шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер HP EliteStudio 8 G1i [A55STET]

Конфігурації і ціни 71Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер HP EliteStudio 8 G1i (A55STET) за ціною від 104043 грн.
Фото 5

Серия HP EliteStudio 8 G1i

Модифікації HP EliteStudio 8 G1i 3
Где купить? [A55STET]
Характеристики [A55STET]
Колір
Тип
моноблок
Діагональ екрана
27 "
Роздільна здатність
2560x1440 (16:9) пікс.
Тип матриці
IPS
Чипсет
Intel Q870
Серія
Core Ultra 7
Тактова частота
2.4 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
Intel Graphics
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід
DisplayPort
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth
v5.4
Потужність БЖ
280 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
319х540х53 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  100000 грн.    до  115000 грн.

від 104 043  до 132 183 грн.
Комп'ютер HP EliteStudio 8 AI G1i AiO / Ultra7 265, 32, 1TB, WiFi, кл+м, Win11P (A55STET) A55STET
Itbox.ua (Київ)
105 747 грн.
← купити
HP EliteStudio 8-G1i (A55STET) EliteStudio 8-G1i (A55STET)
COMFY.ua (Київ)
107 925 грн.
← купити
Моноблок HP EliteStudio 8 All-in-One G1i 27" (A55STET) Pike Silver A55STET
Vodafone.ua (Київ)
108 199 грн.
← купити
Комп'ютер персональний моноблок HP EliteStudio 8-G1i 27" QHD IPS AG, Intel U7-265, 32GB, F1TB, UMA, WiFi, кл+м, Win11P A55ST
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер HP EliteStudio 8 AI G1i AiO / Ultra7 265, 32, 1TB, WiFi, кл+м, Win11P (A55STET) A55STET
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Моноблок HP EliteStudio 8 G1i (A55STET) Black/Silver A55STET
Click.ua (Київ)
← купити
Моноблок HP EliteStudio 8-G1i Silver (A55STET)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Моноблок HP EliteStudio 8 G1i (A55STET) Black/Silver A55STET
icom.net.ua (Київ)
104 043 грн.
← купити
Моноблок HP EliteStudio 8-G1i 27" (A55STET) UA A55STET
Sota.store (Київ)
107 589 грн.
← купити
Моноблок 27" HP EliteStudio 8-G1i (A55STET) A55STET
Moyo.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP A55STET, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер HP EliteStudio 8 G1i (A55STET). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер HP EliteStudio 8 G1i (A55STET) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія