шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники Poly Voyager Focus UC

Ціни1Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3
Купити навушники Poly Voyager Focus UC за ціною від 5101 грн.
Відео 22Фото 5

Характеристики та опис Poly Voyager Focus UC

Multipoint; Шумозаглушення: ANC; Регулювання гучності; Версія Bluetooth: Bluetooth v4.1; Тип підключення: бездротові; Конструкція: накладні, закриті
Підключення та конструкція
Конструкціянакладні, закриті
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v4.1
Характеристики
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонна дужці
Шумопоглинання мікрофонаENC
Відключення мікрофона
Функції та можливості
Регулювання гучності
ШумозаглушенняANC
Multipoint
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Інше
Комплектаціячохол
Додаткові функції і можливості навушників Poly Voyager Focus UC:
• Адаптер для ПК в комплекті — Plantronics BT600
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3300 грн.    до  5750 грн.

Plantronics Voyager Focus UC Review | PCMag
Ссылка на официальный сайт
ІншеСсылка на официальный сайт с описанием
Инструкция
ІнструкціїPlantronics Voyager Focus UC
5 101 грн.
Бездротові навушники Plantronics Voyager Focus UC B825 / Bluetooth 4.1 / Радіоканал / Активне шумозаглушення / ANC / До 12 г
Synthetic.ua (Луцьк)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Poly Voyager Focus UC, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Poly Voyager Focus UC. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Poly Voyager Focus UC у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія