шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни6Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити саундбар JBL Bar 800 за ціною від 32499 грн.
Відео 22Фото 11

Характеристики та опис JBL Bar 800

Вага проєктора (кг): 3.4; Габарити (мм): 1174x305x120; голосовий асистент: Google Assistant / Amazon Alexa; зі смартфона; Управління: пульт ДК; Кількість динаміків (шт.): 9; HDMI: 1 шт.; HDMI: 2 шт.; оптичний; Входи: USB-A; Dolby Atmos; Deezer; YouTube Music; Apple Music; Spotify; LAN; Bluetooth; Wi-Fi
Колір
Формат звуку5.1.2
Тип встановленняполичний
Тилова акустика
Підтримка UltraHD (4K)
Технічні хар-ки
Номінальна потужність720 Вт
Потужність динаміків саундбара290 Вт
Потужність тилових колонок130 Вт
Частотний діапазон35 – 20000 Гц
Сабвуфер
Бездротовий сабвуфер
Потужність сабвуфера300 Вт
Діаметр динаміка сабвуфера260 мм
Габарити сабвуфера (ШхВхГ)305x440x305 мм
Вага сабвуфера10 кг
Інтерфейси
ІнтерфейсиAirPlay
Google Cast (Chromecast)
Wi-Fi
Bluetooth
LAN
Стрімінгові сервісиSpotify
Apple Music
YouTube Music
Deezer
АудіодекодериDolby Atmos
Роз'єми
ВходиUSB-A
оптичний
HDMI-вхід2 шт.
HDMI-вихід1 шт.
Версія HDMIv 2.0
Динаміки
Кількість динаміків9 шт.
Діаметр ВЧ динаміка20 мм
Діаметр СЧ динаміка70 мм
Діаметр широкосмугового динаміка4 мм / 46x90 /
Інше
Дисплей
Управлінняпульт ДК
зі смартфона
Google Assistant / Amazon Alexa
Габарити (ШхВхГ)1174x305x120 мм
Вага проєктора3.4 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  29000 грн.    до  43000 грн.

JBL Bar 800 soundbar review: a terrific all-in-one surround sound set up
від 32 499  до 42 587 грн.
Саундбар JBL Bar 800 Black (JBLBAR800PROBL) JBLBAR800PROBL
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
38 460 грн.
← купити
Саундбар JBL Bar 800 Black (JBLBAR800PROBL)
Lanota.com.ua (Львів)
33 499 грн.
← купити
Акустика JBL Bar 800 (JBLBAR800PROBLKEP)
Citrus.ua (Київ)
33 999 грн.
← купити
JBL Bar 800 (JBLBAR800PROBLKEP) офіційна гарантія UA відвантаження день в день
PermyCo (Київ)
32 499 грн.
← купити
Акустична система JBL BAR 800
Rozetka.ua (Київ)
42 587 грн.
← купити
Саундбар JBL Bar 800 Black (JBLBAR800PROBLKEP)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати JBL Bar 800, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: саундбар JBL Bar 800. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на саундбар JBL Bar 800 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія