шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни23Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити клавіатура Keychron Q6 HE за ціною від 12419 грн.
Відео 6Фото 11

Характеристики та опис Keychron Q6 HE

Вага (г): 2178; Розміри (мм): 446x137; Джерело живлення: акумулятор; знімний; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Підсвічування з ефектами; Підсвічування: RGB; Ігровий режим; Регулювання гучності: колесом; Клавіші CMD / OPT; Клавіша Fn; #KRO: N-KRO; Anti-Ghosting; Дод. клавіш: 7; Hot Swap; PBT-кейкапи
Колір
Тип підключенняBluetooth / радіо / дротова
Multi-Device
Типігрові
Формат100% (повнорозмірна)
РозкладкаANSI
Клавіатура
Хід клавішвисокий
Тип клавішкласичного типу
Конструкція клавішмагнітна
ПеремикачіGateron Double-Rail Magnetic Nebula
Частота опитування1000 Гц (1 мс)
PBT-кейкапи
Hot Swap
Додаткових клавіш7
Anti-Ghosting
#KRON-KRO
Клавіша Fn
Клавіші CMD / OPT
Колесо прокрутки
Додатково
Нанесення символів (латиниця)double-shot
Регулювання гучностіколесом
Ігровий режим
ПідсвічуванняRGB
Підсвічування з ефектами+
Підключення та живлення
КабельUSB-A
знімний
Джерело живленняакумулятор
Ємність акумулятора4000 мАг
Час роботи від акумулятора100 год
Порт на пристроїUSB C
Приймач (донгл)USB A
Інше
Розміри446x137 мм
Вага2178 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  11000 грн.    до  17000 грн.

від 12 419  до 15 355 грн.
Клавіатура KEYCHRON Q6 HE Magnetic Switch RGB Black (Q6H-M1-UA) Q6H-M1-UA
FOXTROT.UA (Київ)
14 499 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Keychron Q6 HE Magnetic Switch Black RGB (Q6H-M1-UA) Q6H-M1-UA
Click.ua (Київ)
← купити
Клавіатура ігрова бездротова Keychron Q6 HE, Magnetic Switch, RGB, Black (Q6H-M1-UA) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Клавіатура Keychron Q6 HE Magnetic Switch RGB UA Black (Q6H-M1-UA) Q6H-M1-UA
Itbox.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Keychron Q6 HE QMK (Q6HM1)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
14 584 грн.
← купити
Keychron Q6 HE Magnetic Switch Black RGB (Q6H-M1-UA) Q6HEMagneticSwitchBlackRGB(Q6H-M1-UA)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова Keychron Q6 HE Magnetic Switch Black RGB (Q6H-M1-UA) Q6H-M1-UA
icom.net.ua (Київ)
13 210 грн.
← купити
Клавіатура Keychron Q6 HE Magnetic Switch Wireless (Q6H-M1-UA) Black Q6H-M1-UA
Telemart.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Keychron Q6 HE Gateron Magnetic Switch RGB UKR/ENG WL/BT/USB Black (Q6H-M1-UA) Q6H-M1-UA
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Клавіатура Keychron Q6 HE Magnetic Switch Black RGB (Q6H-M1-UA) Q6 HE Magnetic Switch Black RGB (Q6H-M1-UA)
Denika.ua (Харків)
13 153 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Keychron Q6 HE, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: клавіатура Keychron Q6 HE. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на клавіатура Keychron Q6 HE у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія