шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Клавіатура NuPhy Node 100 Low (ANSI-US) Blush Switch

Ціни4Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити клавіатура NuPhy Node 100 Low (ANSI-US) Blush Switch за ціною від 5490 грн.
Відео 1Фото 6

Характеристики та опис NuPhy Node 100 Low (ANSI-US) Blush Switch

Вага (г): 787; Розміри (мм): 399x142; Джерело живлення: акумулятор; знімний; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Підсвічування з ефектами; Підсвічування: RGB; Регулювання гучності: через Fn; Клавіші CMD / OPT; Клавіша Fn; #KRO: N-KRO; Anti-Ghosting; Дод. клавіш: 4; Hot Swap; Перемикачі: NuPhy Blush Nano (Linear)
Колір
Тип підключенняBluetooth / радіо / дротова
Версія Bluetoothv5.0
Multi-Device
Формат96% (компактна повнорозмірна)
РозкладкаANSI
Клавіатура
Хід клавішнизький
Тип клавішкласичного типу
Конструкція клавішмеханічна
ПеремикачіNuPhy Blush Nano (Linear)
Сила натискання42 г
Хід до спрацьовування1.7 мм
Загальний хід3.2 мм
Частота опитування1000 Гц (1 мс)
Hot Swap
Додаткових клавіш4
Anti-Ghosting
#KRON-KRO
Клавіша Fn
Клавіші CMD / OPT
Додатково
Регулювання гучностічерез Fn
ПідсвічуванняRGB
Підсвічування з ефектами+
Підключення та живлення
КабельUSB-A
знімний
Джерело живленняакумулятор
Ємність акумулятора3000 мАг
Час роботи від акумулятора1000 год
Порт на пристроїUSB C
Приймач (донгл)USB A
Інше
Gasket Mount (шумопоглинання)
Розміри399x142 мм
Вага787 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5250 грн.    до  8000 грн.

від 5 490  до 6 999 грн.
Бездротова механічна клавіатура NuPhy Node 100 low-profile / switch - Blush nano (linear, 42g) / Color - Lunar White
Rozetka.ua (Київ)
6 999 грн.
← купити
Бездротова механічна клавіатура NuPhy Node 100 low-profile / switch - Blush nano (linear, 42g) / Color - Ink Gray
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова механічна клавіатура NuPhy Node 100 low-profile / switch - Blush nano (linear, 42g) / Color - Light Pink
Rozetka.ua (Київ)
← купити
NuPhy Node100 (LP) Ink Grey Механічна клавіатура (Nuphy Blush Nano)
Rozetka.ua (Київ)
5 490 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати NuPhy Node 100 Low (ANSI-US) Blush Switch, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: клавіатура NuPhy Node 100 Low (ANSI-US) Blush Switch. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на клавіатура NuPhy Node 100 Low (ANSI-US) Blush Switch у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія