шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни28Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити клавіатура Keychron C3 Pro 8K Red Switch за ціною від 2399 грн.
Фото 12

Характеристики та опис Keychron C3 Pro 8K Red Switch

Вага (г): 830; Розміри (мм): 365x138; знімний; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Підсвічування з ефектами; Підсвічування: RGB; Ігровий режим; Регулювання гучності: через Fn; Клавіші CMD / OPT; Клавіша Fn; #KRO: N-KRO; Anti-Ghosting; Дод. клавіш: 3; Hot Swap; PBT-кейкапи; Перемикачі: Keychron Super Red (Linear)
Колір
Тип підключеннядротова
Типігрові
Формат80% (TKL, без Num-блоку)
РозкладкаANSI
Клавіатура
Хід клавішвисокий
Тип клавішкласичного типу
Конструкція клавішмеханічна
ПеремикачіKeychron Super Red (Linear)
Частота опитування8000 Гц (0,125 мс)
PBT-кейкапи
Hot Swap
Додаткових клавіш3
Anti-Ghosting
#KRON-KRO
Клавіша Fn
Клавіші CMD / OPT
Додатково
Нанесення символів (латиниця)double-shot
Регулювання гучностічерез Fn
Ігровий режим
ПідсвічуванняRGB
Підсвічування з ефектами+
Підключення та живлення
КабельUSB-A
знімний
Інше
Розміри365x138 мм
Вага830 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2100 грн.    до  3100 грн.

від 2 399  до 3 279 грн.
Клавіатура Keychron C3 Pro V2 87Key RGB Hot-Swap K pro Red EN/UKR Black (C3PX-H1-UA) C3PX-H1-UA
Artline.ua (Київ)
2 699 грн.
← купити
Keychron Клавіатура Keychron C3 Pro V2 87Key K pro Red USB-A QMK Black (C3PX-H1-UA) Eng/Ukr
MTA.ua (Київ)
2 599 грн.
← купити
Клавіатура KEYCHRON C3 Pro V2 Black (C3PX-H1-UA) C3PX-H1-UA
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Клавіатура Keychron C3 Pro V2 87Key Black (C3PX-H1-UA) C3PX-H1-UA
Click.ua (Київ)
← купити
Клавіатура механічна Keychron C3 Pro V2 87Key, K pro Red, USB-A, QMK, Hot-swap, 8K, EN/UKR, RGB, чорний C3PX-H1-UA
Moyo.ua (Київ)
2 419 грн.
← купити
Клавіатура Keychron C3 Pro V2 87Key K Pro Red USB-A QMK Hot-Swap 8K EN/UKR RGB чорний C3PX-H1-UA
ШО (Київ)
2 523 грн.
← купити
Ігрова клавіатура Keychron C3 Pro V2 87Key RGB Hot-Swap K pro Red EN/UKR (Black) (C3PX-H1-UA) C3PX-H1-UA
Jabko.ua (Львів)
← купити
Клавіатура Keychron C3 Pro V2 87 Key RGB Hot-Swap Keychron Super Red Switch (C3PX-H1-UA) Black C3PX-H1-UA
Telemart.ua (Київ)
← купити
Клавіатура механічна Keychron c3 Pro v2 87Key, k pro Red, usb-a, qmk, Hot-swap, 8k, en/ukr, rgb, чорний c3px-h1-ua
Tviy-Dim.com (Київ)
2 613 грн.
← купити
Клавіатура Keychron C3 Pro V2 K pro Red Switch Black (C3PX-H1-UA) C3 Pro V2 K pro Red Switch Black (C3PX-H1-UA)
Denika.ua (Харків)
2 475 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Keychron C3 Pro 8K Red Switch, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: клавіатура Keychron C3 Pro 8K Red Switch. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на клавіатура Keychron C3 Pro 8K Red Switch у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія