шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники Logitech Zone Wireless 2 UC

Ціни14Опис Відгуки  Обговорення  Корисне4
Купити навушники Logitech Zone Wireless 2 UC за ціною від 7961 грн.
Відео 7Фото 14

Характеристики та опис Logitech Zone Wireless 2 UC

Вага (г): 230; Час роботи (музика) (год): 22; AAC; підтримка aptX: aptX HD; Multipoint; Прозорий режим; Шумозаглушення: ANC; Автопауза; Регулювання гучності; Діаметр динаміка (мм): 40; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Радіус дії (м): 50; радіоканал; Версія Bluetooth: Bluetooth v5.2; Тип підключення: бездротові
Підключення та конструкція
Призначенняофісні
Конструкціянакладні, закриті
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.2
радіоканал
Радіус дії50 м
Характеристики
Частотний діапазон20 – 20000 Гц / 100 – 8000 Гц режим розмови /
Діаметр динаміка40 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонна дужці
Частотний діапазон100 – 8000 Гц
Шумопоглинання мікрофонаENC
Відключення мікрофона
Функції та можливості
Регулювання гучності
Автопауза
ШумозаглушенняANC
Прозорий режим
Multipoint
Підтримка кодеківaptX HD
AAC
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Час зарядки2 год
Час роботи (музика)22 год
Час роботи (розмова)15 год / 18 ч без ANC /
Час роботи (без шумозниження)40 год
Швидка зарядка5 хвилин на 1 годину роботи
Інше
Матеріал амбушюршкірозамінник
Вага230 г
Комплектаціячохол
донгл USB-C
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  6750 грн.    до  12000 грн.

від 7 961  до 12 594 грн.
Навушники Logitech Zone Wireless 2 ES for Business Graphite TEAMS version with receiver (981-001493) 981-001493
Artline.ua (Київ)
10 499 грн.
← купити
Гарнітура Logitech Zone Wireless 2 ES for Business Teams Version with Receiver Graphite (981-001493) 981-001493
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Гарнітура LOGITECH Zone Wireless 2 ES для бізнесу - ГРАФІТ - BT/ДРОТОВА - Н/Д - EMEA28i-935 - A00197,TEAMS L981-001493
Comtrading.ua (Київ)
9 220 грн.
← купити
Навушники Logitech Zone Wireless 2 ES for Business Off-White TEAMS version with receiver (981-001520)
Rozetka.ua (Київ)
11 533 грн.
← купити
Навушники Logitech Zone Wireless 2 ES for Business Off-White TEAMS version with receiver (981-001520) 981-001520
Artline.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech Zone Wireless 2 ES for Business Teams Version Native Bluetooth Graphite (981-001512) 981-001512
Ktc.ua (Рівне)
8 999 грн.
← купити
Навушники LOGITECH Zone Wireless 2 ES Headset for Business - GRAPHITE - BT/CORDED - N/A - EMEA28i-935 - A00197,NBT,TEAMS L98
Comtrading.ua (Київ)
7 961 грн.
← купити
Навушники Logitech Zone Wireless 2 ES для Business Graphite TEAMS version with receiver (981-001493)
Rozetka.ua (Київ)
9 317 грн.
← купити
Навушники Logitech Zone Wireless 2 ES для Business Off-White TEAMS version with receiver (981-001520)
Rozetka.ua (Київ)
12 594 грн.
← купити
Навушники Logitech Zone Wireless 2 ES для Business Graphite TEAMS version with receiver (981-001493)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone Wireless 2 ES for Business Off-White TEAMS version with receiver (981-001520)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові Logitech Zone Wireless 2 ES for Business Off-white Teams version with receiver (981-001520)
Rozetka.ua (Київ)
11 979 грн.
← купити
Навушники бездротові Logitech Zone Wireless 2 ES for Business Graphite Teams version native Bluetooth (981-001512)
Rozetka.ua (Київ)
8 399 грн.
← купити
Навушники бездротові Logitech Zone Wireless 2 ES for Business Graphite Teams version with receiver (981-001493)
Rozetka.ua (Київ)
9 779 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Logitech Zone Wireless 2 UC, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Logitech Zone Wireless 2 UC. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Logitech Zone Wireless 2 UC у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія