шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення4Корисне6Аксесуари10+
Купити саундбар JBL Bar 9.1 за ціною від 33799 грн.
Відео 40Фото 13

Характеристики та опис JBL Bar 9.1

Вага проєктора (кг): 3.64; Габарити (мм): 884x62x120; Управління: пульт ДК; Кількість динаміків (шт.): 9; HDMI: 1 шт.; HDMI: 1 шт.; оптичний; Входи: USB-A; Dolby Atmos; DTS X; Bluetooth; Wi-Fi; Google Cast (Chromecast); AirPlay: AirPlay 2; Габарити сабвуфера (мм): 305x440x305; Бездротовий; Частотний діапазон (Гц): 34 – 20000
Колір
Формат звуку5.1.4
Тип встановленняполичний/настінний
Тилова акустика
Підтримка UltraHD (4K)
Технічні хар-ки
Номінальна потужність820 Вт
Потужність динаміків саундбара400 Вт
Потужність тилових колонок120 Вт
Частотний діапазон34 – 20000 Гц
Чутливість103 дБ
Сабвуфер
Бездротовий сабвуфер
Акустичне оформленняфазоінверторного типу
Потужність сабвуфера300 Вт
Діаметр динаміка сабвуфера254 мм
Габарити сабвуфера (ШхВхГ)305x440x305 мм
Вага сабвуфера11.1 кг
Інтерфейси
ІнтерфейсиAirPlay 2
Google Cast (Chromecast)
Wi-Fi
Bluetooth
АудіодекодериDTS X
Dolby Atmos
Роз'єми
ВходиUSB-A
оптичний
HDMI-вхід1 шт.
HDMI-вихід1 шт.
Версія HDMIv 2.0
Динаміки
Кількість динаміків9 шт.
Інше
Управлінняпульт ДК
Габарити (ШхВхГ)884x62x120 мм
Вага проєктора3.64 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  30000 грн.    до  45000 грн.

від 33 799  до 39 999 грн.
Jbl Bar 9.1
Mirakustiki.ua (Київ)
39 999 грн.
← купити
Саундбар JBL Bar 9.1 3D Surround with Dolby Atmos (JBLBAR913DBLK)
Touch (Дніпро)
34 999 грн.
← купити
Домашній кінотеатр SoundBar JBL Bar 9.1 3D Surround with Dolby Atmos (JBLBAR913DBLKEP)
АЛЛО (Київ)
← купити
Саундбар JBL Bar 9.1 3D Surround with Dolby Atmos (JBLBAR913DBLKEP)
Portativ.ua (Київ)
36 500 грн.
← купити
Саундбар JBL Bar 9.1 Atmos (JBLBAR913DBLKEP) JBLBAR913DBLKEP
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Саундбар JBL Bar 9.1 3D Surround with Dolby Atmos (JBLBAR913DBLKEP)
Lanota.com.ua (Львів)
34 499 грн.
← купити
Акустика JBL Bar 9.1 Black 3D Surround with Dolby Atmos (JBLBAR913DBLKEP)
Citrus.ua (Київ)
← купити
JBL Bar 9.1 3D Surround (JBLBAR913DBLKEP) офіційна гарантія UA відвантаження день в день
PermyCo (Київ)
33 799 грн.
← купити
JBL Bar 9.1 3D Surround with Dolby Atmos (JBLBAR913DBLKEP)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Саундбар JBL Bar 9.1 3D Surround with Dolby Atmos (JBLBAR913DBLK) [56063]
Rozetka.ua (Київ)
36 999 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати JBL Bar 9.1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: саундбар JBL Bar 9.1. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на саундбар JBL Bar 9.1 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія