шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни24Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити монітор HP 527pu за ціною від 15035 грн.
Фото 6

Характеристики та опис HP 527pu

Габарити без підставки (мм): 613x357x47; Габарити (мм): 613x544x207; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; Регулювання висоти; Поворот екрана; Портретний режим;єми (додатково): Flicker-Free; Роз' Швидка зарядка; USB-C: 1x5Gbps; USB-A: 3x5Gbps; HDMI: HDMI v2.0; Передача відео: DisplayPort: DisplayPort v1.4
Колір
Тип
монітор
Діагональ
27 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність
2560x1440 (16:9)
Час відгуку (GtG)
5 мс
Габарити (ШхВхТ)
613x544x207 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 15 035  до 23 880 грн.
Монітор HP 27" 527pu IPS 100Hz 9E0G5AA (UA)
Jabko.ua (Львів)
18 449 грн.
← купити
Монітор HP 27" S5 Pro 527pu (9E0G5AA) IPS Black/Silver 100Hz 9E0G5AA
Click.ua (Київ)
18 731 грн.
← купити
Монітор HP 527pu (9E0G5AA) 527pu (9E0G5AA)
Denika.ua (Харків)
18 270 грн.
← купити
HP 527pu (9E0G5AA) 9E0G5AA
Luckylink.kiev.ua (Київ)
15 035 грн.
← купити
Монітор HP 9E0G5AA
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
18 670 грн.
← купити
Монітор HP 527pu (9E0G5AA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
15 068 грн.
← купити
Монітор HP 527pu (9E0G5AA)
Tomdom.in.ua (Львів)
17 218 грн.
← купити
Монітор HP S5 Pro 527pu (9E0G5AA) 9E0G5AA
E-server.com.ua (Київ)
17 815 грн.
← купити
Монітор HP S5 Pro 527pu 27 дюймів (9E0G5AA)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
17 285 грн.
← купити
Монітор HP 527pu (9E0G5AA) NW67144
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
15 052 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP 527pu, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор HP 527pu. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор HP 527pu у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія