шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер HP ProOne 240 G10 All-in-One [D3MQ0ET]

Конфігурації і ціни 280Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер HP ProOne 240 G10 All-in-One (D3MQ0ET) за ціною від 42164 грн.
Фото 4

Серия HP ProOne 240 G10 All-in-One

Модифікації HP ProOne 240 G10 All-in-One 15
Где купить? [D3MQ0ET]
Характеристики [D3MQ0ET]
Колір
Тип
моноблок
Діагональ екрана
23.8 "
Роздільна здатність
1920x1080 (16:9) пікс.
Тип матриці
IPS
Серія
Core Ultra 5
Тактова частота
1.3 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
UHD Graphics
Об'єм накопичувача
512 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth
v5.3
Потужність БЖ
120 Вт
Передвстановлена ОС
DOS
Габарити (ВхШхГ)
419x541x184 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  42000 грн.    до  49000 грн.

від 42 164  до 55 068 грн.
Моноблок 23.8'' HP ProOne 240 G10 Ultra5 (D3MQ0ET) D3MQ0ET
Artline.ua (Київ)
44 055 грн.
← купити
Моноблок HP ProOne 240 G10 Black (D3MQ0ET) D3MQ0ET
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Моноблок HP ProOne 240 G10 Gray (D3MQ0ET) D3MQ0ET
Openshop.ua (Київ)
43 896 грн.
← купити
Комп'ютер HP ProOne 240 G10 / Ultra5 125U, 16, 512, K&M, WiFi (D3MQ0ET) D3MQ0ET
Itbox.ua (Київ)
← купити
HP D3MQ0ET
Mallprix.com (Київ)
44 353 грн.
← купити
Комп'ютер HP ProOne 240 G10 / Ultra5 125U, 16, 512, K&M, WiFi (D3MQ0ET)
Q-techno.com.ua (Київ)
43 955 грн.
← купити
HP ProOne 240 G10 (D3MQ0ET) ProOne240G10(D3MQ0ET)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Моноблок HP ProOne 240 G10 23.8" (D3MQ0ET) Black D3MQ0ET
Vodafone.ua (Київ)
43 599 грн.
← купити
Моноблок HP ProOne 240 G10 Gray (D3MQ0ET) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
43 902 грн.
← купити
Моноблок 23.8'' HP ProOne 240 G10 Ultra5 125U/16Gb/SSD512Gb/K&M/WiFi/DOS D3MQ0ET
Comtrading.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP D3MQ0ET, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер HP ProOne 240 G10 All-in-One (D3MQ0ET). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер HP ProOne 240 G10 All-in-One (D3MQ0ET) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія