шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук MSI Katana 15 B13VGK [B13VGK-484CUS]

Конфігурації і ціни 104Відгуки  Обговорення  Корисне10Аксесуари
Купити ноутбук MSI Katana 15 B13VGK (B13VGK-484CUS) за ціною від 67999 грн.
Відео 16Фото 22

Серия MSI Katana 15 B13VGK

Модифікації MSI Katana 15 B13VGK 21
Характеристики [B13VGK-484CUS]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
15.6 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
матове
Роздільна здатність дисплея
1920x1080 (16:9)
Серія
Core i7
Тактова частота
1.8 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Ємність накопичувача
2 ТБ
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
359x259x25 мм
Вага
2.25 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  62500 грн.    до  87500 грн.
HP Victus 15-fa2000
15-fa2059nw
від 57 999 грн.
HP Victus 15-fa2000
15-fa2072nw
від 75 038 грн.
Dell Alienware 16 Au...
LAC16250-729 4BLU-PUS
від 65 599 грн.
LAC16250-757 1BLU-PUS
від 77 303 грн.
Lenovo LOQ 15IRX10
83JE007KPB
від 74 006 грн.
MSI Katana 15 B13VGK
B13VGK-484BU S
від 64 999 грн.
HP Victus 15-fa2000
15-fa2092nw
від 78 706 грн.
Lenovo LOQ 15IRX10
83JE0087PB
від 53 999 грн.
MSI Katana 15 B13VGK
B13VGK-485US
LAC16250-756 8BLU-PUS
від 66 199 грн.
MSI Katana 15 B13VGK
B13VGK-486US
MSI Crosshair 15 C12VG
15 C12VG-246PL
від 79 800 грн.
NAC1625006
від 67 879 грн.
LAC16250-756 18BLU-PUS
від 76 899 грн.
MSI Katana 15 B12VGK
B12VGK-1015C Z
від 70 900 грн.
MSI Katana 15 B13VGK
B13VGK-2000
від 63 499 грн.
LAC16250-757 1LU-PUS
від 77 999 грн.
Lenovo LOQ 15IRX10
83JE007NPB
від 52 199 грн.
MSI Katana 15 B12VGK
B12VGK-426
від 69 999 грн.
Acer Nitro V 16 ANV1...
NH.U2EAA.003
від 57 147 грн.
AC16250010
MSI Katana 15 B13VGK
B13VGK-2025
від 79 299 грн.
Acer Nitro V 16S ANV...
NH.U24AA.321
від 71 999 грн.
AC16250RPLH- R007
від 58 919 грн.
HP Victus 15-fa2000
15-fa2037nw
від 83 306 грн.
HP Victus 15-fa2000
15-fa2036nw
MSI Katana 15 B13VGK
B13VGK-484AU S
від 67 999 грн.
MSI Katana 15 B13VGK
B13VGK-487US
від 79 999 грн.
Lenovo LOQ 15IRX10
83JE007MPB
від 51 999 грн.
Lenovo LOQ 15IRX10
83JE0089PB
від 70 999 грн.

MSI Katana 15 (B13V) review - the generational leap is huge but the ...
MSI Katana 15 (2023) Review: 1080p Performance Under $1,000 ...
MSI Katana 15 (2023) Review | PCMag
від 67 999  до 79 999 грн.
MSI Katana 15 B13VFK (B13VGK-484CUS)
iTMag.ua (Київ)
79 999 грн.
← купити
MSI Katana 15 B13VFK (B13VGK-484CUS)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
MSI Katana 15 B13VFK (B13VGK-484CUS) B13VGK-484CUS
Geekabyte.com.ua (Київ)
67 999 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MSI B13VGK-484CUS, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук MSI Katana 15 B13VGK (B13VGK-484CUS). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук MSI Katana 15 B13VGK (B13VGK-484CUS) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія