шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер HP ProOne 240 G10 All-in-One [D3MQ0ET]

Конфігурації і ціни 268Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер HP ProOne 240 G10 All-in-One (D3MQ0ET) за ціною від 42159 грн.
Фото 4

Серия HP ProOne 240 G10 All-in-One

Модифікації HP ProOne 240 G10 All-in-One 14
Где купить? [D3MQ0ET]
Характеристики [D3MQ0ET]
Колір
Тип
моноблок
Діагональ екрана
23.8 "
Роздільна здатність
1920x1080 (16:9) пікс.
Тип матриці
IPS
Серія
Core Ultra 5
Тактова частота
1.3 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
UHD Graphics
Об'єм накопичувача
512 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth
v5.3
Потужність БЖ
120 Вт
Передвстановлена ОС
DOS
Габарити (ВхШхГ)
419x541x184 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  42000 грн.    до  48000 грн.

від 42 159  до 54 568 грн.
Моноблок 23.8'' HP ProOne 240 G10 Ultra5 (D3MQ0ET) D3MQ0ET
Artline.ua (Київ)
43 655 грн.
← купити
Моноблок HP ProOne 240 G10 Black (D3MQ0ET) D3MQ0ET
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Моноблок HP ProOne 240 G10 Gray (D3MQ0ET) D3MQ0ET
Openshop.ua (Київ)
43 426 грн.
← купити
HP D3MQ0ET
Mallprix.com (Київ)
43 903 грн.
← купити
Комп'ютер HP ProOne 240 G10 / Ultra5 125U, 16, 512, K&M, WiFi (D3MQ0ET) D3MQ0ET
Itbox.ua (Київ)
← купити
Моноблок HP ProOne 240 G10 23.8" (D3MQ0ET) Black D3MQ0ET
Vodafone.ua (Київ)
43 599 грн.
← купити
Моноблок HP ProOne 240 G10 Gray (D3MQ0ET) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
43 381 грн.
← купити
Моноблок 23.8'' HP ProOne 240 G10 Ultra5 125U/16Gb/SSD512Gb/K&M/WiFi/DOS D3MQ0ET
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер HP ProOne 240 G10 / Ultra5 125U, 16, 512, K&M, WiFi (D3MQ0ET) D3MQ0ET
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Моноблок HP ProOne 240 G10 Gray (D3MQ0ET)
Citrus.ua (Київ)
← купити
HP ProOne 240 G10 Gray (D3MQ0ET)
Tv-mir.com.ua (Київ)
42 567 грн.
← купити
Моноблок 23.8'' HP D3MQ0ET
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
44 870 грн.
← купити
HP ProOne 240 G10 (D3MQ0ET) ProOne240G10(D3MQ0ET)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Моноблок HP ProOne 240 G10 (D3MQ0ET) Black D3MQ0ET
icom.net.ua (Київ)
42 159 грн.
← купити
Моноблок HP 23.8 ProOne 240 G10 FHD IPS/Intel U5-125U/16GB/512SSD/UMA/DOS (D3MQ0ET)
MAUDAU (Київ)
46 158 грн.
← купити
HP Моноблок HP ProOne 240 G10 (D3MQ0ET) 23.8
MTA.ua (Київ)
43 899 грн.
← купити
HP ProOne 240 G10 Black (D3MQ0ET) d3mq0et
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Моноблок HP 23.8 ProOne 240 G10 FHD IPS/Intel U5-125U/16GB/512SSD/UMA/DOS (D3MQ0ET) D3MQ0ET
Compx.ua (Київ)
43 437 грн.
← купити
Моноблок 23.8'' HP ProOne 240 G10 Ultra5 125U/16Gb/SSD512Gb/K&M/WiFi/DOS (D3MQ0ET)
Rozetka.ua (Київ)
54 568 грн.
← купити
Моноблок HP ProOne 240 G10 23.8" Intel Core Ultra 5 125U 16GB SSD 512GB UHD Graphics WiFi Gray (D3MQ0ET)
Rozetka.ua (Київ)
53 991 грн.
← купити
Комп'ютер HP ProOne 240 G10 / Ultra5 125U, 16, 512, K&M, WiFi (D3MQ0ET)
Rozetka.ua (Київ)
49 584 грн.
← купити
Моноблок HP 23.8 ProOne 240 G10 FHD IPS/Intel U5-125U/16GB/512SSD/UMA/DOS (D3MQ0ET)
Rozetka.ua (Київ)
47 014 грн.
← купити
Моноблок HP ProOne 240 G10 23.8" Intel Core Ultra 5 125U 16GB SSD 512GB UHD Graphics WiFi Gray (D3MQ0ET)
Rozetka.ua (Київ)
51 824 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP D3MQ0ET, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер HP ProOne 240 G10 All-in-One (D3MQ0ET). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер HP ProOne 240 G10 All-in-One (D3MQ0ET) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія