шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер HP 27-cr00 All-in-One [AE0P9EA]

Конфігурації і ціни 372Відгуки  Обговорення1Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер HP 27-cr00 All-in-One (AE0P9EA) за ціною від 46999 грн.
Фото 5

Серия HP 27-cr00 All-in-One

Модифікації HP 27-cr00 All-in-One 15
Характеристики [AE0P9EA]
Колір
Тип
моноблок
Діагональ екрана
27 "
Роздільна здатність
1920x1080 (16:9) пікс.
Серія
Core i3
Тактова частота
1.2 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
UHD Graphics
Об'єм накопичувача
512 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth
v5.3
Потужність БЖ
90 Вт
Передвстановлена ОС
DOS
Габарити (ВхШхГ)
441x613x186 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  45000 грн.    до  52500 грн.
2E Rational K10
2E-K10.0005
від 43 878 грн.
HP 27-cr00 All-in-One
AR0N5EA
від 44 234 грн.
HP 27-cr10 All-in-One
AE0Q2EA
від 44 999 грн.
Artline Business M78
M78v01Win
від 48 220 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0237
від 42 760 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0243
від 43 607 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0292
від 42 586 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0241
від 42 430 грн.
Artline Business M75
M75v06Win
від 47 470 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0239
від 42 485 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0333
від 42 260 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0289
від 44 260 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0242
від 44 698 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0332
від 41 313 грн.
Artline Business M78
M78v03Win
від 50 419 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0236
від 41 004 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0348
від 40 846 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0240
від 40 718 грн.
Artline Business M78
M78v02
від 45 490 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0351
від 40 518 грн.
Artline Business M73
M73v06Win
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0249
від 43 171 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0341
від 43 008 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0225
від 43 258 грн.
Artline Business M74
M74v17Win
від 48 703 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0339
від 43 489 грн.
Artline Business M74
M74v19Win
від 49 186 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0274
від 42 146 грн.
Artline Business M73
M73v07
від 46 942 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0246
від 44 454 грн.

від 46 999  до 52 766 грн.
HP AE0P9EA
Mallprix.com (Київ)
50 298 грн.
← купити
Моноблок 27" HP 27-cr0068ua AiO i3-1315U/16Gb/SSD512Gb/WiFi/Cam/K&M/DOS/Shell White AE0P9EA
Comtrading.ua (Київ)
46 999 грн.
← купити
HP 27-cr0068ua AiO Shell White (AE0P9EA)
Tehnomart.com (Київ)
49 349 грн.
← купити
Моноблок 27FI/i3-1315U/16(2x8)/512/Intel HD/DOS/HD Cam/KM/Shell White HP All-in-One 27-cr0068ua PC HP (AE0P9EA) AE0P9EA
icom.net.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер hp 27-cr0068ua AiO / i3-1315U, 16, 512, WiFi, Cam, k&m (ae0p9ea)
Tviy-Dim.com (Київ)
52 766 грн.
← купити
HP HP All-in-One 27-cr0068ua PC AE0P9EA
Notebooker.ua (Київ)
← купити
Моноблок HP 27-inch All-in-One 27-cr0068ua Shell White (AE0P9EA) UA AE0P9EA
Sota.store (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP AE0P9EA, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер HP 27-cr00 All-in-One (AE0P9EA). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер HP 27-cr00 All-in-One (AE0P9EA) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія