шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники Logitech Zone 300

Ціни217Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити навушники Logitech Zone 300 за ціною від 3381 грн.
Відео 1Фото 24

Характеристики та опис Logitech Zone 300

Вага (г): 122; Вхід зарядки: USB-C; Час роботи (музика) (год): 20; AAC; Multipoint; Регулювання гучності; Діаметр динаміка (мм): 30; Чутливість (дБ): 96; Частотний діапазон (Гц): 50 – 20000; Імпеданс (Ом): 32; Радіус дії (м): 30; Версія Bluetooth: Bluetooth v5.3; Тип підключення: бездротові; Конструкція: накладні, закриті
Підключення та конструкція
Призначенняофісні
Конструкціянакладні, закриті
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.3
Радіус дії30 м
Характеристики
Імпеданс32 Ом
Частотний діапазон50 – 20000 Гц
Чутливість96 дБ
Діаметр динаміка30 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонна дужці
Частотний діапазон100 – 7000 Гц
Чутливість-38 дБ
Шумопоглинання мікрофонаENC
Відключення мікрофона / підняттям дужки /
Функції та можливості
Регулювання гучності
Multipoint
Підтримка кодеківAAC
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Час зарядки2 год
Час роботи (музика)20 год
Час роботи (розмова)16 год
Швидка зарядка5 хвилин на 1 годину розмови
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Матеріал амбушюршкірозамінник
Вага122 г
Комплектаціячохол
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3100 грн.    до  4700 грн.

від 3 381  до 5 219 грн.
Logitech Накладні навушники Logitech ZONE 300 Midnight Black (981-001407)
MTA.ua (Київ)
3 899 грн.
← купити
Навушники Logitech ZONE 300 Midnight Black (981-001407) 981-001407
Artline.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone 300 Wireless Headset (L981-001412) Rose
АЛЛО (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech Zone 300 Midnight Black (981-001407) 981-001407
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Bluetooth-гарнітура Logitech Zone 300 Wireless Rose (981-001412) 981-001412
Click.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone 300 Wireless Black (981-001407) 981-001407
ШО (Київ)
3 821 грн.
← купити
Навушники Logitech Zone 300 Bluetooth Graphite (981-001407) 981-001407
Itbox.ua (Київ)
← купити
Гарнітура LOGITECH Zone 300 Wireless Headset BT BLACK (981-001407) 981-001407
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone 300 Midnight Black (981-001407)
Цифра (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone 300 Midnight Black (981-001407)
Stls.store (Київ)
3 887 грн.
← купити
Logitech 981-001407
Mallprix.com (Київ)
3 449 грн.
← купити
Навушники Logitech Zone 300 Wireless (981-001412) Rose 981-001412
Telemart.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone 300 Wireless Rose (981-001412)
Tviy-Dim.com (Київ)
3 708 грн.
← купити
Logitech ZONE 300 Midnight Black (981-001406/981-001407)
Tehnomart.com (Київ)
3 473 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech ZONE 300 Off-white (981-001417) ZONE 300 Off-white (981-001417)
Denika.ua (Харків)
3 586 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура Logitech Zone 300 Wireless Rose (981-001412) UA 981-001412
Sota.store (Київ)
3 621 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура Logitech Zone 300 Wireless Black (981-001407)
Gamehub.com.ua (Київ)
3 789 грн.
← купити
Logitech Zone 300 Bluetooth Rose (981-001412) Zone300BluetoothRose(981-001412)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech Zone 300 Midnight Black (981-001406/981-001407)
Timesport.com.ua (Львів)
3 902 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech Zone 300 Midnight Black (981-001406/981-001407)
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 561 грн.
← купити
Навушники Logitech Zone 300 Bluetooth Graphite (981-001407) 981-001407
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech Zone 300 Midnight Black (981-001406/981-001407) 981-001406/981-001407
Openshop.ua (Київ)
3 746 грн.
← купити
Гарнітура Logitech Zone 300 Wireless Headset (L981-001412) Rose L981-001412
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Logitech Zone 300 Headset Rose (981-001412) — Гарнітура для ПК, радіоканал, USB-C, рожева 981-001412
Comtrade.ua (Київ)
3 614 грн.
← купити
ГАРНІТУРА LOGITECH - Zone 300 - ROSE - BT - EMEA28-935 L981-001412
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Logitech Zone 300 білий (981001417)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
3 847 грн.
← купити
Наушники Logitech Zone 300 Bluetooth Rose (981-001412)
Q-techno.com.ua (Київ)
3 718 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура Logitech Zone 300 Wireless Off-White (981-001417)
Nkt.ua (Київ)
3 381 грн.
← купити
Навушники Logitech Zone 300 Bluetooth Graphite (981-001407) 981-001407
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Logitech Zone 300 Wireless Off-White (981-001417)
AKS.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура Logitech Zone 300 Wireless Rose (981-001412) 981-001412
icom.net.ua (Київ)
3 405 грн.
← купити
Гарнітура Logitech Zone 300 Black
Citrus.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерна гарнітура Logitech ZONE 300 Off-white (981-001416/981-001417) 981-001416/981-001417
XStore.ua (Київ)
3 699 грн.
← купити
Навушники Logitech ZONE 300 Midnight Black (981-001406/981-001407)
Tv-mir.com.ua (Київ)
3 663 грн.
← купити
Гарнітура Logitech Zone 300 Wireless Bluetooth Headset Rose (981-001412)
MAUDAU (Київ)
3 801 грн.
← купити
Logitech Zone 300 Wireless Headset Black (L981-001407) L981-001407
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура Logitech Zone 300 Wireless Rose (981-001412) 981-001412
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 632 грн.
← купити
Гарнітура Logitech Zone 300 Wireless Bluetooth Headset Rose (981-001412) 981-001412
Compx.ua (Київ)
3 418 грн.
← купити
Навушники Logitech ZONE 300 Bluetooth Off-White (981-001417)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Logitech Накладні навушники Logitech ZONE 300 Off White (981-001417)
MTA.ua (Київ)
← купити
Logitech Накладні навушники Logitech ZONE 300 Rose (981-001412)
MTA.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech ZONE 300 Off-white (981-001417) 981-001417
Artline.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech ZONE (981-001412) 981-001412
Artline.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone 300 Wireless Headset (L981-001417) Off-White
АЛЛО (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone 300 Wireless Headset (L981-001407) Black
АЛЛО (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech Zone 300 Off White (981-001417) 981-001417
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Гарнітура Logitech Zone 300 Rose (981-001412) 981-001412
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Bluetooth-гарнітура Logitech Zone 300 Wireless Black (981-001407) 981-001407
Click.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура Logitech Zone 300 Wireless Off-White (981-001417) 981-001417
Click.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone 300 Wireless Off-White (981-001417) 981-001417
ШО (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone 300 Wireless Rose (981-001412) 981-001412
ШО (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone 300 Bluetooth Rose (981-001412) 981-001412
Itbox.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone 300 Bluetooth Off-White (981-001417) 981-001417
Itbox.ua (Київ)
← купити
Гарнітура LOGITECH Zone 300 Wireless Headset BT WHITE (981-001417) 981-001417
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone 300 Off-white (981-001417)
Цифра (Київ)
3 819 грн.
← купити
Навушники Logitech Zone 300 Rose (981-001412)
Цифра (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone 300 Off-white (981-001417)
Stls.store (Київ)
3 886 грн.
← купити
Навушники Logitech Zone 300 Rose (981-001412)
Stls.store (Київ)
← купити
Гарнітура LOGITECH Zone 300 Wireless Headset BT ROSE (981-001412) 981-001412
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Logitech 981-001412
Mallprix.com (Київ)
← купити
Logitech 981-001417
Mallprix.com (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone 300 Wireless (981-001407) Midnight Black 981-001407
Telemart.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone 300 Wireless Off-White (981-001417)
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone 300 Wireless Black (981-001407)
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Logitech ZONE 300 Rose (981-001411/981-001412)
Tehnomart.com (Київ)
← купити
Logitech ZONE 300 Off-white (981-001416/981-001417)
Tehnomart.com (Київ)
← купити
Спеціалізована гарнітура Logitech ZONE 300 Midnight Black (981-001407) ZONE 300 Midnight Black (981-001407)
Denika.ua (Харків)
3 588 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура Logitech Zone 300 Wireless Off-White (981-001417) UA 981-001417
Sota.store (Київ)
3 555 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура Logitech Zone 300 Wireless Black (981-001407) UA 981-001407
Sota.store (Київ)
← купити
Logitech Zone 300 Bluetooth Graphite (981-001407) Zone300BluetoothGraphite(981-001407)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Logitech Zone 300 Bluetooth Off-White (981-001417) Zone300BluetoothOff-White(981-001417)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech ZONE 300 Off-white (981-001416/981-001417)
Redprice.sale (Львів)
3 609 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech ZONE 300 Rose (981-001411/981-001412)
Redprice.sale (Львів)
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech ZONE 300 Off-white (981-001416/981-001417)
Timesport.com.ua (Львів)
3 606 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech ZONE 300 Rose (981-001411/981-001412)
Timesport.com.ua (Львів)
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech ZONE 300 Off-white (981-001416/981-001417)
Tomdom.in.ua (Львів)
3 615 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech ZONE 300 Rose (981-001411/981-001412)
Tomdom.in.ua (Львів)
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech Zone 300 Midnight Black (981-001406/981-001407)
Zaua.store (Львів)
3 558 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech ZONE 300 Rose (981-001411/981-001412)
Timesport.com.ua (Львів)
3 982 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech ZONE 300 Off-white (981-001416/981-001417)
Saren.com.ua (Львів)
3 900 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech ZONE 300 Rose (981-001411/981-001412)
Saren.com.ua (Львів)
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech ZONE 300 Off-white (981-001416/981-001417)
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 612 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech ZONE 300 Rose (981-001411/981-001412)
Semtech.com.ua (Луцьк)
← купити
Навушники Logitech Zone 300 Bluetooth Rose (981-001412) 981-001412
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech Zone 300 Off-white (981-001416/981-001417) 981-001416/981-001417
Openshop.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech Zone 300 Rose (981-001411/981-001412) 981-001411/981-001412
Openshop.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech Zone 300 Wireless Headset (L981-001417) Off-White L981-001417
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Logitech Zone 300 Headset Midnight Black (981-001407) — Гарнітура для ПК, радіоканал, USB-C, чорна 981-001407
Comtrade.ua (Київ)
3 554 грн.
← купити
Logitech Zone 300 Headset Off-White (981-001417) — Гарнітура для ПК, радіоканал, USB-C, біла 981-001417
Comtrade.ua (Київ)
← купити
ГАРНІТУРА LOGITECH - Zone 300 - OFF-WHITE - BT - EMEA28-935 L981-001417
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone 300 Bluetooth Graphite (981-001407) 981-001407
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone 300 Bluetooth Rose (981-001412) 981-001412
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone 300 Bluetooth Off-White (981-001417) 981-001417
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Logitech Zone 300 чорний (981001407)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
3 761 грн.
← купити
Наушники Logitech Zone 300 Bluetooth Off-White (981-001417)
Q-techno.com.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура Logitech Zone 300 Wireless Black (981-001407)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура Logitech Zone 300 Wireless Rose (981-001412)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура Logitech Zone 300 Wireless Off-White (981-001417)
Gamehub.com.ua (Київ)
3 763 грн.
← купити
Навушники Logitech Zone 300 Bluetooth Off-White (981-001417) 981-001417
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone 300 Bluetooth Rose (981-001412) 981-001412
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone 300 Bluetooth Off-White (981-001417) 981-001417
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech ZONE 300 Off-white (981-001416/981-001417)
Timesport.com.ua (Львів)
← купити
Logitech Zone 300 Wireless Rose (981-001412)
AKS.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech Zone 300 Midnight Black (981-001406/981-001407)
Timesport.com.ua (Львів)
← купити
Bluetooth-гарнітура Logitech Zone 300 Wireless Black (981-001407) 981-001407
icom.net.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура Logitech Zone 300 Wireless Off-White (981-001417) 981-001417
icom.net.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech Zone 300 Rose
Citrus.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech Zone 300 White
Citrus.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура Logitech Zone 300 Wireless Rose (981-001412)
Gamehub.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерна гарнітура Logitech ZONE 300 Rose (981-001411/981-001412) 981-001411/981-001412
XStore.ua (Київ)
← купити
Logitech Zone 300 рожевий (981001412)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
3 912 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech ZONE 300 Rose (981-001412) ZONE 300 Rose (981-001412)
Denika.ua (Харків)
← купити
Навушники Logitech Zone 300 Wireless (981-001417) Off-White 981-001417
Telemart.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech ZONE 300 Rose (981-001411/981-001412)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech ZONE 300 Off-white (981-001416/981-001417)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech Zone 300 Wireless Bluetooth Headset Midnight Black (981-001407)
MAUDAU (Київ)
4 336 грн.
← купити
Гарнітура Logitech Zone 300 Wireless Bluetooth Headset Off-White (981-001417)
MAUDAU (Київ)
← купити
Гарнітура бездротова накладна Logitech Zone 300 Wireless (981-001407) чорна 981-001407
MAUDAU (Київ)
4 677 грн.
← купити
Навушники Logitech Zone 300 Bluetooth Rose (981-001412)
MAUDAU (Київ)
4 289 грн.
← купити
Навушники Logitech Zone 300 Bluetooth Off-White (981-001417)
MAUDAU (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone 300 Bluetooth Rose (981-001412)
MAUDAU (Київ)
4 425 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура Logitech Zone 300 Wireless Rose (981-001412)
MAUDAU (Київ)
3 871 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура Logitech Zone 300 Wireless Off-White (981-001417)
MAUDAU (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech Zone 300 Wireless Headset BT Black (981-001407) (6996322)
MAUDAU (Київ)
3 851 грн.
← купити
Гарнітура Logitech Zone 300 Wireless Headset BT White (981-001417) (6996323)
MAUDAU (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура Logitech Zone 300 Wireless Black (981-001407)
MAUDAU (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура бездротова накладна Logitech Zone 300 Wireless (981-001407) чорна
MAUDAU (Київ)
4 468 грн.
← купити
Навушники Logitech бездротова ігрова гарнітура Zone 300 (981-001412) рожева
MAUDAU (Київ)
4 496 грн.
← купити
Навушники Logitech гарнітура ігрова бездротова Zone 300 Wireless Headset BT біла
MAUDAU (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура Logitech Zone 300 Wireless Rose (981-001412)
MAUDAU (Київ)
4 474 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура Logitech Zone 300 Wireless Off-White (981-001417)
MAUDAU (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone 300 Bluetooth Off-White (981-001417)
MAUDAU (Київ)
3 959 грн.
← купити
Навушники Logitech Zone 300 Bluetooth Rose (981-001412)
MAUDAU (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech ZONE 300 Off-White (981-001417)
MAUDAU (Київ)
4 358 грн.
← купити
Гарнітура Logitech ZONE 300 Rose (981-001412)
MAUDAU (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech Zone 300 Wireless Headset BT White (981-001417)
MAUDAU (Київ)
4 764 грн.
← купити
Logitech Zone 300 Wireless Headset Off-White (L981-001417) L981-001417
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура Logitech Zone 300 Wireless Black (981-001407) 981-001407
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 655 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура Logitech Zone 300 Wireless Off-White (981-001417) 981-001417
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Гарнітура Logitech Zone 300 Wireless Headset BT Black (981-001407) (6996322) YC-6996322
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 633 грн.
← купити
Гарнітура Logitech Zone 300 Wireless Headset BT White (981-001417) (6996323) YC-6996323
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Гарнітура Logitech Zone 300 Wireless Bluetooth Headset Midnight Black (981-001407) 981-001407
Compx.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech Zone 300 Wireless Bluetooth Headset Off-White (981-001417) 981-001417
Compx.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech ZONE 300 Bluetooth Rose (981-001412)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech ZONE 300 Bluetooth Graphite (981-001407)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Zone 300 Wireless Headset BT White (981-001417) Logitech (2000003349425)
Rozetka.ua (Київ)
4 804 грн.
← купити
Навушники Zone 300 Wireless Headset BT Black (981-001407) Logitech (2000003349418)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура Logitech Zone 300 Wireless Black (981-001407)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура Logitech Zone 300 Wireless Off-White (981-001417)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура Logitech Zone 300 Wireless Black (981-001407)
Rozetka.ua (Київ)
3 923 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура Logitech Zone 300 Wireless Off-White (981-001417)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone 300 Bluetooth Rose (981-001412)
Rozetka.ua (Київ)
4 749 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура Logitech Zone 300 Wireless Rose (981-001412) Рожевий 34677
Rozetka.ua (Київ)
4 835 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура Logitech Zone 300 Wireless Black (981-001407) Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone 300 Wireless Off-White (981-001417)
Rozetka.ua (Київ)
4 942 грн.
← купити
Навушники Logitech Zone 300 Wireless Rose (981-001412)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone 300 Wireless Black (981-001407)
Rozetka.ua (Київ)
4 893 грн.
← купити
Навушники Logitech Zone 300 Bluetooth Rose (981-001412)
Rozetka.ua (Київ)
4 844 грн.
← купити
Навушники Logitech Zone 300 Bluetooth Off-White (981-001417)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone 300 Wireless Off-White (981-001417)
Rozetka.ua (Київ)
4 773 грн.
← купити
Навушники Logitech Zone 300 Wireless Rose (981-001412)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone 300 Wireless Black (981-001407)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерна гарнітура Logitech Zone 300 Rose (981-001412) [111106]
Rozetka.ua (Київ)
5 049 грн.
← купити
Комп'ютерна гарнітура Logitech Zone 300 Off-White (981-001417) [111108]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерна гарнітура Logitech Zone 300 Midnight Black (981-001407) [111107]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech Zone 300 Wireless Headset BT White (981-001417) (981-001417)
Rozetka.ua (Київ)
4 763 грн.
← купити
Навушники Logitech Zone 300 Bluetooth Rose (981-001412)
Rozetka.ua (Київ)
4 679 грн.
← купити
Навушники Logitech Zone 300 Bluetooth Off-White (981-001417)
Rozetka.ua (Київ)
4 589 грн.
← купити
Навушники Logitech Zone 300 Bluetooth Rose (981-001412)
Rozetka.ua (Київ)
4 681 грн.
← купити
Навушники Logitech Zone 300 Bluetooth Off-White (981-001417)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Спеціалізована гарнітура Logitech ZONE 300 Midnight Black (981-001407)
Rozetka.ua (Київ)
4 341 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech ZONE 300 Rose (981-001412)
Rozetka.ua (Київ)
4 339 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech ZONE 300 Off-white (981-001417)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone 300 Bluetooth Rose (981-001412) (235262)
Rozetka.ua (Київ)
4 918 грн.
← купити
Навушники Logitech Zone 300 Bluetooth Off-White (981-001417) (234408)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура Logitech Zone 300 Wireless Rose (981-001412)
Rozetka.ua (Київ)
4 914 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура Logitech Zone 300 Wireless Off-White (981-001417)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура Logitech Zone 300 Wireless Black (981-001407)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone 300 tooth Off- (981-001417)[77044]
Rozetka.ua (Київ)
5 114 грн.
← купити
Навушники Logitech Zone 300 tooth (981-001412)[77043]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Bluetooth гарнітура Logitech Zone 300 Wireless Black чорний (514753)
Rozetka.ua (Київ)
4 874 грн.
← купити
Бездротові навушники Bluetooth гарнітура Logitech Zone 300 Wireless Off-White білий (514754)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Bluetooth гарнiтура Logitech Zone 300 Wireless Rose рожевий (514755)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура Logitech Zone 300 Wireless Rose (981-001412)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура Logitech Zone 300 Wireless Off-White (981-001417)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура Logitech Zone 300 Wireless Black (981-001407)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура Logitech Zone 300 Wireless Rose (981-001412) Рожевий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура Logitech Zone 300 Wireless Off-White (981-001417) Білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech Zone 300 Wireless Bluetooth Headset Rose (981-001412)
Rozetka.ua (Київ)
4 499 грн.
← купити
Гарнітура Logitech Zone 300 Wireless Bluetooth Headset Off-White (981-001417)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech Zone 300 Wireless Bluetooth Headset Midnight Black (981-001407)
Rozetka.ua (Київ)
5 130 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech ZONE 300 Midnight Black (981-001406/981-001407)
Rozetka.ua (Київ)
4 446 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech ZONE 300 Off-white (981-001416/981-001417)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech ZONE 300 Rose (981-001411/981-001412)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone 300 Bluetooth Rose (981-001412) Logitech 981-001412 921654
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone 300 Bluetooth Off-White (981-001417) Logitech 981-001417 929002
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура бездротова накладна Logitech Zone 300 Wireless (981-001407) чорна
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова ігрова гарнітура Logitech Zone 300 (981-001412)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура ігрова бездротова Logitech Zone 300 Wireless Headset BT біла
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech Zone 300 Wireless Headset BT Чорний (981-001407) (6996322)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Logitech Zone 300 Wireless Off-White (981-001417)
Rozetka.ua (Київ)
4 599 грн.
← купити
Бездротові навушники Logitech Zone 300 Wireless Black (981-001407)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Logitech Zone 300 Wireless Rose (981-001412)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники гарнітура накладні Bluetooth Logitech Zone 300 Wireless Rose (981-001412)
Rozetka.ua (Київ)
4 493 грн.
← купити
Навушники гарнітура накладні Bluetooth Logitech Zone 300 Wireless Black (981-001407)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники гарнітура накладні Bluetooth Logitech Zone 300 Wireless Off-White (981-001417)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone 300 Bluetooth Graphite (ek05970)
Rozetka.ua (Київ)
5 181 грн.
← купити
Навушники Logitech Zone 300 Bluetooth (ek05971)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone 300 Bluetooth Off- (ek05972)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура Logitech Zone 300 Wireless Off-White (981-001417)
Rozetka.ua (Київ)
4 724 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура Logitech Zone 300 Wireless Black (981-001407)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone 300 Bluetooth Rose (981-001412)
Rozetka.ua (Київ)
5 052 грн.
← купити
Навушники Logitech Zone 300 Bluetooth Off-White (981-001417)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech ZONE 300 Rose (981-001412)
Rozetka.ua (Київ)
5 219 грн.
← купити
Гарнітура Logitech ZONE 300 Off-White (981-001417)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone 300 Bluetooth Rose (981-001412)
Rozetka.ua (Київ)
4 785 грн.
← купити
Навушники Logitech Zone 300 Bluetooth Off-White (981-001417)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Logitech Zone 300, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Logitech Zone 300. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Logitech Zone 300 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія