шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук MSI Raider 18 HX AI A2XWIG [A2XWIG-421US]

Конфігурації і ціни 189Відгуки  Обговорення  Корисне8Аксесуари
Купити ноутбук MSI Raider 18 HX AI A2XWIG (A2XWIG-421US) за ціною від 163800 грн.
Відео 13Фото 19

Серия MSI Raider 18 HX AI A2XWIG

Модифікації MSI Raider 18 HX AI A2XWIG 21
Характеристики [A2XWIG-421US]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
18 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
2560x1600 (16:10)
Серія
Core Ultra 9
Тактова частота
2.1 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Ємність накопичувача
2 ТБ
Безпека
сканер відбитків пальців
3D сканер обличчя
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
404x308x33 мм
Вага
3.6 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  130000 грн.    до  200000 грн.
MSI Raider 18 HX A14...
A14VHG-642US
від 159 599 грн.
MSI Raider 18 HX AI ...
A2XWIG-42322
від 171 599 грн.
A14VIG-322US
від 150 499 грн.
A2XWIG-422US
від 170 555 грн.
Dream Machines RX508...
RX5080-18UA2 2
від 177 677 грн.
A2XWIG-429US
від 148 405 грн.
RX5080-18UA2 7
від 171 960 грн.
A2XWIG-423US
від 181 630 грн.
A14VIG-459US
від 136 178 грн.
A14VIG-642US
від 184 450 грн.
A2XWIG-420US
від 117 699 грн.
A2XWIG-418US
від 191 880 грн.
A2XWJG-452US
від 185 999 грн.
THUNDEROBOT Zero 18 ...
ZERO18Pro-U9 275HX58E1Q24 0ARB
від 154 862 грн.
Dream Machines RX507...
RX5070TI-18U A26
від 153 207 грн.
RX5080-18UA2 9
від 175 508 грн.
Acer Predator Helios...
NH.QVEEP.008
від 126 301 грн.
NH.QVLEP.001
від 118 059 грн.
PHN18-72-92U C
від 136 665 грн.
Dell Alienware m18 R...
Alienware016 9V2-Dark
від 184 800 грн.
MSI Vector 18 HX AI ...
A2XWIG-691PL
від 161 150 грн.
PHN18-72-91C N
від 138 230 грн.
NH.QVFEP.005
від 99 000 грн.
Alienware017 0V2
від 198 450 грн.
PHN18-72-962 M
від 152 728 грн.
PHN18-72-99R B
від 127 999 грн.

Огляд ноутбука MSI Raider 18 HX AI A2XW: 18-дюймовий ігровий монстр з GeForce RT
MSI Raider 18 HX AI review: A benchmark-breaking beast in laptop ...
MSI Raider 18 HX AI A2XW gaming laptop review | PC Gamer
від 163 800  до 169 301 грн.
Ноутбук Msi Raider 18 Hx Ai A2XWIG (A2XWIG-421US)
Stls.store (Київ)
169 301 грн.
← купити
Ноутбук MSI Raider 18 HX AI A2XWIG 18" (Intel Core Ultra 9/32GB/2TB (SSD)/RTX 5080) (A2XWIG-421US) (Standard) A2XWIG-421US
Jabko.ua (Львів)
166 699 грн.
← купити
Ноутбук Msi Raider 18 Hx Ai A2XWIG (A2XWIG-421US)
Цифра (Київ)
165 718 грн.
← купити
Ноутбук MSI Raider 18 HX AI A2XWIG Core Black (A2XWIG-421US) (A2XWIG-421US)
Техно Їжак (Київ)
165 099 грн.
← купити
Ноутбук MSI Raider 18 HX AI A2XWIG (A2XWIG-421US) A2XWIG-421US
Sota.store (Київ)
163 800 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MSI A2XWIG-421US, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук MSI Raider 18 HX AI A2XWIG (A2XWIG-421US). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук MSI Raider 18 HX AI A2XWIG (A2XWIG-421US) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія