шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 [AX7D3AVV7]

Конфігурації і ціни 1194Відгуки  Обговорення1Корисне8Аксесуари
Купити ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (AX7D3AVV7) за ціною від 73422 грн.
Відео 4Фото 12

Серия HP ProBook 4 G1a 16

Модифікації HP ProBook 4 G1a 16 42
Где купить? [AX7D3AVV7]
Характеристики [AX7D3AVV7]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
16 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.3 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
24 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців
Захист клавіатури від вологи
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
359x251x17 мм
Вага
1.75 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  62500 грн.    до  95000 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
B9ZK5ET
від 77 178 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
B9YM3ET
від 71 506 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
B9ZH9ET
від 73 890 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
B9ZK6ET
від 85 792 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
B9ZK3ET
від 47 900 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
AX7D4AVV2
від 71 679 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
B9ZK7ET
HP ProBook 4 G1a 16
B9ZK4ET
від 69 497 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
AX7D3AVV5
від 67 527 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
AX7D3AVV1
від 77 899 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
B9ZH8ET
від 82 547 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
AX7D3AVV6
від 64 189 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
AX7D3AVV9
HP ProBook 465 G11
A38DVET
від 55 506 грн.
HP EliteBook 6 G1a 16
C51N5ET
від 64 522 грн.
HP EliteBook 6 G1a 16
AZ8Z5AVV11
від 74 846 грн.
HP EliteBook 6 G1a 16
AZ8Z5AVV1
від 77 975 грн.
Asus ExpertBook P3 P...
PM3606CKA-PL 0487X
від 80 699 грн.
Lenovo ThinkBook 16 ...
21UT000GMX
від 75 806 грн.
HP EliteBook 6 G1a 16
AZ8Z5AVV15
від 77 694 грн.
HP EliteBook 6 G1a 16
AZ8Z5AVV7
від 76 194 грн.
HP EliteBook 6 G1a 16
AZ8Z5AVV9
від 76 979 грн.
HP EliteBook 6 G1a 16
AZ8Z5AVV13
від 68 289 грн.
HP EliteBook 6 G1a 16
AZ8Z5AVV14
від 68 950 грн.
21MW0077PB
від 72 106 грн.
HP EliteBook 6 G1a 16
AZ8Z5AVV8
від 79 999 грн.
HP EliteBook 6 G1a 16
AZ8Z5AVV12
від 64 899 грн.
21V0000KPB
від 67 706 грн.
HP EliteBook 655 G10
85D52EA
від 67 206 грн.
21MW000UPB
від 52 720 грн.

від 73 422  до 98 693 грн.
Ноутбук HP ProBook 4 G1a (AX7D3AVV7) AX7D3AVV7
Artline.ua (Київ)
78 955 грн.
← купити
HP Ноутбук HP ProBook 4 G1a (AX7D3AVV7) Silver
MTA.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a Pike Silver (AX7D3AVV7) AX7D3AVV7
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 Silver (AX7D3AVV7)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (AX7D3AVV7) Silver AX7D3AVV7
Click.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a (AX7D3AVV7)
АЛЛО (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (AX7D3AVV7) ProBook 4 G1a 16 (AX7D3AVV7)
Denika.ua (Харків)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a AX7D3AVV7 Silver - 16" IPS 60 Гц / AMD Ryzen 7 / 250 / DDR5 24 ГБ / PCI-E SSD 512 ГБ / Radeon Graph
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a (AX7D3AVV7) AX7D3AVV7
Itbox.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a (AX7D3AVV7) Silver
Soho.com.ua (Київ)
76 639 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (AX7D3AVV7) AX7D3AVV7
Openshop.ua (Київ)
75 351 грн.
← купити
HP AX7D3AVV7
Mallprix.com (Київ)
75 922 грн.
← купити
HP ProBook 4 G1a 16 (AX7D3AVV7) AX7D3AVV7
Luckylink.kiev.ua (Київ)
73 566 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a (AX7D3AVV7) AX7D3AVV7
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16" (AX7D3AVV7) Pike Silver AX7D3AVV7
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (AX7D3AVV7) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
74 522 грн.
← купити
HP ProBook 4 G1a 16" WUXGA IPS, 300n/Ryzen 7-250 (5.1)/24Gb/SSD512b/Radeon/FPS/Підсв/Win11Pro AX7D3AVV7
Comtrading.ua (Київ)
← купити
HP ProBook 4 G1a 16" WUXGA IPS, 300n/Ryzen 7-250 (5.1)/24Gb/SSD512b/Radeon/FPS/Підсв/Win11Pro (AX7D3AVV7)
Nkt.ua (Київ)
← купити
HP ProBook 4 G1a (AX7D3AVV7)
Tehnomart.com (Київ)
74 256 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (AX7D3AVV7) Silver AX7D3AVV7
icom.net.ua (Київ)
73 422 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (AX7D3AVV7) Pike Silver AX7D3AVV7
Telemart.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a (AX7D3AVV7)
Tv-mir.com.ua (Київ)
73 595 грн.
← купити
Ноутбук HP AX7D3AVV7
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
77 140 грн.
← купити
HP ProBook 4 G1a (AX7D3AVV7) Silver ProBook4G1a(AX7D3AVV7)Silver
COMFY.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP 16 ProBook 4 G1a WUXGA IPS/Ryzen 7 250/24GB/512SSD/Radeon/W11P (AX7D3AVV7)
MAUDAU (Київ)
83 140 грн.
← купити
HP ProBook 4 G1a 16 Ryzen 7 250 24GB 512GB Win11 Pro (AX7D3AVV7) ax7d3avv7
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16" WUXGA IPS, 300n/Ryzen 7-250 (5.1)/24Gb/SSD512b/Radeon/FPS/Підсв/Win11Pro (AX7D3AVV7) 905458
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Ноутбук HP 16 ProBook 4 G1a WUXGA IPS/Ryzen 7 250/24GB/512SSD/Radeon/W11P (AX7D3AVV7) AX7D3AVV7
Compx.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (AX7D3AVV7) Pike Silver
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a (AX7D3AVV7)
Rozetka.ua (Київ)
79 278 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16" WUXGA IPS, 300n/Ryzen 7-250 (5.1)/24Gb/SSD512b/Radeon/FPS/Підсв/Win11Pro (AX7D3AVV7)
Rozetka.ua (Київ)
98 693 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16" WUXGA IPS Ryzen 7-250 24Gb SSD 512b Windows 11 Pro Silver (AX7D3AVV7)
Rozetka.ua (Київ)
92 056 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a (AX7D3AVV7)
Rozetka.ua (Київ)
86 727 грн.
← купити
Ноутбук HP 16 ProBook 4 G1a WUXGA IPS/Ryzen 7 250/24GB/512SSD/Radeon/W11P (AX7D3AVV7)
Rozetka.ua (Київ)
83 549 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a (AX7D3AVV7) HP AX7D3AVV7 928729
Rozetka.ua (Київ)
86 851 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16" WUXGA IPS Ryzen 7-250 24Gb SSD 512b Windows 11 Pro Silver (AX7D3AVV7)
Rozetka.ua (Київ)
88 033 грн.
← купити
Ноутбук 16" HP ProBook 4 G1a 16 (AX7D3AVV7) Pike Silver, AMD Ryzen 7 250, 24Gb, 512Gb, Win11P
Rozetka.ua (Київ)
80 782 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP AX7D3AVV7, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (AX7D3AVV7). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (AX7D3AVV7) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія