C, 400mAh, silver
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники HOCO Calma ANC noise-canceling BT headphones W68 (App) |BT6.0/AUX, 32/45h, Type-C| Silver
Rozetka.ua (Київ)
1 093 грн.
← купити
Навушники HOCO Calma ANC noise-canceling BT headphones W68 (App) |BT6.0/AUX, 32/45h, Type-C| Grey
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Bluetooth Hoco W68 Calma ANC noise-canceling BT headphones(App) Metal Gray
Rozetka.ua (Київ)
749 грн.
← купити
Навушники HOCO Calma ANC noise-canceling BT headphones W68 (App) |BT6.0/AUX, 32/45h, Type-C|
Rozetka.ua (Київ)
1 136 грн.
← купити
Бездротові TWS навушники HOCO EW68 ANC+ENC (White) (219762)
Rozetka.ua (Київ)
729 грн.
← купити
Накладні бездротові навушники HOCO W68 Calma ANC (App) (Metal gray) (250952)
Rozetka.ua (Київ)
949 грн.
← купити
Накладні бездротові навушники HOCO W68 Calma ANC (App) (silver) (250953)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники HOCO Calma ANC noise-canceling BT headphones W68 (App) |BT6.0/AUX, 32/45h, Type-C| Silver
Rozetka.ua (Київ)
982 грн.
← купити
Навушники HOCO Calma ANC noise-canceling BT headphones W68 (App) |BT6.0/AUX, 32/45h, Type-C| Grey
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові TWS навушники Hoco EW68 ANC+ENC (App) White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Накладні бездротові навушники Hoco W68 Calma ANC (App) Metal gray
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Накладні бездротові навушники Hoco W68 Calma ANC (App) Silver
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Bluetooth Hoco W68 Calma активне шумозаглушення ANC BT6.0 AUX бездротові повнорозмірні для телефону/смартфону Чорн
Rozetka.ua (Київ)
853 грн.
← купити
Навушники Bluetooth Hoco W68 Calma активне шумозаглушення ANC BT6.0 AUX бездротові повнорозмірні для телефону/смартфону Сріб
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові блютуз навушники Hoco EW68 ANC+ENC TWS Білий
Rozetka.ua (Київ)
693 грн.
← купити
Бездротові навушники hoco. W68 Calma, накладні, Bluetooth 6.0, шумозаглушення ANC, автономна робота до 45 годин (до 32 годин
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Bluetooth Hoco W68 Calma Білий (White) з мікрофоном та шумопоглинанням для телефону та ПК
Rozetka.ua (Київ)
1 248 грн.
← купити
Бездротові Bluetooth навушники Hoco W68 Calma Чорні (Black) з мікрофоном та шумопоглинанням для телефону та ПК
Rozetka.ua (Київ)
1 250 грн.
← купити
Бездротові вакуумні навушники з шумозаглушенням у кейсі HOCO EW68 300mAh BT V5.4 управління голосом Білий
Rozetka.ua (Київ)
877 грн.
← купити
Безпровідні навушники Bluetooth HOCO EW68 ANC+ENC, 300mAh, White
Rozetka.ua (Київ)
995 грн.
← купити
Накладні бездротові навушники Hoco W68 Calma ANC (App) Metal gray
Rozetka.ua (Київ)
1 092 грн.
← купити
Накладні бездротові навушники Hoco W68 Calma ANC (App) Silver
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові накладні навушники HOCO W68 Calma ANC noise-canceling BT headphones(App) Silver
Rozetka.ua (Київ)
1 027 грн.
← купити
Бездротові накладні навушники HOCO W68 Calma ANC noise-canceling BT headphones(App) Metal Gray
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники HOCO Calma ANC noise-canceling BT headphones W68 (App) |BT6.0/AUX, 32/45h, Type-C
Rozetka.ua (Київ)
1 060 грн.
← купити
Безпровідні накладні навушники з активним шумозаглушенням HOCO W68 ANC, App, 45 годин, 400mAh Сірий
Rozetka.ua (Київ)
954 грн.
← купити
Безпровідні Bluetooth навушники Hoco W68 |портативна стерео гарнітура, Bluetooth 6.0/AUX, Type-C, 400 мАг, до 45 годин відтв
Rozetka.ua (Київ)
1 125 грн.
← купити
Навушники HOCO Calma ANC noise-canceling BT headphones W68 (App) BT6.0/AUX, 32/45h, Type-C|
Rozetka.ua (Київ)
1 043 грн.
← купити
Бездротові навушники HOCO EW68 True wireless ANC+ENC noise cancelling BT5.3/7hours Білий
Rozetka.ua (Київ)
854 грн.
← купити
Бездротові накладні навушники HOCO W68 Calma ANC noise-canceling BT headphones(App) Silver
Rozetka.ua (Київ)
921 грн.
← купити
Бездротові накладні навушники HOCO W68 Calma ANC BT headphones(App) Metal Gray
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові TWS HOCO EW68 ANC ENC BT5.4 Білий
Rozetka.ua (Київ)
813 грн.
← купити
Навушники накладні HOCO W68 Calma ANC BT Metal Gray
Rozetka.ua (Київ)
1 077 грн.
← купити
Навушники накладні HOCO W68 Calma ANC Silver
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові HOCO EW68 True wireless ANC+ENC noise cancelling BT5.3/7hours White
Rozetka.ua (Київ)
758 грн.
← купити
Бездротові накладні навушники HOCO W68 Calma ANC noise-canceling BT headphones(App) Metal Gray
Rozetka.ua (Київ)
1 050 грн.
← купити
Бездротові накладні навушники HOCO W68 Calma ANC noise-canceling BT headphones(App) Silver
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники HOCO EW68 TWS Bluetooth 5.4, бездротові, вакуумні, ANC+ENC, з мікрофоном, кейс із зарядкою, білі
Rozetka.ua (Київ)
775 грн.
← купити
Бездротові Bluetooth навушники Hoco W68 Calma ANC noise-canceling headphones BT 6.0 Silver
Rozetka.ua (Київ)
1 019 грн.
← купити
Бездротові Bluetooth навушники Hoco W68 Calma ANC noise-canceling headphones BT 6.0 Metal grey
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові накладні навушники HOCO W68 Calma ANC noise-canceling BT headphones(App) Silver
Rozetka.ua (Київ)
976 грн.
← купити
Бездротові накладні навушники HOCO W68 Calma ANC noise-canceling BT headphones(App) Metal Gray
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові накладні навушники HOCO W68 Calma ANC noise-canceling BT headphones(App) Silver
Rozetka.ua (Київ)
1 284 грн.
← купити
Бездротові накладні навушники HOCO W68 Calma ANC noise-canceling BT headphones(App) Metal Gray (6942007674003)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники HOCO EW68 Bluetooth вакуумні навушники з ANC ENC бездротова гарнітура з мікрофоном сенсорні TWS навушни
Rozetka.ua (Київ)
977 грн.
← купити
Бездротові накладні навушники HOCO W68 Calma ANC noise-canceling BT headphones(App) Silver
Rozetka.ua (Київ)
850 грн.
← купити
Бездротові накладні навушники HOCO W68 Calma ANC noise-canceling BT headphones(App)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco W68 Calma, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Hoco W68 Calma. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Hoco W68 Calma у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія