шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Туристичний килимок Tribe Picnic Mat

Ціни20Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити туристичний килимок Tribe Picnic Mat за ціною від 544 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Tribe Picnic Mat

Розміри (в складеному вигляді (см): 33х20x10; Сезонність: Розміри (см): 150х135; Кількість місць: 2; Тип: килимок для пікніка
Колір
Тип
килимок для пікніка
Кількість місць
2
Матеріал верху
поліестер
Матеріал низу
поліетилен
Розміри (ДхШхТ)
150х135 см
Розміри (в складеному вигляді)
33х20x10 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  450 грн.    до  700 грн.

від 544  до 703 грн.
Туристичний килимок Tribe Picnic Mat акриловий beige (T-BE-0007-beige) T-BE-0007-beige
Brain.com.ua (Київ)
546 грн.
← купити
Туристичний килимок Tribe Picnic Mat акриловий beige (T-BE-0007-beige) T-BE-0007-beige
Itbox.ua (Київ)
← купити
Коврик для пикника Tribe Picnic Mat акриловый T-BE-0007, beige T-BE-0007-beige
Fonarik.com (Харків)
544 грн.
← купити
Килимок для пікніка Tribe Picnic Mat акриловий T-BE-0007 multi-dark
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Туристичний килимок Tribe Picnic Mat акриловий multi-dark (T-BE-0007-multi-dark) T-BE-0007-multi-dark
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Туристичний килимок Tribe Picnic Mat акриловий multi-dark (T-BE-0007-multi-dark) T-BE-0007-multi-dark
Itbox.ua (Київ)
← купити
Коврик для пикника Tribe Picnic Mat акриловый T-BE-0007, multi-dark T-BE-0007-multi-dark
Fonarik.com (Харків)
← купити
Килимок для пікніка Tribe Picnic Mat акриловий T-BE-0007 beige
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Килимок для пікніка Tribe Picnic Mat акриловий T-BE-0007 beige (9430403031)
Rozetka.ua (Київ)
545 грн.
← купити
Килимок для пікніка Tribe Picnic Mat акриловий T-BE-0007 multi-dark (9430403032)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Tribe Picnic Mat, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: туристичний килимок Tribe Picnic Mat. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на туристичний килимок Tribe Picnic Mat у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія