шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер HP 27-cr10 All-in-One [AE0Q1EA]

Конфігурації і ціни 241Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер HP 27-cr10 All-in-One (AE0Q1EA) за ціною від 51832 грн.
Фото 7

Серия HP 27-cr10 All-in-One

Модифікації HP 27-cr10 All-in-One 6
Где купить? [AE0Q1EA]
Характеристики [AE0Q1EA]
Колір
Тип
моноблок
Діагональ екрана
27 "
Роздільна здатність
1920x1080 (16:9) пікс.
Тип матриці
IPS
Серія
Core Ultra 7
Тактова частота
1.7 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
Iris Xe Graphics
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth
v5.3
Потужність БЖ
90 Вт
Передвстановлена ОС
DOS
Габарити (ВхШхГ)
517x613x186 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  52500 грн.    до  62500 грн.
HP 27-cr10 All-in-One
D3MU2EA
від 50 315 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0279
від 51 870 грн.
Artline Business M73
M73v08Win
від 58 075 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0291
від 51 373 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0293
від 50 699 грн.
Artline Business M75
M75v24Win
від 56 623 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0278
від 50 114 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0297
від 49 673 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0290
від 49 617 грн.
Lenovo IdeaCentre AI...
F0HM00W9UO
від 52 193 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0276
від 49 258 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0273
від 48 176 грн.
Artline Business M73
M73v07Win
від 53 896 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0294
від 48 160 грн.
Artline Business M73
M73v15Win
від 53 632 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0295
від 47 955 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0275
від 47 502 грн.
Artline Business M75
M75v22Win
від 52 663 грн.
Artline Business M78
M78v02Win
від 52 399 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0296
від 46 744 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0286
від 51 968 грн.
Artline Business M73
M73v16Win
від 58 343 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0298
від 51 470 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0301
від 51 069 грн.
Artline Business M78
M78v04Win
від 59 086 грн.
Artline Business M75
M75v07Win
Artline Business M73
M73v09
від 55 616 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0251
від 54 106 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0285
від 49 387 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0283
від 49 356 грн.

від 51 832  до 72 816 грн.
Моноблок HP 27-cr1010ua (AE0Q1EA) AE0Q1EA
Artline.ua (Київ)
56 755 грн.
← купити
Моноблок HP All-in-One 27-cr1010ua Shell White (AE0Q1EA) AE0Q1EA
FOXTROT.UA (Київ)
54 252 грн.
← купити
Моноблок HP 27-cr1010ua AiO Shell White (AE0Q1EA) AE0Q1EA
Openshop.ua (Київ)
57 041 грн.
← купити
Моноблок Hp 27-cr1010ua AiO (AE0Q1EA) Ua
Цифра (Київ)
55 620 грн.
← купити
Комп'ютер HP 27-cr1010ua AiO / Ultra7-155U, 16, SSD1Tb, WiFi, Cam, K&M (AE0Q1EA) AE0Q1EA
Itbox.ua (Київ)
← купити
HP AE0Q1EA
Mallprix.com (Київ)
54 390 грн.
← купити
Моноблок HP 27-cr1010ua (AE0Q1EA) (UA) AE0Q1EA
Jabko.ua (Львів)
← купити
Комп'ютер HP 27-cr1010ua AiO / Ultra7-155U, 16, SSD1Tb, WiFi, Cam, K&M (AE0Q1EA) AE0Q1EA
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Моноблок 27" HP All-in-One 27-cr1010ua (AE0Q1EA) AE0Q1EA
Moyo.ua (Київ)
← купити
Моноблок HP 27-cr1010ua (AE0Q1EA) 27-cr1010ua (AE0Q1EA)
Denika.ua (Харків)
55 083 грн.
← купити
HP 27-cr1010ua AiO Shell White (AE0Q1EA)
Tehnomart.com (Київ)
56 644 грн.
← купити
HP 27-cr1010ua (AE0Q1EA) Shell White 27-cr1010ua(AE0Q1EA)ShellWhite
COMFY.ua (Київ)
56 485 грн.
← купити
Моноблок HP 27-cr1010ua 27" White (AE0Q1EA) 878033
Skay.ua (Одеса)
← купити
Моноблок 27" HP 27-cr1010ua AiO Ultra7-155U/16Gb/SSD1Tb/WiFi/Cam/K&M/DOS/Shell White AE0Q1EA
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер HP 27-cr1010ua AiO / Ultra7-155U, 16, SSD1Tb, WiFi, Cam, K&M (AE0Q1EA)
Q-techno.com.ua (Київ)
54 152 грн.
← купити
Моноблок HP 27-cr1010ua AiO Shell White (AE0Q1EA) UA AE0Q1EA
Sota.store (Київ)
58 260 грн.
← купити
Моноблок HP All-in-One 27-cr1010ua 27'' (AE0Q1EA) Shell White AE0Q1EA
Vodafone.ua (Київ)
54 999 грн.
← купити
Моноблок HP 27-cr1010ua AiO Shell White (AE0Q1EA) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
55 410 грн.
← купити
Моноблок 27" HP 27-cr1010ua AiO Ultra7-155U, 16Gb, SSD1Tb, WiFi, Cam, K&M, DOS, Shell White AE0Q1EA
ШО (Київ)
59 929 грн.
← купити
Комп'ютер HP 27-cr1010ua AiO / Ultra7-155U, 16, SSD1Tb, WiFi, Cam, K&M (AE0Q1EA) AE0Q1EA
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Моноблок HP All-in-One 27-cr1010ua Shell White (AE0Q1EA)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Моноблок 27" HP 27-cr1010ua AiO Ultra7-155U/16Gb/SSD1Tb/WiFi/Cam/K&M/HAS/DOS/Shell White
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
58 390 грн.
← купити
HP 27-cr1010ua AiO Shell White (AE0Q1EA)
Tv-mir.com.ua (Київ)
55 800 грн.
← купити
Комп'ютер HP 27-cr1010ua AiO / Ultra7-155U, 16, SSD1Tb, WiFi, Cam, K&M (AE0Q1EA) AE0Q1EA
icom.net.ua (Київ)
51 832 грн.
← купити
Моноблок 27 HP 27-cr1010ua AiO Ultra7-155U/16Gb/SSD1Tb/WiFi/Cam/K&M/DOS/Shell White (AE0Q1EA)
MAUDAU (Київ)
63 314 грн.
← купити
HP Моноблок HP 27-cr1010ua Shell White 27 (AE0Q1EA)
MTA.ua (Київ)
56 499 грн.
← купити
HP All-in-One 27-cr1010ua PC (AE0Q1EA) ae0q1ea
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер-моноблок HP 27-cr1010ua (AE0Q1EA) Shell White
Кібернетики (Київ)
← купити
Моноблок 27" HP 27-cr1010ua AiO Ultra7-155U/16Gb/SSD1Tb/WiFi/Cam/K&M/HAS/DOS/Shell White 878033
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
57 021 грн.
← купити
Моноблок HP 27 All-in-One FHD IPS/Intel U7-155U/16GB/1TB/UMA/DOS/White (AE0Q1EA) AE0Q1EA
Compx.ua (Київ)
53 982 грн.
← купити
Моноблок HP All-in-One 27-cr1010ua (AE0Q1EA) Shell White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
HP Комп'ютер персональний моноблок HP All-in-One 27" FHD IPS AG, Intel U7-155U, 16GB, F1TB, UMA, WiFi, кл+м, DOS, білий
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Моноблок HP 27-cr1010ua (AE0Q1EA) 292888
Rozetka.ua (Київ)
57 329 грн.
← купити
Моноблок HP 27-CR1010ua (AE0Q1EA)
Rozetka.ua (Київ)
57 397 грн.
← купити
Моноблок HP All-in-One 27-CR1010ua (AE0Q1EA) White
Rozetka.ua (Київ)
67 815 грн.
← купити
Моноблок 27' HP 27-cr1010ua AiO Ultra7-155U/16Gb/SSD1Tb/WiFi/Cam/K&M/HAS/DOS/Shell White
Rozetka.ua (Київ)
68 941 грн.
← купити
Моноблок HP 27-CR1010ua (AE0Q1EA)
Rozetka.ua (Київ)
56 608 грн.
← купити
Комп'ютер HP 27-cr1010ua AiO / Ultra7-155U, 16, SSD1Tb, WiFi, Cam, K&M (AE0Q1EA)
Rozetka.ua (Київ)
61 550 грн.
← купити
Моноблок 27" HP 27-cr1010ua AiO Ultra7-155U/16Gb/SSD1Tb/WiFi/Cam/K&M/DOS/Shell White
Rozetka.ua (Київ)
63 093 грн.
← купити
Комп'ютер HP 27-cr1010ua AiO / Ultra7-155U, 16, SSD1Tb, WiFi, Cam, K&M [93376]
Rozetka.ua (Київ)
61 065 грн.
← купити
Комп'ютер HP 27-cr1010ua AiO / Ultra7-155U, 16, SSD1Tb, WiFi, Cam, K&M (AE0Q1EA) HP AE0Q1EA 971307
Rozetka.ua (Київ)
71 613 грн.
← купити
Моноблок 27" HP 27-cr1010ua AiO Ultra7-155U/16Gb/SSD1Tb/WiFi/Cam/K&M/HAS/DOS/Shell Білий
Rozetka.ua (Київ)
69 356 грн.
← купити
Моноблок 27" HP 27-cr1010ua AiO Ultra7-155U/16Gb/SSD1Tb/WiFi/Cam/K&M/DOS/Shell White
Rozetka.ua (Київ)
72 816 грн.
← купити
Моноблок 27" HP 27-cr1010ua AiO Ultra7-155U/16Gb/SSD1Tb/Iris Xe Graphics/WiFi/Cam/K&M/DOS/Shell White (AE0Q1EA)
Rozetka.ua (Київ)
67 500 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP AE0Q1EA, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер HP 27-cr10 All-in-One (AE0Q1EA). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер HP 27-cr10 All-in-One (AE0Q1EA) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія