шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук MSI Cyborg 15 A13VE [A13VE-1890XUA]

Конфігурації і ціни 223Відгуки  Обговорення  Корисне8Аксесуари
Купити ноутбук MSI Cyborg 15 A13VE (A13VE-1890XUA) за ціною від 66627 грн.
Відео 10Фото 15

Серия MSI Cyborg 15 A13VE

Модифікації MSI Cyborg 15 A13VE 6
Характеристики [A13VE-1890XUA]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
15.6 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
матове
Роздільна здатність дисплея
1920x1080 (16:9)
Серія
Core i7
Тактова частота
1.8 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Передвстановлена ОС
DOS
Матеріал корпуса
алюміній/пластик
Габарити (ШхГхТ)
359x250x23 мм
Вага
1.98 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  55000 грн.    до  77500 грн.
MSI Cyborg 15 A13VE
A13VE-2285XU A
від 60 455 грн.
MSI Cyborg 15 A13VE
A13VE-2416XP L
від 51 909 грн.
MSI Cyborg 15 A13VE
A13VE-1067XP L
від 41 500 грн.
Asus TUF Dash F15 (2...
FX517ZM-HN18 2W
від 60 499 грн.
FX517ZM-HN18 3W
від 58 899 грн.
FX517ZR-HN00 2W
від 55 499 грн.
MSI Cyborg 15 B2RWFKG
B2RWFKG-073X RO
від 54 904 грн.
MSI Cyborg 15 B13WFKG
9S7-15Q342-6 12
від 61 622 грн.
MSI Cyborg 15 B13WEKG
B2RWEKG-1010 XUA
від 61 400 грн.
Dream Machines RG405...
RG4050-15UA6 7
від 63 493 грн.
MSI Cyborg 15 B2RWFKG
B2RWFKG-038X PL
від 49 000 грн.
MSI Cyborg 15 B13WFKG
B13WFKG-1034 XUA
від 59 999 грн.
RG4050-15UA6 2
від 64 999 грн.
MSI Cyborg 15 B2RWFKG
B2RWFKG-860X UA
від 59 314 грн.
MSI Cyborg 15 B13WEKG
B13WEKG-1011 XUA
від 61 851 грн.
Acer Nitro V 15 ANV1...
ANV15-52-70B Z
від 72 230 грн.
MSI Cyborg 15 B2RWFKG
B2RWFKG-438X RO
від 66 811 грн.
MSI Cyborg 15 B2RWEKG
B2RWEKG-046X PL
від 53 089 грн.
RG4050-15UA6 6
від 55 999 грн.
ANV15-52-75H 3
від 57 499 грн.
MSI Cyborg 15 B2RWEKG
B2RWEKG-1036 XUA
від 55 021 грн.
MSI Cyborg 15 A13VF
A13VF-1661XU A
від 57 899 грн.
ANV15-52-77X F
від 73 698 грн.
MSI Cyborg 15 B13WEKG
B13WEKG-626X PL
від 52 659 грн.
MSI Cyborg 15 B2RWFKG
9S7-15Q342-0 68
від 55 216 грн.
Acer Nitro V 16S ANV...
ANV16S-71-71 T5
від 58 032 грн.
MSI Cyborg 15 B2RWGKG
B2RWGKG-409U S
від 62 622 грн.
NH.U27EU.004
від 68 499 грн.
MSI Cyborg 15 B2RWFKG
B2RWFKG-1273 RO
ANV15-52-75W 7
від 61 599 грн.

Останній раз товар продавався за:
66 627 грн.
Очікується у продажу

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MSI A13VE-1890XUA, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук MSI Cyborg 15 A13VE (A13VE-1890XUA). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук MSI Cyborg 15 A13VE (A13VE-1890XUA) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія