шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер HP ProOne 240 G10 All-in-One [938B1EA]

Конфігурації і ціни 277Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер HP ProOne 240 G10 All-in-One (938B1EA) за ціною від 44822 грн.
Фото 4

Серия HP ProOne 240 G10 All-in-One

Модифікації HP ProOne 240 G10 All-in-One 14
Где купить? [938B1EA]
Характеристики [938B1EA]
Колір
Тип
моноблок
Діагональ екрана
23.8 "
Роздільна здатність
1920x1080 (16:9) пікс.
Тип матриці
IPS
Серія
Core i7
Тактова частота
1.7 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
Iris Xe Graphics
Об'єм накопичувача
512 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth
v5.3
Потужність БЖ
90 Вт
Передвстановлена ОС
DOS
Габарити (ВхШхГ)
419x541x184 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  44000 грн.    до  50000 грн.

від 44 822  до 58 693 грн.
Моноблок 23.8'' HP ProOne 240 G10 (938B1EA) 938B1EA
Artline.ua (Київ)
46 955 грн.
← купити
Моноблок HP ProOne 240 G10 Iron Gray (938B1EA) 938B1EA
Openshop.ua (Київ)
46 713 грн.
← купити
Комп'ютер HP ProOne 240 G10 AiO / i7-1355U, 16, 512, K&M, Cam, WiFi (938B1EA) 938B1EA
Itbox.ua (Київ)
← купити
HP 938B1EA
Mallprix.com (Київ)
47 199 грн.
← купити
Моноблок HP ProOne 240 G10 (938B1EA) (UA) 938B1EA
Jabko.ua (Львів)
← купити
Комп'ютер HP ProOne 240 G10 AiO / i7-1355U, 16, 512, K&M, Cam, WiFi (938B1EA) 938B1EA
Brain.com.ua (Київ)
← купити
HP ProOne 240 G10 (938B1EA)
Tehnomart.com (Київ)
46 387 грн.
← купити
HP ProOne 240 G10 (938B1EA) ProOne240G10(938B1EA)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Моноблок HP ProOne 240 G10 23.8" Gray (938B1EA) 902182
Skay.ua (Одеса)
← купити
Моноблок HP ProOne 240 G10 23.8'' (938B1EA) Iron Gray 938B1EA
Vodafone.ua (Київ)
45 365 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP 938B1EA, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер HP ProOne 240 G10 All-in-One (938B1EA). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер HP ProOne 240 G10 All-in-One (938B1EA) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія