шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 [AX7D4AVV2]

Конфігурації і ціни 1232Відгуки  Обговорення1Корисне8Аксесуари
Купити ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (AX7D4AVV2) за ціною від 71679 грн.
Відео 4Фото 12

Серия HP ProBook 4 G1a 16

Модифікації HP ProBook 4 G1a 16 42
Где купить? [AX7D4AVV2]
Характеристики [AX7D4AVV2]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
16 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.3 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців
Захист клавіатури від вологи
Передвстановлена ОС
DOS
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
359x251x17 мм
Вага
1.75 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  62500 грн.    до  92500 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
B9ZK7ET
від 77 178 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
B9ZK4ET
від 69 497 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
AX7D3AVV5
від 67 527 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
AX7D3AVV1
від 77 899 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
AX7D3AVV6
від 64 189 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
B9ZH8ET
від 82 547 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
AX7D3AVV9
HP ProBook 4 G1a 16
AX7D3AVV7
від 73 422 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
B9ZK5ET
HP ProBook 4 G1a 16
B9YM3ET
від 70 630 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
B9ZH9ET
від 73 890 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
B9ZK3ET
від 47 900 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
B9ZK6ET
від 85 792 грн.
HP EliteBook 6 G1a 16
AZ8Z5AVV1
від 77 975 грн.
HP EliteBook 6 G1a 16
AZ8Z5AVV13
від 68 289 грн.
HP EliteBook 6 G1a 16
AZ8Z5AVV14
від 68 950 грн.
HP EliteBook 6 G1a 16
AZ8Z5AVV15
від 77 694 грн.
HP EliteBook 6 G1a 16
AZ8Z5AVV9
від 76 979 грн.
HP EliteBook 6 G1a 16
AZ8Z5AVV7
від 76 194 грн.
HP EliteBook 6 G1a 16
AZ8Z5AVV8
від 79 999 грн.
HP EliteBook 6 G1a 16
AZ8Z5AVV12
від 64 899 грн.
HP EliteBook 6 G1a 16
AZ8Z5AVV16
від 58 853 грн.
HP ProBook 465 G11
A38DVET
від 55 506 грн.
HP EliteBook 6 G1a 16
C51N5ET
від 64 522 грн.
HP EliteBook 6 G1a 16
AZ8Z5AVV11
від 74 846 грн.
Asus ExpertBook P3 P...
PM3606CKA-PL 0294
від 71 949 грн.
Lenovo ThinkBook 16 ...
21MW0077PB
від 75 330 грн.
PM3606CKA-PL 0487X
від 80 699 грн.
21V0000KPB
від 67 630 грн.
HP EliteBook 655 G10
85D52EA
від 67 130 грн.

від 71 679  до 97 373 грн.
Ноутбук HP ProBook 4 G1a (AX7D4AVV2) AX7D4AVV2
Artline.ua (Київ)
77 899 грн.
← купити
HP Ноутбук HP ProBook 4 G1a (AX7D4AVV2) Silver
MTA.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a Pike Silver (AX7D4AVV2) AX7D4AVV2
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 Silver (AX7D4AVV2)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (AX7D4AVV2) Silver AX7D4AVV2
Click.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a (AX7D4AVV2) AX7D4AVV2
Itbox.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a (AX7D4AVV2)
АЛЛО (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a AX7D4AVV2 Silver - 16" IPS 60 Гц / AMD Ryzen 7 / 250 / DDR5 32 ГБ / PCI-E SSD 512 ГБ / Radeon Graph
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 Silver (AX7D4AVV2) ProBook 4 G1a 16 Silver (AX7D4AVV2)
Denika.ua (Харків)
78 273 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a (AX7D4AVV2) Silver
Soho.com.ua (Київ)
75 639 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 Silver (AX7D4AVV2) AX7D4AVV2
Openshop.ua (Київ)
74 365 грн.
← купити
HP AX7D4AVV2
Mallprix.com (Київ)
74 929 грн.
← купити
HP ProBook 4 G1a 16 Silver (AX7D4AVV2) AX7D4AVV2
Luckylink.kiev.ua (Київ)
72 603 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a (AX7D4AVV2) AX7D4AVV2
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16" (AX7D4AVV2) AX7D4AVV2
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 Silver (AX7D4AVV2) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
73 541 грн.
← купити
HP ProBook 4 G1a 16" WUXGA IPS, 300n/Ryzen 7-250 (5.1)/32Gb/SSD512Gb/Radeon/FPS/Підсв/DOS AX7D4AVV2
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16" WUXGA IPS, 300n/Ryzen 7-250 (5.1)/32Gb/SSD512Gb/Radeon/FPS/Підсв/DOS (AX7D4AVV2)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a (AX7D4AVV2) AX7D4AVV2
E-server.com.ua (Київ)
← купити
HP ProBook 4 G1a 16 Silver (AX7D4AVV2)
Tehnomart.com (Київ)
73 284 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (AX7D4AVV2) Silver AX7D4AVV2
icom.net.ua (Київ)
71 679 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 Silver (AX7D4AVV2)
Tv-mir.com.ua (Київ)
72 637 грн.
← купити
HP ProBook 4 G1a (AX7D4AVV2) Pike Silver ProBook4G1a(AX7D4AVV2)PikeSilver
COMFY.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a (AX7D4AVV2) EU
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
74 995 грн.
← купити
Ноутбук HP AX7D4AVV2
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
76 130 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 Silver (AX7D4AVV2)
Justbuy.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP 16 ProBook 4 G1a WUXGA IPS/Ryzen 7 250/32GB/512SSD/Radeon/DOS (AX7D4AVV2)
MAUDAU (Київ)
82 028 грн.
← купити
HP ProBook 4 G1a 16 Silver (AX7D4AVV2) ax7d4avv2
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16" WUXGA IPS, 300n/Ryzen 7-250 (5.1)/32Gb/SSD512Gb/Radeon/FPS/Підсв/DOS (AX7D4AVV2) 903701
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
72 488 грн.
← купити
Ноутбук HP 16 ProBook 4 G1a WUXGA IPS/Ryzen 7 250/32GB/512SSD/Radeon/DOS (AX7D4AVV2) AX7D4AVV2
Compx.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (AX7D4AVV2) Pike Silver
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a (AX7D4AVV2)
Rozetka.ua (Київ)
78 241 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16" WUXGA IPS, 300n/Ryzen 7-250 (5.1)/32Gb/SSD512Gb/Radeon/FPS/Підсв/DOS (AX7D4AVV2)
Rozetka.ua (Київ)
97 373 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16" WUXGA IPS Ryzen 7250 32GB SSD 512GB Radeon Graphics Silver (AX7D4AVV2)
Rozetka.ua (Київ)
90 852 грн.
← купити
Ноутбук HP 16 ProBook 4 G1a WUXGA IPS/Ryzen 7 250/32GB/512SSD/Radeon/DOS (AX7D4AVV2)
Rozetka.ua (Київ)
82 432 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a (AX7D4AVV2) HP AX7D4AVV2 919370
Rozetka.ua (Київ)
85 689 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16" WUXGA IPS Ryzen 7 250 32GB SSD 512GB Radeon Graphics Silver (AX7D4AVV2)
Rozetka.ua (Київ)
86 881 грн.
← купити
Ноутбук 16" HP ProBook 4 G1a 16 (AX7D4AVV2) Pike Silver, AMD Ryzen 5 220, 32Gb, 512GB, DOS
Rozetka.ua (Київ)
79 726 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP AX7D4AVV2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (AX7D4AVV2). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (AX7D4AVV2) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія