шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP EliteBook 6 G1a 16 [C51N5ET]

Конфігурації і ціни 657Відгуки  Обговорення  Корисне7Аксесуари
Купити ноутбук HP EliteBook 6 G1a 16 (C51N5ET) за ціною від 64522 грн.
Відео 2Фото 13

Серия HP EliteBook 6 G1a 16

Модифікації HP EliteBook 6 G1a 16 27
Характеристики [C51N5ET]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
16 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.3 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців
3D сканер обличчя
Захист клавіатури від вологи
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Матеріал корпуса
алюміній/пластик
Габарити (ШхГхТ)
360x251x17 мм
Вага
1.8 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  62500 грн.    до  95000 грн.
HP EliteBook 6 G1a 16
AZ8Z5AVV11
від 74 846 грн.
HP EliteBook 6 G1a 16
AZ8Z5AVV1
від 77 975 грн.
Lenovo ThinkBook 16 ...
21UT000GMX
від 75 806 грн.
HP EliteBook 6 G1a 16
AZ8Z5AVV15
від 77 694 грн.
HP EliteBook 6 G1a 16
AZ8Z5AVV9
від 76 979 грн.
HP EliteBook 6 G1a 16
AZ8Z5AVV7
від 76 194 грн.
HP EliteBook 6 G1a 16
AZ8Z5AVV13
від 68 289 грн.
HP EliteBook 6 G1a 16
AZ8Z5AVV14
від 68 950 грн.
21MW0077PB
від 72 106 грн.
HP EliteBook 6 G1a 16
AZ8Z5AVV8
від 79 999 грн.
HP EliteBook 6 G1a 16
AZ8Z5AVV12
від 64 899 грн.
21V0000KPB
від 67 706 грн.
HP EliteBook 655 G10
85D52EA
від 67 206 грн.
21MW000UPB
від 52 720 грн.
21MW0003US
від 63 580 грн.
HP EliteBook 6 G1a 16
AZ8Z5AVV16
від 58 853 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
AX7D3AVV7
від 73 422 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
B9ZK5ET
від 77 178 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
B9YM3ET
від 71 506 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
B9ZH9ET
від 73 890 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
B9ZK6ET
від 85 792 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
B9ZK3ET
від 47 900 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
AX7D4AVV2
від 71 679 грн.
Asus ExpertBook P3 P...
PM3606CKA-PL 0487X
від 80 699 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
B9ZK7ET
HP ProBook 4 G1a 16
B9ZK4ET
від 69 497 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
AX7D3AVV5
від 67 527 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
AX7D3AVV1
від 77 899 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
B9ZH8ET
від 82 547 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
AX7D3AVV6
від 64 189 грн.

від 64 522  до 92 310 грн.
Ноутбук HP EliteBook 6 G1a Ryzen 7-250/16GB/512/Win11P (C51N5ET) C51N5ET
Openshop.ua (Київ)
64 522 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook 6 G1a Ryzen 7-250/16GB/1TB/Win11P (C51N5ET)
Rozetka.ua (Київ)
77 216 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook 6 G1a Ryzen 7-250/16GB/512/Win11P (C51N5ET)
Rozetka.ua (Київ)
68 919 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook 6 G1a Ryzen 7-250/32GB/512/Win11P (C51N5ET)
Rozetka.ua (Київ)
84 722 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook 6 G1a Ryzen 7-250/32GB/1TB/Win11P (C51N5ET)
Rozetka.ua (Київ)
92 310 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP C51N5ET, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP EliteBook 6 G1a 16 (C51N5ET). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP EliteBook 6 G1a 16 (C51N5ET) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія