шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Монітор Dell Pro Plus P2725D

Ціни50Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити монітор Dell Pro Plus P2725D за ціною від 12920 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Dell Pro Plus P2725D

Габарити без підставки (мм): 613x357x50; Габарити (мм): 613x536x192; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; Регулювання висоти; Поворот екрана; Портретний режим;єми (додатково): Flicker-Free; Роз' Швидка зарядка; USB-C: 1x5Gbps; USB-A: 3x5Gbps; HDMI: HDMI v2.1; Передача відео: DisplayPort: DisplayPort v1.4
Колір
Тип
монітор
Діагональ
27 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність
2560x1440 (16:9)
Час відгуку (GtG)
5 мс
Габарити (ШхВхТ)
613x536x192 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 12 920  до 17 475 грн.
Монітор 27" DELL Pro Plus P2725D (210-BRDL) 210-BRDL
Moyo.ua (Київ)
13 239 грн.
← купити
Dell Монітор Dell P2725D Black Silver 27 (210-BRDL)
MTA.ua (Київ)
13 759 грн.
← купити
Монітор Dell 27` Pro Plus P2725D (210-BRDL)
Touch (Дніпро)
13 259 грн.
← купити
Монітор DELL P2725D (210-BRDL) 210-BRDL
FOXTROT.UA (Київ)
13 336 грн.
← купити
Монітор Dell P2725D (210-BRDL) 210-BRDL
Itbox.ua (Київ)
← купити
Монітор 27" DELL P2725D (210-BRDL)
АЛЛО (Київ)
13 379 грн.
← купити
Монітор DELL 27" P2725D HDMI, DP, USB, IPS, 2560x1440, 100Hz, sRGB 99, Pivot 210-BRDL
ШО (Київ)
14 461 грн.
← купити
Монітор Dell 27" P2725D IPS 100Hz 210-BRDL (UA)
Jabko.ua (Львів)
13 649 грн.
← купити
Dell 210-BRDL
Mallprix.com (Київ)
13 561 грн.
← купити
Монітор Dell Pro 27 Plus QHD P2725D (210-BRDL) - 27" IPS / 2560×1440 / 100 Гц / Pivot / HAS 210-BRDL
Ktc.ua (Рівне)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dell Pro Plus P2725D, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор Dell Pro Plus P2725D. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор Dell Pro Plus P2725D у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія