шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни48Опис Відгуки  Обговорення  Корисне6Аксесуари
Купити саундбар JBL Bar 1000MK2 за ціною від 38699 грн.
Відео 10Фото 10

Характеристики та опис JBL Bar 1000MK2

Вага проєктора (кг): 5.5; Габарити (мм): 854x52x128; голосовий асистент: Google Assistant / Amazon Alexa / Siri; зі смартфона; Управління: пульт ДК; Кількість динаміків (шт.): 14; HDMI: 1 шт.; HDMI: 3 шт.; оптичний; Входи: USB-A; Dolby Atmos; DTS X; додатково: Amazon Music; TIDAL; Spotify; LAN; Bluetooth
Колір
Формат звуку7.1.4
Тип встановленняполичний
Тилова акустика
Підтримка UltraHD (4K)
Технічні хар-ки
Номінальна потужність960 Вт
Потужність динаміків саундбара500 Вт
Потужність тилових колонок160 Вт
Частотний діапазон33 – 20000 Гц
Сабвуфер
Бездротовий сабвуфер
Акустичне оформленняфазоінверторного типу
Потужність сабвуфера300 Вт
Діаметр динаміка сабвуфера260 мм
Габарити сабвуфера (ШхВхГ)325x400x325 мм
Вага сабвуфера9.1 кг
Інтерфейси
ІнтерфейсиAirPlay 2
Google Cast (Chromecast)
Wi-Fi
Bluetooth
LAN
Стрімінгові сервісиSpotify
TIDAL
Amazon Music
АудіодекодериDTS X
Dolby Digital
Dolby Atmos
Роз'єми
ВходиUSB-A
оптичний
HDMI-вхід3 шт.
HDMI-вихід1 шт.
Версія HDMIv 2.3
Динаміки
Кількість динаміків14 шт.
Інше
Дисплей
Управлінняпульт ДК
зі смартфона
Google Assistant / Amazon Alexa / Siri
Габарити (ШхВхГ)854x52x128 мм
Вага проєктора5.5 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  36000 грн.    до  55000 грн.

від 38 699  до 54 404 грн.
JBL Bar 1000 MK2
Mirakustiki.ua (Київ)
46 499 грн.
← купити
Саундбар JBL Bar 1000MK2 (JBLBAR1000M2BLKEP) JBLBAR1000M2BLKEP
Artline.ua (Київ)
← купити
Саундбар JBL Bar 1000MK2 (JBLBAR1000M2BLKEP) JBLBAR1000M2BLKEP
Click.ua (Київ)
← купити
Саундбар в комплекті з сабвуфером JBL Bar 1000MK2
Musician.ua (Київ)
← купити
Саундбар JBL Bar 1000MK2 Black (JBLBAR1000M2BLKEP)
Touch (Дніпро)
49 999 грн.
← купити
JBL Bar 1000MK2
Evomusic.com.ua (Київ)
← купити
Акустична система Jbl Bar 1000MK2 (JBLBAR1000M2BLK)
Цифра (Київ)
44 372 грн.
← купити
Акустична система Jbl Bar 1000MK2 (JBLBAR1000M2BLK)
Stls.store (Київ)
← купити
JBL JBLBAR1000M2BLKEP
Mallprix.com (Київ)
40 374 грн.
← купити
Саундбар JBL Bar 1000MK2 JBLBAR1000M2BLKEP Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати JBL Bar 1000MK2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: саундбар JBL Bar 1000MK2. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на саундбар JBL Bar 1000MK2 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія