шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни39Опис Відгуки1Обговорення  Корисне5Аксесуари
Купити клавіатура Keychron B6 Pro за ціною від 1619 грн.
Відео 7Фото 13

Характеристики та опис Keychron B6 Pro

Вага (г): 623; Розміри (мм): 429x130; Джерело живлення: акумулятор; знімний; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Регулювання гучності: через Fn; Клавіша Fn; Конструкція клавіш: ножичний; Хід клавіш: низький; Розкладка: ANSI / ISO; Формат: 100% (повнорозмірна); Multi-Device; Версія Bluetooth: v5.2
Рейтинг за відгуками:
0
1
Колір
Тип підключенняBluetooth / радіо / дротова
Версія Bluetoothv5.2
Multi-Device
Формат100% (повнорозмірна)
РозкладкаANSI / ISO
Клавіатура
Хід клавішнизький
Тип клавішострівного типу
Конструкція клавішножичний
Частота опитування1000 Гц (1 мс)
Клавіша Fn
Додатково
Нанесення символів (латиниця)лазерне гравіювання
Регулювання гучностічерез Fn
Підключення та живлення
КабельUSB-A
знімний
Джерело живленняакумулятор
Ємність акумулятора800 мАг
Час роботи від батарейок8 міс
Приймач (донгл)USB A
Інше
Розміри429x130 мм
Вага623 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Рекомендую, клавіатура топ
13 березня 2026, 09:21 #
Переваги:класний дизайн, є захисна резинова накладка наклавіші.

Недоліки:нема

Автор:ReD  пользуюсь Keychron B6 Pro більше року

від 1 619  до 2 333 грн.
Клавіатура Keychron B6 Pro USB/WL/BT Ivory White (B6P-K8-UA) B6P-K8-UA
Artline.ua (Київ)
1 799 грн.
← купити
Keychron Клавіатура Keychron B6 Pro Ivory White (B6P-K8-UA) ENG/UKR
MTA.ua (Київ)
1 749 грн.
← купити
Клавіатура KEYCHRON B6 Pro Space Gray (B6P-K1-UA) B6P-K1-UA
FOXTROT.UA (Київ)
1 699 грн.
← купити
Клавіатура Keychron B6 Pro, USB/WL/BT, Space Gray (B6P-K1-UA) B6P-K1-UA
Moyo.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова Keychron B6 Pro Ultra-Slim Ivory White (B6P-K8-UA) B6P-K8-UA
Click.ua (Київ)
← купити
Keychron B6P-K8-UA
Mallprix.com (Київ)
1 688 грн.
← купити
Клавіатура Keychron B6 Pro USB/WL/BT ivory white B6P-K8-UA
ШО (Київ)
1 696 грн.
← купити
Клавіатура мембрана Keychron B6 Pro Ivory (White) (B6P-K8-UA) B6P-K8-UA
Jabko.ua (Львів)
← купити
Клавіатура Keychron B6 Pro Ultra-Slim (B6P-K8-UA) Ivory White B6P-K8-UA
Telemart.ua (Київ)
← купити
Keychron B6 Pro Ivory White (B6P-K8-UA) B6P-K8-UA
Luckylink.kiev.ua (Київ)
1 668 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Keychron B6 Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: клавіатура Keychron B6 Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на клавіатура Keychron B6 Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія