шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер HP 27-cr10 All-in-One [D3MU2EA]

Конфігурації і ціни 242Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер HP 27-cr10 All-in-One (D3MU2EA) за ціною від 50316 грн.
Фото 7

Серия HP 27-cr10 All-in-One

Модифікації HP 27-cr10 All-in-One 7
Где купить? [D3MU2EA]
Характеристики [D3MU2EA]
Колір
Тип
моноблок
Діагональ екрана
27 "
Роздільна здатність
1920x1080 (16:9) пікс.
Тип матриці
IPS
Серія
Core Ultra 7
Тактова частота
1.7 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
Iris Xe Graphics
Об'єм накопичувача
512 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
v5.4
Потужність БЖ
90 Вт
Передвстановлена ОС
DOS
Габарити (ВхШхГ)
517x613x186 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  50000 грн.    до  57500 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0276
від 49 258 грн.
Lenovo IdeaCentre AI...
F0HM00W9UO
від 52 282 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0290
від 49 617 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0297
від 49 673 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0273
від 48 176 грн.
Artline Business M73
M73v07Win
від 53 896 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0294
від 48 160 грн.
Artline Business M73
M73v15Win
від 53 632 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0295
від 47 955 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0278
від 50 114 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0275
від 47 502 грн.
Artline Business M75
M75v24Win
від 56 623 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0293
від 50 699 грн.
Artline Business M75
M75v22Win
від 52 663 грн.
Artline Business M78
M78v02Win
від 52 399 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0296
від 46 744 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0272
від 46 420 грн.
Artline Business M73
M73v08
від 51 166 грн.
Artline Business M78
M78v03Win
від 50 419 грн.
Artline Business M75
M75v20Win
від 50 155 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0277
від 44 758 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0242
від 44 698 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0283
від 49 356 грн.
Artline Business M75
M75v21Win
від 54 383 грн.
Artline Business M75
M75v25
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0285
від 49 387 грн.
Artline Business M73
M73v09
від 55 616 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0280
від 48 274 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0252
від 48 149 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0304
від 47 631 грн.

від 50 316  до 66 943 грн.
Моноблок 27" HP 27-cr1005ua AiO Ultra7 (D3MU2EA) D3MU2EA
Artline.ua (Київ)
52 099 грн.
← купити
Моноблок HP 27-cr1005ua Jet Black (D3MU2EA) D3MU2EA
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Моноблок HP 27-cr1005ua Jet Black (D3MU2EA) D3MU2EA
Openshop.ua (Київ)
52 440 грн.
← купити
Комп'ютер HP 27-cr1005ua AiO / Ultra7 155U, 16, 512, WiFi, Cam, K&M (D3MU2EA) D3MU2EA
Itbox.ua (Київ)
51 499 грн.
← купити
HP D3MU2EA
Mallprix.com (Київ)
52 459 грн.
← купити
Моноблок 27" HP All-in-One 27-cr1005ua (D3MU2EA) D3MU2EA
Moyo.ua (Київ)
← купити
Моноблок HP All-in-One 27-cr1005ua (D3MU2EA) Jet Black D3MU2EA
Click.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер HP 27-cr1005ua AiO / Ultra7 155U, 16, 512, WiFi, Cam, K&M (D3MU2EA) D3MU2EA
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Моноблок HP All-in-One 27" Black (D3MU2EA) UA D3MU2EA
Sota.store (Київ)
56 417 грн.
← купити
Комп'ютер HP 27-cr1005ua AiO / Ultra7 155U, 16, 512, WiFi, Cam, K&M (D3MU2EA)
Q-techno.com.ua (Київ)
51 399 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP D3MU2EA, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер HP 27-cr10 All-in-One (D3MU2EA). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер HP 27-cr10 All-in-One (D3MU2EA) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія