шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники Logitech Zone Vibe 100

Ціни264Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити навушники Logitech Zone Vibe 100 за ціною від 3385 грн.
Відео 23Фото 30

Характеристики та опис Logitech Zone Vibe 100

Вага (г): 185; Вхід зарядки: USB-C; Час роботи (музика) (год): 20; Регулювання гучності; Мобільний застосунок; Діаметр динаміка (мм): 40; Чутливість (дБ): 118; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Радіус дії (м): 30; Версія Bluetooth: Bluetooth v5.2; Тип підключення: бездротові; повнорозмірні Over-Ear
Підключення та конструкція
Конструкціянакладні, закриті
повнорозмірні Over-Ear
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.2
Радіус дії30 м
Характеристики
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Чутливість118 дБ
Діаметр динаміка40 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвисувний на дужці
Частотний діапазон100 – 8000 Гц
Шумопоглинання мікрофонаENC
Відключення мікрофона
Функції та можливості
Мобільний застосунок / Logi Tune /
Регулювання гучності
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Час роботи (музика)20 год
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Матеріал амбушюртекстиль
Вага185 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3400 грн.    до  5250 грн.

від 3 385  до 6 209 грн.
Logitech Накладні навушники Logitech Zone Vibe 100 Rose (981-001224)
MTA.ua (Київ)
4 399 грн.
← купити
Навушники Logitech Zone Vibe 100 Graphite (981-001213) 981-001213
Artline.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone Vibe 100 Wireless (981-001213) Graphite
АЛЛО (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone Vibe 100 Wireless (Off White) (UA) 981-001219
Jabko.ua (Львів)
← купити
Гарнітура Logitech Zone Vibe 100 Rose (981-001224) 981-001224
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Bluetooth-гарнітура Logitech Zone Vibe 100 Wireless Graphite (981-001213) 981-001213
Click.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура Logitech Zone Vibe 100 Wireless Graphite (981-001213) 981-001213
ШО (Київ)
4 311 грн.
← купити
Навушники Logitech Zone Vibe 100 Wireless Graphite (981-001213) 981-001213
Itbox.ua (Київ)
← купити
Гарнітура LOGITECH Zone Vibe 100, Graphite (981-001213) 981-001213
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone Vibe 100 Wireless Graphite (981-001213)
Цифра (Київ)
4 043 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Logitech Zone Vibe 100, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Logitech Zone Vibe 100. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Logitech Zone Vibe 100 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія